Kevin Hart: What Now? (2016) (pořad) odpad!

Někomu stačí mikrofon a pódium. Kevin je takový exhibicionista, pozlacený mikrofon, všechny ty obrazovky s pozadím, které dokreslují věci o kterých právě mluví, světla, piča gansta věci, a frajer zapomněl na humor. Ha! Kokot. Jednou jsem se malinko pousmál. Bylo to v části o kávě-Starbucks. Už ten úvod, to jako Really??? Nemyslím Halle Berry, s kruhama pod vočama, to byl totální trapas, myslím úvod s mývalem, modlil jsem se ať to skončí, normálně mi bylo za něho trapně. Vůbec se nebudu rozepisovat. Viděl jsem Kevina v nějakých skečích apod. a to stálo za to, umí být vtipný ale toto? Zábava pro černochy, protože jestli znáte jejich náturu, pochopíte. Pro mě k uzoufání nuda.

Máte doma uklizeno? (2003) (pořad) odpad!

Z té blonďaté pitky co tam uklízí se mi chce grcat, a při představě že by to po mě přišla uklidit se chci zabít!!! TAS-total american shit.

Godzilla (2014) odpad!

Ta první půle má tak debilní scénář, že jsem myslel, že se dívám na rozhovory lidí z bohnic. Herci mě srali, samé debilní ksichty, žádná pěkná baba, první půlka totálně roztahaná, proč to má 120 minut?????? To jak se chovalo vojsko, na to už snad nejde nic říct. Debilní děj, který jsem chvílemi ani nepobíral. Nezvládnutý film, který si fakt hraje na to co není, prostě chce zaujmout tak moc, že je to blábol. Moc jsem se těšil až tomu dám odpad, a dokoukal jsem to jen proto že jsem měl na noční jen dva filmy. Škoda že nám prdla elektřina v práci až ráno a ne trochu dřív, abych nemusel trpět tuhle srajdu.

Robocop (2014) odpad!

Americký populismus na max, Robocop je troska, s kterou si jeho "stvořitelé" dělají co chtějí, můžou si ho vypnout když chtějí, můžou mu potlačit city, a udělat z něj jen robota, já chtěl RoboCopa hrdinu a ne hlavu s plícema v roboobleku, kterej stojí za hovno, a ublíží mu i pár kulek. Má super motorku, ale jezdí na ní rychlostí 50 km/h a jednou s ní vyskočí, no super, ach. Za co ty prachy na film utratili? To uspořádali mejdan a ráno v kocovině vyblili na papír tohle? Neskutečně moc amerikazování, plno žvástů, Joel Kinnaman je jako RoboCop hrozný, prachy v hajzlu, zmršený potenciál, který ani nenabídne akci, nekecám, a nemůžu najít nic co bych na filmu vyzdvihl. Přemýšlím, přemýšlím, né, fakt nic. Vzali to do pracek nesprávní lidé. Takhle zprznit klasiku, to je celkem dost perverze i na mě.

Mazací hlava (1977) odpad!

Co to zkouší ten Lynch? Když si někdo chce vylít své vnitřní něco.. cokoli, jen to vítám, a na filmovém plátně to mám rád. Ale taky to musí cosik dávat, upoutat k obrazovce. Protože se s Lynchem známe, já jeho filmy rád, jsem obeznámen, že ty jeho filmy něco opravdu znamenají, i když to nepochopím, dá se na to koukat, né však tady. Taková halda černobílých obrázků.. ještě jednou, vím že tím Lynch něco přenáší na plátno, ale jestli je to divákovi až tak vzdálené, tak to míjí účel toho, aby se divák nabažil. Seru tě Dejvide, na tohle nekývnu.

V/H/S/2 (2013) odpad!

Jen tak nedávám něčemu odpad. Ale tohle je výsměch filmařině. Nebo mi to nesedlo? Opravdu jsem se tak tak držel abych to dokoukal do konce. Nudící, přiblblé, herecké nevýkony. A jestli tohle čtete neboť chcete doporučení, tady je: NEPOUŠTĚJTE SI TO!! JE TO ZTRÁTA ČASU, KTERÝ MŮŽETE VĚNOVAT MNOHEM LEPŠÍMU HOROROVÉMU SNÍMKU. JE TO ÚPLNĚ ZBYTEČNÝ FILM.

Doktor z hor (1992) (seriál) odpad!

Chcete mě umučit? Pusťte mi tenhle brak a budu prosit o slitování. Zvedá se mi žaludek. Ať naši západní sousedé raději točí ty svoje fekal porna než tohle!!!!!!!!!! Hitla raus!!!!!!!!

On je žena! (2005) (seriál) odpad!

Travesti SHIT!!! Chýlková ty obludo jedna!! Rozmontovat!!