Morbius (2022) odpad!

Tohle není Morbius, ale Moribundus. Pfujj. CO je to za podivnou modu, oslavovat zlosyny a zlo? Nemá se snad proti zlu bojovat? přijmout tuhle odpornou stránku dobře, ale odmítnout jí a najít cestu na stranu dobra to je hrdiství. být temný není hrdiství je to jen snadné. Vizuál chvilku zaujme jinak lítost nad ztraceným časem. Je to odporné temné a nedává to smysl. Postavy jsou vám ukradené.  Žádné budování napětí nebo jakého koliv zájmu. Nesdílím "lásku" ke zlu a temnotě a mrzí mě že si v tom někteří lidé ještě lebedí. Odplivněte si a jděte dál.

Hořčice mi stoupá do nosu (1974)

můj dědeček by se královsky bavil, já také ale už bych se neřechtala jen bych se pousmívala celý film. Klasika kteou je dobré znát.

Stíny v mlze - Strach (2022) (epizoda)

Dobrý díl, jen úplný konec poněkud divný, nějak během se naučili herci lépe hrát, škoda občas je to takové tupachové. Proč herci v zahraničí hrají tak uvěřitelně?  Celkově mě seriál bavil takový lepší průměr. Dobré budování atmosféry a emocí.

Batman (2022)

To je ten film který mi doporučovalo několik přátel? Nedívala jsem se na jiný? Já nemohu doporučit!  Oceňuji herecké obsazení hudbu a hádankáře. To byl dobré psychoš. Chápu budování atmosféry to bylo dobré ale občas už to bylo moc a zdlouhavé. Kdyby to někdo ještě zestříhal tak dobré. 3 hodiny podivného mixu toho co už jsme tolikrát viděli. Padlo hodnocení jedním slovem několikrát. Film je příliš odosobněný. Nedokážu se vžít do jakékoliv postavy, jsou mi všichni fuk. Patison je jako Bruce Wayne velice špatný. Škoda že nemůžu říct že je to dobrej film. Nelogické chyby jako vražedná zbraň ponechaná policisty v pytlíčku na místě činu? Některé hlášky typu, po chvilce ticha: opatruj se. Jej! užasný to ty dialogy můžu napsat rovnou já ? EmoBatman chodící jako Bruce s vlasama v obličeji a věčně zničeným pohledem, chudáčka. Kde je ten Bruce Wayne, který se na veřejnosti chová jako zbohatlík ale i gentleman. Proč lidi takový to depkaření tak baví. Moda negativních hrdinů, kteří jsou doopravdy nešťastní se svými kostlivci ve skříni? Asi aby čím dál lidí si řeklo, ach celej já. Taky ho šikanovi ve škole. Chtěla jsem tomu dát 3 hvězdy a říct Not great, not terrible. ALe teď si říkám že je to dost zklamání. Schválně otevřenej konec ok, ale tak podivně, po 3 hodinách? Patison má sice hranatou bradu která se hodí na batmana, ale Batman má být trochu udělanej chlap, a né emodítě. Dojemné scény, se nedokázali dotknout. Akce fajn, ale bylo až divné jak některé delší sekvence už přestaly bavit. Zbyla pachuť. Před deseti lety to byl dobrej biják..točil to Nolan a to je záruka dobré podívané. Co mi přišlo komické ta banda policajtů /někteří jen na okrasu/ která všude běhá a taky občas míří na našeho hrdinu.

Beckett (2021)

dle mne průměrné ale dobré. Konec vyzněl jak si do ztracena. Jinak buduje téměr po celou dobu dobrou atmosféru. Ten začátek mě moc neoslovil ale, jinak se to pěkně rozjíždí, taky moji zvědavost pěkně postupně. Svým způsobem oddechovka. Líbí se mi vývoj Becketta, takové "vystrašené kuře" a potom v návalu adrenalinu a uvědomění že tady opravdu jde o život se zněj stává "agent". Připomíná mi to některou z knih od našeho auto Kulhánka, i když ve slabší formě. Prostředí Řecka mě baví.

Žhavé výstřely 2 (1993)

když jsem to viděla jako děcko bylo to super, dnes je to parádní ptákovina. tento film nikdy nezapomeneme

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

pro mě křečovité, hodně vtípku nevtipných. většina postav jsou lidé kteří mají tak špatný morální kodex, že nestojí za energii.

Nechte ho jít (2020)

nam mě moc drama, moc smutný. Budování atmosféry slušný. Herci dobrý. Jinak průměr. Po pár dnech po filmu zůstala jaká si pachuť tragického dramatu.

Marie Terezie - A Woman at War (2019) (série)

Krásné dobové kulisy, oblečení, detaily. Musím vyzdvihnout ty nádherné šaty dam i pánů. Velký potlesk.  Škoda, že tak krásnou ženu panování změnilo o tolik kilo nahoru. Není se čemu divit. A taky jesstl itolik času byla těhotná. :) Přípomíná mi zpěvačku Adele z minulosti. Je to naše historie která je ztvárněná dle filmařů takže jsem se rozhodla bavit nikoliv rozpatlávat fakta. A když říkám naše tak se to týká více národů. Jsem ráda že toto vzniklo a za spolupráce několika zemí a národů. Měli bychom si uvědomit naši minulost poučit se z ní a taky být hrdí.