Jídlo, s.r.o. (2014) (pořad)

Vanek je lepší novinár než mnohí študovaní ,,reportéri" a narozdiel od Tumu neverí konšpiráciám ani nepotvrdeným teóriam.......veľmi chválim prístup, ktorý len ukazuje divákom postupy a princípy a nechá ich, aby sa rozhodli, či sa im páčia....to ochutnávanie mi príde celkom v pohode, je to také ,,testovanie na sebe"

Správný ženský jsou do kulata (2002)

dosť husté......ak to získalo toľko cien, asi to (asi....my v európe nevieme o pomeroch ani v latinskej amerike, ani v latino komunite v usa) odráža realitu......resp. odráža to, čo sa stane, ak majú zlí ľudia dobré deti...to platí všade na svete

My Little Pony: Equestria Girls (2013)

bolo to zlaté, ale málo vtipné.....mne sa inak ,,film ako extra dlhá epizóda" zdá vždy riziko pre tvorcov+ baby vyzerali ako reklama na anorexiu s megacefaliou....ale Spike bol krajší ako pes....tuším mám slabosť pre španielov. dalo sa to

Zabij mě třikrát (2014)

austrálske diela bývajú plné chýb......toto nebolo, brutál humor, prepletený dej, panoptikum postáv, sladká hudba, nečakané rozuzlenie.......SPOILER: malo by sa to volať vraždí celá dedina....alebo: zrazili klokana, parchanti!

Promiňte, že žiju (2014)

aký bol tento film? normálny......naozaj dobrý, bez extrémneho vrieskania, zato s poriadne prepletenými vzťahmi......a mám chuť na baklažány......sú normálne

Mosazná konvice (2012)

a mne sa to páčilo.....mohol to byť prúser v HD, nakoniec to bolo super, bez zbytočných kľučiek a ozdôb, dobre zahrané a to poučenie je tak trpké a boľavé, že nemôže byť asi ani trápne

Takoví normální zabijáci (1994)

predchodca vysokoodborných Hadov v oblekoch......proste, psychopati a úchyláci sú obľúbení, verejnosť cez nich môže zažiť úplne všetko......a preto ich oddane sleduje, volí, a necháva sa nimi zamestnávať.....násilie je stále in a civilizovanosť už od konca vojny (kedy sa všetci tvárili ,,nikdy viac") out.....non plus ultra názorná koláž pre tínedžerov, ktorí ešte majú vôľu scivilizovať sa alebo aspoň začať s pacifizmom.....skvelí herci, silný výchovný moment

Nepovedenej kšeft (2015)

toto bol skôr feel good film než komédia.......lebo na zasmiatie tam bolo tak málo.....ale inak to bolo super.....predovšetkým dobrými postavami a odporne skutočným príbehom o tom, čo zostalo z kapitalizmu a čo s tým

Soudce (2014)

super, super, super.......tento film ukazuje, ako môže byť inteligentný človek neskutočne blbý........syn blbý, foter blbší k tomu dvaja naivní bratia, vôbec nie naivné ženy, možnovražda na poslednú chvíľu, teraz vidím, že v tagoch je spoiler ako kráva.....no, nič, ehm, výborne zahraté,oceňujem, že je možné sa slobodne rozhodnúť či vám blbého a blbšieho bude ľúto

Co by kdyby (2014)

malo to byť príšerné, ale nakoniec to celkom pobavilo.....no, ešteže si herci dali záležať......inak by sa ani nedalo uveriť, že oni sú rodina