RoboCop 2 (1990)

Robocop má tentokrát nového nepřítele,na první pohled silnějšího než je on sám.Nakonec to Robocop(narozdíl od tvůrců) určitě v pohodě zvládne.

RoboCop (1987)

První díl se ještě dal.

Beethoven 3 (2000)

Blbá komedie plná rozmazlených děcek a připitomělých scének.Kdo by se na to chtěl dívat ?!

Prostě sexy (2002)

Tak tohle jsem si mohl klidně nechat ujít a vám ostatním(Co tuhle ptákovinu ještě neviděli) to doporučuju také.

Pravá blondýnka 2 (2003)

Legally Blonde 2 je hustě nastavovaná kaše prvního dílu s řídkým výskytem vtipů k pousmání,ne však k opravdovému smíchu.Jen proto že jsem v kině nespal nebo neodešel, všechno celkem slušně uteklo do slavného konce a že to nebylo zas až tak trapné jak jsem před začátkem předpokládal,dávám **,ale je to spíš 30%.

eXistenZ (1999)

eXistenZ rozhodně není umělecké dílo,spíš mírně nechutná podívaná s nutností zaplést diváka,aby nevěděl co je filmová realita a co fikce.Rozhodně nejde o konkurenta Matrixu,protože eXistenZ je antitechnický a s Matrixem nená v podstatě nic společného(ani kvalitu,bohužel).Cronenberg vypotil film který se dá popsat jediným slovem:Zvláštní.

Vrah se vrací (2000)

Standartní drsný řemeslný thriller který vám zajistí 91 minut celkem napínavé zábavy,béčkových hereckých výkonů a vše co se dá od takovéhoto filmu čekat.

KOndoMEDIE (2001)

Celkem příjemná komedie i když záchvaty smíchu asi moc nečekajte.Gérard Depardieu je sice napsán na druhém místě,ale rozhodně není ve filmu déle než 20 minut,což je škoda.

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Tohle se mi zdá jako naprosto zbytečné znovuždímaní toho samého.Aspoň dvě hvězdičky zacháníál pro Prci 2 Seann William Scott.