Agentura Jasno (2006) (seriál)

Ano, humor je originální a dost svůj a dost lidí to prostě neustojí, ale je spousta bláznů jako jsem já :D. Na české poměry (konzervativce) je to moc šílené?? Chápu, že se mnohým nelíbí hlavní hrdina svou povahou, protože se nechová zrovna dobře. Zbožňuji Psych, ale to neznamená že, "Šonovo" chování schvaluji. Ale ohledně této agentury mám Jasno, sice lépe zní původní název seriálu, ale i když tahle ta věcička působí Béčkově, dost mě baví, to přehrávání hlavního floutka, dokonce více něž opravdický (seriálový) psychologický náhled do lidské mysli, jako je Perception. Přitažlivý a smělý James R. působí na "evropské" dámské publikum a jeho parťák na to "afroamerické". Pánové si přijdou také na své v podání policistek respektující tohoto excentrika. Je to hodně praštěné, s tím je potřeba do toho jít. Spoiler: sedmá serie už tak nebaví, když Shawn přibere jak čuník. Osmá se zase rozjíždí. Vztah "Šona a J. je těžkopadný a nevypadají jako dva zamilovaní. To to trochu kazí a v osmé sérii, jim to asi někdo řekl, tak to upravěj po svým :).Pár dílů je nudnějších, některé až příliš šílené, ale jinak se pořád skvěle bavím a to mi zbývají poslední díly 8 série. Děkuji za královskou zábavu. Dejte tomu šanci. Nečekejte nic. Dostanete moc. Hlavně neberte to vážně a to vůbec, pak se budete bavit. I po nějaké době na to vzpomínám jako nej seriál. Vážně? 10 let už starej seriál? A já v roce18 znovu oprašuji a pomalinku se koukám od začátku a pořád se bavím, a pláču nad tím, že vím dost Shawn přibere, chystám se na film Psych...Psych: The Movie | Sneak Peek.

Argo (2012)

Jsem moc ráda, že jsem se dovzdělala, ale žádný zázrak, díky B. Effleckovému hereckému umu dávám trojku. Promiňte, ale nemůžu si odpustit poznámku, ohledně tehdejší mody :D Brr, ještě, že si můžu nosit co chci.

Interview (2014)

Něco bylo vtipný, ale velmi často byla překračováná hranice mezi trapností a vtipností. První část filmu byla i zábavná, ale ta druhá část to totálně pohřbila. Sex, drogy, moc a nekonečná hloupost. Dost jsem dokázala překousnout, říkala jsem si je to natočeno s velkou nadsázkou. Ale chování jednoho z hlavních aktérů jako "gej" a neustálích narážek na to, mi nepřišli zábavné. Ehh, koukat se na nepřitažlivé týpky jak se hladí, (a to hlavně platí u toho vousatějšího a tlustého), brr (citoslovce odporu :). HranicÍ nevkusnosti byly násilné scény. Co je jako vtipného na tom, že si borci navzájem ukousávají prsty, rozprsknutí mozku na okolí, a další. Proč, proboha. Kam to až povede? Jsme tak umrtveni vůči násilí, že nám to snad připadá i v tipné? Byla to nevkusná hloupost. Nedívím se, že od asiatů přišla "hekerská" odveta (v reálu).

Need for Speed (2014)

Sorry ale to má bý "rímejk"? Už jen "trajler" mě nudil a ti herci byli totálně nesympatický, jen užasnej Keaton by stál za to. Působí to na mě tak "vychrastěně"- hloupě. Proč? -nestrácela bych s tím čas.

Soumrak dne (1993)

Film je výborný, nemusí se zde střílet, ale prostě zaujme, pokládala jsem si otázku vlastně čím. Asi příběhem ze života. Akorád ten konec mě překvapil. ="Romantický smutek." Nesmím zapomenout zdůranit herecké obsazení a hlavně pana A. Hopkinse, PAN HEREC.

Muž odnikud (2010)

Bylo to smutný a moooc krvavý. Moderní mstitel zahalen do hávu krve po azijsku. Drsnej týpek, kterej se s lumpama nemaže, SPOLER: ! celý děj filmu v kostce- Dříve agent utajení s drsným výcvikem. CHLÁPEK CO ŽIJE SÁM, podivín. Dozvídáme se pomalu proč: přišel o těhotnou manželku, schválně ji mafící rozmáčkli v autě jeho postřelili, je jako mstitel. Holčička chodí za tajemným cizincem do zastavárny a on jí ze začátku vyhání pak se o ní stará, když se její matka opět sfetuje. Holčičku si zamiluje. Její matka je tanečnice a ukradne drogy mafikům v šatně, ty jí zabijou, použijou jí na orgány a její dceru drží zavřenou s dalšími dětmi za podobnými účely. Děti pro ně pašují drogy a pak, když je zájem dají je na orgány. Ten borec vybije skoro všechny grázli. Zachrání malou. Myslí si, že už je mrtvá mafík mu ukaže hnědě oči (což maj "všichni" asijati), proto si náš super hrdina chce prostřelit hlavu, v tom přijde malá, když už je po padouších, objímaj se. Zabásnou ho policajti (za takovej maasakr, lae poldům udělal spíš službu) s malou se rozloučí a ještě jí nakoupí spoustu věcí do školy, zapalčou si a je konec.

Prozíravost (2012) (seriál)

Zatím jsem viděla jen pár dílů, hlavní týpek není zrovna sympaťák (přitažlivej-kde-pak), ale dějově mě to zajímá. Můžu se něco přinaučit na téma mozku.Agentka vypadá poněkud najivně moc jí to nebaštím. Ten týpek je dost divnej, ale je mi ho spíš líto, jeho kůže=jsem blázen, vím to, a musím se kontrolovat před ostatníma, tomu nezávidím. Přestala jsem se na to koukat, člověk má tendence "bláznit." Hlavní "hrdina" mě štve, jakej je magor. Ale znám lidi co se v tom vyžívají, protože se cítí být stejní.

Náhodný svědek (1992) (TV film)

Bylo těžké sehnat ten film, tak jsem ho měla v původní verzi bez tit., možná mi trochu něco uteklo. Ale mě se ten film líbil. R.D.A. byl herecky zdatnější než jeho slečna. Závěr je zajímavej. Film má svou historii, asi ta doba jde z toho hodně cítit (90. léta pamatujete?) Pro někoho je to plus pro někoho mínus. SNÍMEK nebyl zázrak, v paměti to asi nezůstane dlouho, ale nelituji, že jsem to viděla i za takových podmínek, Richard a jeho herectví za to stojí :)