Wanted (2008)

Další film, který když člověk vidí, tak dokáže lámat skály. Spousta efektů, bez nich by to bylo velmi průměrné. "Pohádka" o tom, jak se z totálního trouby stane super hrdina.

Sejmi prezidenta (2014)

Další film o prdu, viděla jsem mnohem horší, ale je to ňůďo.

Sekretářka (2002)

Originální, opravdu jsem se nasmála. Tento Mr. Gray nebyl můj typ. Natahované části, přeskakovala.

Sherlock (2010) (seriál)

Když zapomeneme, že je to další ztvárnění slavného S.H. a přestaneme to horlivě řešit a porovnávat tak se všichni dobře pobavíme. Opravdu originální. Konečně, Něco, co se nezaměřuje na násilí a plytkost, ale zdůrazňuje intelekt. Dokoukáno velmi rychle, těším se na možnou 4. řadu. Děkuji bylo to skvělé. Hlavní role v podání tohoto herce s nevyslovitelným jménem, některé už odpuzuje vzhledem, a co takhle chováním? Ale já si myslím že takhle má vypadat každý naprůměrně iteligenstní člověk, který je zároveň brilantním funkčním sociopatem. :) Chování však neschvaluji. Myslím, že se spousta znás cítí být nepochopeni společností atd., proto tu budou zástupy fanoušků.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Parádní blbovinka :) To je film na odreagování a na zasmání. Promiskuitní Jock je nejlepší, nemyslíte? /Ano, víme o tvých sálodlouchých komentářích a proč tak z hurta mladý muži? :D Ten recept si ale neopíšu, sorry./

Letní škola (1987)

Ano, už je to dlouho, co se narodil film a zakrátko i já. A jde ta naivita cítit. Bylo tak několik opravdu zábavných okamžiků. Poslední dobou jsem neměla šťastnou ruku, ale tento film nejvíc bavil. Neočekávejte nic dostanete hodně.

Projekt minulost (2015)

Když jsem to viděla, řekla jsem si dobrý a teď po týdnu jsem si ani nevzpomněla, o čem to bylo. Ono mě to celkově nezaujalo. Překvapivě. Tematicky, ano, ale ukázalo nám něco, co jsme ještě neviděli? Přišlo mi to natahované a celkem mě nezajímali osudy "ztroskotanců", každej máme svý problémy. Asi je to film pro náctileté a já už nejsem tak najivní, jako dřív.

Lupin III (2014)

Podivná záležitost. Tým podfukářů jsou velmi šikovní a každý má svůj neotřelý styl, ale.. Celkový projev, a jak to na mě působí je komický, komixový, přehrávaný. Přesto bez jasného výrazu. Viděla jsem to předabované do čínštiny, možná to byl další kaz na kráse. Slovy se nedá zcela vzjádřit, jakou to v člověku zanechá zmatenou pachuť.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Opravdu mě to pobavilo. Výtku mám, však na stupnující se násílí, které vídám častěji ve filmu dnešní doby. Netoužím vidět vnitřnosti padouchů. Až na to, že se mi párkrát "zvedl kufr" se mi snímek líbil, po všech dalších stránkách, tedy i hudebně. Agentské vychytávky, pěkná podívaná, co se týče efektů, ale i těl aktérů. Doporučuji.