Spartakus (2010) (seriál)

je jisté, že se lidem líbí, krásná těla, násilí a nějaká ta zápletka.

Xena (1995) (seriál)

Nostalgie, hodnocení dle dřívějších hodnot. Dnes nevím. Reálnější než Hercules, ale podobá se.

Pán šelem (1999) (seriál)

Pěkná nostalgie, hlavně na pohledného hlavního hrdinu :)

Poslední akční hrdina (1993)

Je to nevšední a to mám ráda. Pohádka pro dospělé. tenká hranice mezi realitou a fikcí. Nostalgie herecké kariéry Arnýho.

Bony a klid 2 (2014)

Roman SKamene, není jako z kamene a pořád hází nějaký vtipný hlášky a když se k tomu přidá, že film pojednává o realném stavu korupce v naší republice, je to celkem fajn podívaná. Nic jsem od toho nečekala a to se vyplatilo. Dívat se na to s partou je lepší, hlavně těch co jedničku pamatujou :)

Kluci (2014) (TV film)

Nic moc, hodně natahovaný. Kluk bojuje sám ze sebou, hledá se. Jeden Portugalec říkal o češích, že chrochtají a co nizozemci a další severské státy, mi si možná sem tam chrochtnem, ale tady to je chlívek.:) Nezvyklá řeč pro mé ucho. Sice pěkní kluci, to byla pastva pro oko, ale pro mě nemastné neslané.

Truchlivé dědictví (2004)

Jistě je dobré, že se tabuizovaná témata dostávají ven, ale já jsem byla šokovaná realitou.

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Celý film není ničím zvláštním, řekla bych, že to na co budete vzpomínat je herecký výkon pana Sokola, gaye hraje famozně. A on ve skutečnosti není. :) Někdo říkal že, český film obsahuje lásku a smrt (alespoň jeden pohřeb), taky jsme to vypozorovala :) A k panu Kotkovi, opravdu to není můj typ takže, jsem ho nedokázala přijmout jako mladého svůdce postarších žen. Snad jen kvůli zachránění civilizace, poslední muž a žena (tímto se mu omlouvám:).

Hodinový manžel (2014)

Příjemná oddechovka i v kině plných důchodců co se zapoměli osprchovat. Vyzdvihnu herecký výkon pana Latináka.

Pohřbeni zaživa (1997) (TV film)

Myslím si, že první a druhý díl jsou dva různé filmy. Jde zde cítit určitá béčkovost, ale nebylo to vůbec špatné. Zlo bylo potrestáno, předvídatelné to bylo, ale tady šlo trochu o něco jiného.