Superman 4 (1987)

Jedním slovem hloupé.Ve filmu byli schopnosti které ani Superman nemá jako například oprava Vélké čínské zdi nebo pomocí své mysle dokáže nadzvednout člověka.Další věc jak Lois mohla dýchat ve vesmíru ?Další bral bych kdyby bylo u zrození Nuclear Mana nějaké vysvětlení jak mohl Lex vědět že vznikne z blbého vlasu?A boj Supermana s Nuclear Manem tam vůbec nomusel být totálně jedna z nejhorších bitek.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Tohle je zkrátka Kultovní film.John Travolta a Samuel L. Jackson jsou gangsterská dvojce k nezaplacení.Musím říct že mi bylo líto Vicenta po každý když šel na záchod se mu něco stalo vykradení kavárny a potom jak ho Willis postřelil a nebo s fetováná Uma Thurman.Ten by jse měl radši záchodům vyhnout nosí mu smůlu.Film plný legendárních hlášek

Hra (1997)

Hra je dobrý film.Celou dobu filmu přemýšlíte jestil hlavní postava je jenom blázen či jestli to je celé vážně pravda.Nebo jedna velká HRA

Počátek (2010)

Názorná ukázka toho jak to vypadá když jsem spojí Leonardo DiCaprio s Christopher Nolanem Hansem Zimmerem a Michael Cainem.Vznikne s toho něco nádherného .Film nad kterým můžete pořád přemýšlet. Nolan to i bez svého bratra udělal scénář na jedničku.Ve filmu zjišťujeme Cobbovu minulost o něm a jeho zemřelé ženě.

Nespoutaný Django (2012)

Tohle je film u kterého jsem nejméně věděl co se bude dít.Tarantino se u mí ukázat natočil filmy jako Pulp Fiction a Hanební Pancharti promě nejlepší právě Django.Christoph Walt jako doktor Schultz byla jedna z nejlepších hereckých vedlejších rolch co jsem viděl.Film je plný akce napětí a Tarantiniho zvláštního smyslu pro humor.Nejlepší scéna podle mě byl s Ku-klux-klanem.

Star Trek (2009)

Nepochopil jsem hlavního záporáka Nera vrátil jse v čase a mohl varovat svoji planetu místo toho trčí 25 let ve vesmíru.Nero prahne po pomstě ,ale kdyby varoval svoji planetu problém by se snadno vyřešil.Jeho žena by žila přátele a rodina.Málem jsem ze Star Treku oslepnul kvůli odlesku objektivů.Jinak film celkově byl úžasný nejlepší Star Trek film vůbec.

Temný rytíř (2008)

Temný Rytíř je můj nejoblíbenější film.Určitě je to nejlepší superhrdinský film vůbec.Bylo tam všechno napětí akce překvapení a nejlepší záporná postava Joker,kterého skvěle zahrál Heath Ledger nedivím se že za roli Jokera dostal Oscara.Nejlepší na tom všem byl epický konec.A co nesmí chybět od roku 2005 v Nolanových filmech ? Skvělý herec Michael Caine.K tomu všemu známý skladatel Hans Zimmer prostě úžasná hudba .Marvel natáčí o různých superhrdnech o Avengers o X-Men,Amezing Spider-manovi o Fantastické čtyřce.Ty filmy dětinské nejsou vážné a dělají se jenom kvůli penězům proto Disney dělá dva superhrdinské ročně a jde to potom na těch filmech poznat.