Hostel II (2007)

Tu jednu hviezdicku davam symbolicky za jedinu autenticku slovensku vec - hubdu :) Podla mna by sa tento film nemal radit do kategorie horor, ale skor do kategorie, degenerovana sracka. Nenasiel som na nom jediny znak originality, kvality a toboz strachu a napatia. Scenar bol deravy ako svajciarsky syr, hlasky uplne vetche, postavy asi nemali tiez dobry den co sa tyka rozmyslania som dufal ze to aspon zachrania kvalitne sceny plne autentickych zaberov, ze tomu dodaju aspon trocha zabavy, ale kazde mucenie skoncilo skor ako sa zacalo... To hell with you and your shit Eli ! ! ! !

Disturbia (2007)

Vyborne zvladnuty thriller, ktory ma udrzal v totalnej moci napatia do poslednych chvil.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

jednoduchy blabol s jednoduchym dejom, ktory sa vlastne neodvija, len sa meni prostredie, hlavny predstavitel je hajzel tak ako boli (su ini) hajzli na neho.

Mr. Brooks (2007)

Costnerove filmy som nikdy velmi neobluboval ale mr.brooks ma prijemne prekvapil, az na par chyb v scenari a predvidatelnych situacii, ma film drzal v relativnom napati az do konca, aj vdaka roznym odchylkam od deja a necakanym zvratom. Demi Moore nic moc, ale pan Costner si u mna splhol :) 3 a pol *

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Nie je to uplne klasickych tarantinovych 5 hviezdiciek, ale i tak musim venovat poklonu tomuto skvelemu reziserovi, z minima vytazit maximum je naozaj zaujimava a podarena vyzva... 4 a pol...

Paprika (2006)

Vizualne orgie podlozene vynikajucim pribehom

Hrdinové (2006) (seriál)

mozem tomu dat aj viac ??? Uvidime co nam prinesie druha seria. Edit 25.10. degradacia na 3 stars... prestavam pozerat

Ratatouille (2007)

Strasne som sa u toho nudil, chapem ze to je rozpravka, ale i tak dej bol strasne predvidatelny, pointa sa opakovala z predchadzajucich pixaroviek, len dej sa odohraval v inom prostredi. Neviem ci si tak pripadam iba ja, ale akoby americke kreslene filmy stagnovali na tom istom mieste. Ak mate chut pozret si dobry animak, odporucam Spirited Away, alebo Paprika.

V řetězech (2006)

Zahrat kurvu dokaze kazda aj beckova herecka, slecna ricciova ju zahrala ale predsa len inak, lepsie, ale predsa na samuela l. jacksona sa nechyta, toz ma pred sebou este dlhu cestu (ricci). To co podal samuel v tomto filme mi v mnohom pripominalo to co som od neho videl v pulp fiction, heh, proste takto som si predstavoval julesa ked zostarne. Ako vravel v restauracii v pulp fiction, budem chodit po svete a kazat dobro, amen brother.

Zbouchnutá (2007)

Americkym komediam moc neholdujem, ale tato ma celkom prijemne prekvapila, ak sa to prekvapenim da nazvat, pretoze happy-end bol neodvratitelny a dej predvidatelny, zaujimave bolo ako sa postavy prepracovavali z bodu A do bodu B. Kazdopadne som sa zasmial a zabavil, mozno sa konecne americke komedie vracaju do normalnych kolaji