Lopezka1982

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 4.3.2018  16:42
    matka! (2017)

No ty kráso za mne jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděla!!! Vůbec nechápu hvězdné obsazení, film totálně o ničem, jsem šťastná, že jsem na něj nešla do kina, i doma jsem měla problém ho shlédnout do konce. Vůbec se nedivím těm špatným komentářům, chtěla jsem zjistit, zda je to fakt taková blbost a je! Ještě k tomu 2h, a ten konec totální nesmyslná kravina. Horor? WTF

• 4.2.2018  14:12
    To (2017)

Horory mám ráda, ale toto mi přišlo spíše jako komedie, asi mi prostě nesedí ten Kingův styl, přišlo mi to spíše děsně trapné a ještě k tomu tak dlouhé..... hrůza a děs a nikdy více :((((

• 28.1.2018  23:26

Na film jsem se těšila a upřímně mne nezklamal. Kate je má oblíbená herečka a jako vždy předvedla super výkon! Děj byl trochu předvídatelný, ale záběry z přírody byly super a děj byl relativně uvěřitelný, akorát tedy do hlavní mužské role bych vybrala asi někoho jiného, nějak mi k té Kate nepasoval, ale jinak doporučuji :)

• 17.4.2017  17:29

Blbost, přesně styl humoru co nemusím, trapný předvídatelný děj, jsem ráda, že jsem nešla na film do kina, i doma jsem problém ho dokoukat....nikdy více a vtipné mi to holt nepřišlo, až se divím těm 68%.

• 17.4.2017  17:27
    Labyrint (TV seriál) (2015)

První série fakt super, dobře obsazené jednotlivé role, děj gradoval, trochu jiný styl kriminálky, ale ta druhá řada? Proč tam dali Vilhelmovou? Nechápu, vůbec se do role policistky nehodí, to už nemáme jiné herečky, že musí být všude nasáčkovaná? Proti první řadě zklamání....

• 23.3.2017  10:46
    Spojenci (2016)

Krásný, smutný film, Brad zde vypadal skvěle, říkám si, zda je to tak i ve skutečnosti, nebo mu krásně digitálně vyhladili obličej :) velmi překvapivý děj a rozuzlení.. začátek mi trochu připomínal pan a paní Smithovi, což tedy zrovna není můj šálek kávy, ale pak to mělo naštěstí jiný spád. Válka zde nebyla ani moc omílaná, děj se spíše soustředil na hlavní postavy a jejich život. Říkám si, že je to již několikátý Bradův film z války, asi má toto téma rád. Určitě doporučuji :)

• 23.3.2017  10:42
    Život (2017)

Super, jsem nadšená, film se mi moc líbil! Kromě tedy zbytečně dlouhého začátku byl film plný napětí, líbily se mi záběry země, lodi i družice. Několikrát během filmu jsem se příjemně lekla a očekávala co bude dál. Docela mne tedy zamrzelo, že nejlepší herec i postava umře hned jako první a na začátku filmu, nechápu proč nedostat větší prostor....I ta příšerka se mi líbila... Jinak dobrá podívaná doporučuji :)

• 3.3.2017  15:21

Jedním slovem mazec, nadupaný spousty scénami, všude samá krev, dost brutální a neskutečný obdiv nad výkonem Dafne, která tedy svou roli zahrála na svůj věk neskutečně dobře a vše jsem jí věřila.... sešlého wolverine mi bylo docela líto a závěr byl tedy velkým překvapením, ještě, že máme i ty X-meny... asi nejlepší Wolverine doporučuji :)

• 3.3.2017  15:16
    Hany (2014)

Hrůza totální ztráta času i peněz, vůbec jsem nechopila o čem tento film byl... never ever

• 23.2.2017  10:41
    John Wick 2 (2017)

Pohádka pro kluky, velmi nereálné, taková obdoba Jamese Bonda, ale dobrá akční střílečka propletena zbytečně dlouhými osobními rvačkami... ale přestřelky a akční scény dobře natočené...musím ocenit pěkné záběry z Říma i New Yorku, hned mám chuť se tam rozjet na kukandu. Velký výběr asi dobrých zbraní a po dlouhé době pěkný pohled na Keanu, ale jednou a stačilo :)

