Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
3 fanoušci
/ 2 body
kolobos6692
Bratislava, Bratislavský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Horor
Akční
Komedie
Drama
Krimi
film
TV film
seriál
USA
Kanada
Itálie
Velká Británie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Halloween
(1978)
Kukuřičné děti
(1984)
Lampa
(1987)
Démon
(1982)
Osvícení
(1997)
Kašpárek zabiják
(1994)
Pátek třináctého
(1980)
Lesní duch
(1981)
Phantasm
(1979)
Hellraiser
(1987)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(3)
tupipalo
vendettka
Wastelander
Časové pásmo bylo změněno