Love, Death & Robots - V klenutých sálech pohřbený (2022) (epizoda)

Odkazuje na staré doby magie a monster, pracuje s myšlenkou uschování obrovské bytosti a co je nám většině již neznámo, jako vysoká technologie či magie. Také v kombianci. Vizuál kvalitní, opět snížení známky za vyžívání se v násilí, naprosto sráží. :/

Love, Death & Robots - 3. svazek (2022) (série)

Každý díl je opět jiný, někdy humor někdy krev někdy na zamyšlení tedy skoro každý si něco najde. Já tedy nepotřebuji tu krev, a ten trend RAW/GORE mě moc brát nikdy nebude. Upřímně dost mi to vadí.

Love, Death & Robots - Roj (2022) (epizoda)

Pěkná vizuální podívaní dnešních technologií. Myšlenka kterou možná něketří už známe z jedné strategické hry, Swarm připomínají Zergy. Pro mě skvěle ukazují touhu mnohých lidí ovládat a zneužít ostatní pro vlastní potřeby. Mnozí z nás vůbec nejsou na takové úrovni aby mohli rozhodovat o velkých věcech přesto to dělají, někdo kdo má titul profesor si myslí že má právo a schopnosti rozhodovat. S tím omezeným co víme přichází jen skáza a za sloužená detruktivní reakce. Dobré upozornění na toto téma pomocí příběhu, opět /zbytečné/ nadužívání krve.

Love, Death & Robots - Tým zabijáků (2022) (epizoda)

Dobrý animace trochu i myšlenka ale jinak je to vše jen o zabíjení a nic. některým se to bude moc líbít, na tohle není třeba přemýšlet. Hektolitry krve to není moje. Pro mě zbytečnej díl.

Love, Death & Robots - Tep toho stvoření (2022) (epizoda)

Myslím si že hodně nepochopenej díl, neuvěřitelně poetickej díl o životě a smrti a splynutím s planetární bytostí či se vším. A nekonečností bytí.

Love, Death & Robots - Děsivá výprava (2022) (epizoda)

Velice zajímavé ztvárnění a nápad, ale zbytečně temné a násilné!  Nevím proč to nezapálil už na začátku a všichni nezdrhli?

Tah jezdcem (1992)

Výborný devadesátkový film, jak si pamatuju Thrillery této doby. Skvělé budování atmosféry. Nutí vás neustále pochybovat i o tom co se zdá očividné. Dobří herci. Pěkná psycholožka :) i Peter okouzlující   Christopher Lambert. Nějaká nelogická chybka se našla ale nic zásadního. Parádní záporák skvěle zahraný, a otravný policajt zahraný Danielem Baldwinem.

LEGO® Batman film (2017)

hodně akční, vtipkující. Dělá si to legraci ze všeho a všech. Lepší jak filmový nový Batman film. To byla deprese an druhou, tenhle Bat aspoň "nemá city a ničeho se nebojí"? :)