• 19.2.2017  02:57

Totální kravina o ničem, tento styl humoru není mým šálkem kávy a dívala jsem se pouze kvůli neodolatelnému Ryanovi :)

• 22.1.2017  22:05
    Útes smrti (2010)

Film jsem dnes zkoukla a musím říct, jsem dlouho neviděla, tak dobře natočené drama, bohužel na základě skutečnosti, perfektní kamera, reálné scény, nebylo to vůbec trapné jako nějaké jiné filmy o útoku žraloka, prožívala jsem to od začátku do konce. Doporučuji.

• 5.1.2017  14:13
    La La Land (2016)

Velmi pěkný milostný příběh, který je doprovázený příjemnou hudbou a tanečními vystoupeními. Překvapilo mě, že Ryan je i dobrý tanečník :)))) Přemýšlela jsem, zda i hrál na ten klavír a prý ANO!!! Trénoval 4h denně 3 měsíce v kuse, to je neskutečné, fakt klobouk dolů, frajer... Film se mi líbil, příjemně ladění, ale zbytečně natažený a dlouhý, chvílemi jsem se dost nudila a nebavilo mě to, 1,5h by zcela stačilo. Příběh nebyl vymyšlený špatně, ale chybělo mu trochu nějakého oživení, a o tom závěru se vůbec nebudu vyjadřovat, ten mě fakt naštval a nelíbil se mi, na druhou stranu to tím bylo více ze života a nebyla to taková pohádka. LALALA

• 28.12.2016  11:03
    Pravý rytíř (TV film) (2016)

Ve srovnání s ostatními pohádkami nebyla úplně špatná, ale pro mě byla totálně nudná a nebavila mne, ale znám horší, tak proč ne :)

• 28.12.2016  11:01
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Tak hnusnou princeznu a ještě k tomu to měla být zlatovláska jsem dlouho neviděla!!! Neskutečně nás iritovala a ta hnusná paruka dala fakt všemu korunu! Slátanina totální, říkáme tomu parodie na tuto nádhernou pohádku a fakt filmaři styďte se, totálně vyhozené peníze, s komentáři musím souhlasit, ostatní princezny vypadaly jak lehké děvy, pirát ušel, ale sem se moc nehodil a pokus o moderní pohádku zcela selhal, nikdy více! Jediný, kdo to trochu zachraňoval byl Honzík Cina :)

• 28.12.2016  10:58
    Zázračný nos (TV film) (2016)

Pohádka ušla, žádný zázrak, ale špatná také nebyla, řekla bych takový průměr... musím říct, že princezna Adélka byla jedna z nejhezčích princezen poslední doby a dokonce to byla češka Petra Šimberová, to mne velmi potěšilo, ale škoda, že ji neobsadili i do jiných princezen, fakt roztomilá :) jinak příběh nebyl špatný, akorát dost předvídatelný... ale i tak děkujeme :)

• 28.12.2016  10:50

Nejhezčí pohádka letošních vánoc!!! Jak si čtu komentáře, tak vidím, že jsou to samí chlapi a vy prostě nejste cílová skupina :) já, ségra i mamka jsme byly z pohádky doslova uneseny, krásné natočené, pěkní herci a příběh přesně jako stvořený pro nás holky :))) byla dost dlouhá, ale celou dobu se tam něco dělo, nechyběly napínavé části příběhu, nebyl až tak předvídatelný a čeští filmaři by se od ruských mohli učit. Ráda si pohádku pustím znovu a nechám do života proudit pozitivní energii, kterou jsem z krásné pohádky cítila a mohli by natočit druhý díl :)

• 15.12.2016  10:21

Rogue One: Star Wars není špatné, ale z mého pohledu proti klasickým Star Wars nic moc. Dějová linie dobrá, triky, bojové scény a filmové efekty dobře udělané, ale mně tam chyběly klasické postavičky ze Star Wars, robot nic moc, nebyl tam nikdo, koho bych si vyloženě oblíbila, nemělo to prostě takovou šťávu... hlavně se mi tedy nelíbilo herecké obsazení, samé neznámé tváře, kromě Madsona jsem nikoho neznala, kromě Felicity a Madsona i docela ne moc hezký, nesympatický.... ať šlo o generála, pilota atd, nevím takový jsem z toho měla pocit a co mě naštvalo nejvíce, tak už mi to prostě vůbec nepřijde vhodné pro děti, neboť tam hodně lidí umírá a to dokonce i z řad hlavních postav, takže to mi opravdu upřímně vadí, bylo to vlastně dost smutné až přehnaně bych řekla... takže v dalším díle nevím na kom bude založena dějová linie, asi na princezně :))))

• 8.12.2016  17:00

NO tak od filmu jsem moc nečekala, jediný důvod proč jsem šla byl, že mám ráda Jennifer. Film o ničem, děj také, přesně humor, který mně nepřijde vtipný, ale lidé v sále se smáli ... pár vtipných situací tam i bylo, ale spíš trapný, nikdy více to již nemusím vidět, romantika také žádná, takže dvě hvězdy s odřenýma ušima :)

• 6.12.2016  17:29

Na filmu se mi asi nejvíce líbilo, že byl točen v Praze, na Hluboké a sladký Theo...hlavně při vyjímání kulky je dost SEXY!!!! Jinak zklamání, děj rychlý, předvídatelný, konec hrozně zbytečně useklý, efekty bída... jako mám ráda akční filmy a náměty s upíry, ale čekala jsem více. Underworld je slušná a úspěšná série, ale postupně jde s úrovní dolů, na to, že měli tak dlouhou časovou přestávku....ale od filmu jsem moc nečekala, jen takový pohodový oddych v kině a to se mi dostalo, takže proč ne :) Za ČR 3 hvězdy!

• 31.10.2016  10:54

Nádherný film, v celém průběhu jsem doslova tajila dech a doufala jsem alespoň v trochu šťastný konec... Emilia Clarke se role zhostila na jedničku, krásně se usmívala a byla tak pozitivně naladěna, že jsem jí to věřila, ale to obočí mi tedy už lezlo trochu na nervy v průběhu filmu, ale je fakt, že klobouk dolů, jak s ním umí pracovat. Byla to sice romantická komedie, ale vlastně dost smutná... ale po dlouhé době opravdu film, který mě vzal za srdce.... Sam Claflin byl tak roztomilý, že jsem pořád čekala, že se stane nějaký zázrak a aspoň ruce přijdou k sobě, ale bohužel... Je to krásný příběh, který svede dohromady dva lidi ze zcela rozdílných společenských vrstev a jak je vidět, tak láska si nevybírá a i přes velké rozdíly se do sebe hluboce zamilují :)

• 27.10.2016  14:14

Mám ráda komiksy, tak jsem se na nový film těšila a nezklamal mě. Myslím, že filmaři zvolili zajímavé téma ohledně využití času, časoprostoru, vizualizace a film byl plný různých triků, i když musím přiznat, že vzhledem k tomu, že jsem seděla v první řadě, tak mě z toho bolely oči :) Herecké obsazení, myslím že Benedict zvládl ve své roli zahrát arogantního chirurga, který se musí poprat s osudem velmi dobře, ale pak do různých bojových scén mi až tak nesedl, zato mě potěšilo obsazení Mikkelsena do záporné role, mně se tam líbil a věřila jsem mu to (vzhledem k Hannibalovi), má oblíbená herečka Rachel bohužel prostoru ve filmu moc nedostala, to mě trochu mrzelo... Jinak děj, nápad, triky dobrý, doporučuji :)

• 23.10.2016  04:15

Paráda!!! Nevím proč pokračování nebylo již dávno, neboť Bridget mám ráda a pravidelně se k filmům vracím a každým rokem jak stárnu, tak v něm nacházím nové věci :) Brilantní herecké obsazení, spousta vtipných scén, happy end, krásný Patrick (když jsme ho obrečeli v Chirurzích)) prostě nemám slov, film se mi moc líbil a už se těším až si ho pustím znovu. Trochu jsem se bála, jak tam Renee bude vypadat, neboť před 6 lety běžely na internetu fotku, jak si nechala udělat plastické operace a prostě to nebyla ona, ale nevím čím to, vypadá tam normálně a dobře a jako naše stará dobrá Renee... Možná, že během své herecké pauzy absolvovala další operace, aby vypadala zase jako dříve :) Tentokrát nemusela být ani při těle, to myslím, že již nebyla ochotná podstoupit a ani se jí nedivím, ale myslím, že to ani nikomu nevadilo... já bych těch filmů chtěla prostě více, neboť jsou ideální na nudné sobotní zimní večery!!!! RECOMMEND

• 25.9.2016  13:28
    Teorie tygra (2016)

Po dlouhé době dobrý český film a myslím, že si právem zaslouží být nejúspěšnějším filmem roku 2016. Zasmála jsem se, trochu pravdy v tom také bylo, i když tedy z mého pohledu ne moc hezky vykreslené ženské pohlaví, ale když se na to podívá člověk s nadhledem, tak se může královsky pobavit :) Dobré herecké obsazení i námět filmu, vřele doporučuji.

• 27.7.2016  12:24

Zklamání, film mi nepřišel vtipný, styl humoru mi neseděl, žádná romantika, žádný happy end pro nás holky... viděla jsem tam trochu podobu a pokus styl filmu Až tak moc tě nežere... asi to nebyl můj styl.

• 2.3.2016  10:08
    Ave, Caesar! (2016)

Nejhorší film, který jsem za pár let viděla, postupně odcházeli diváci a v kině jsem zůstala skoro sama :) Ze slušnosti jsem ho dokoukala, ale vůbec jsem nepochopila smysl a děj, totálně o ničem, také mě nalákala hvězdná jména, ale nyní nechápu, že ty role přijali... určitě nedoporučuji....myslím, že je to totální ztráta času...

• 15.1.2016  11:24

Doufám, že Leonardo tentokrát toho Oskara již dostane, neboť po tomto výkonu si ho opravdu zaslouží!!! Kromě zbytečného natahování a zdlouhavých pasáží se mi film líbil. Natáčení v takových nehostinných podmínkách hercům a štábu opravdu nezávidím, muselo to být dost náročné, o to více oceňuji kvalitu filmu. Zajímavý a chytlavý příběh, i když trochu předvídatelný.... super režie, kamera i výkony ostatních herců. Některé scény jsou myslím dost nereálné, ale Leo přece přežije vše :) Bylo příjemné po dlouhé době vidět zase film bez speciálních efektů, digitálních úprav atd... filmařům jsem to prostředí a vše kolem věřila...

• 4.12.2015  15:26

NO Chris opět nezklamal a byl zde prostě dech beroucí. Líbí se mi téma filmu, doba, scény a i jak to bylo natočeno, je pravda, že někdy tam bylo znát, že městečko je vytvořeno počítačově, ale nevadilo mi to... Akorát scény s bílou velrybou mi přišly zbytečně krátké, myslela jsem, že ve filmu toho bude více... Jinak napínavý a pěkný film doporučuji :)

• 7.10.2015  11:38
    Marťan (2015)

Normálně nemám ráda takto dlouhé filmy v kině, ale tentokrát to neskutečně uteklo... líbila se mi kamera, prostředí, vše vypadalo tak reálně, jako kdyby na tom Marsu fakt byli :) Jsem nadšená, na filmu se mi vše líbilo. Matt Damon zahrál skvěle, myslím, že nominace na Oskara ho nemine, kamera, prostředí, příběh (myslím, že tentokrát nebyl ani tak přitažený za vlasy...), super režie, kromě toho konce tedy, to bylo dle mého názoru trochu přitažené za vlasy, ale budiž :) Doporučuji :)

• 13.8.2015  14:56

NUDA!!! Jsem dost zklamaná, neboť na film jsem se těšila, mám ráda tento žánr. První hodina se totálně vleče, nic se tam neděje, ke konci je trochu nějaká akce, ale nic moc, nebyl vůbec využit potenciál filmu. Také se mi ani nelíbili herci, kteří byli obsazeni, Jessice Alba atd mi tam sedli mnohem více. Jedna z nejhorších Marvelovek za mě....

<< předchozí 1 2 3 4 5