Rozpolcený (2016)

Poslední půl hodinka slabší. Ale jinak neskutečná zábava a McAvoy v životní formě.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Zběsilá jízda která nenudí.Tom Hardy se doopravdy předvedl.Šílení padouši. Mad Maxe jsem si doopravdy užil asi nejlepší akční film co jsem viděl 5 hvězd zaslouženě. (TATRA !! )

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Předem chválím to že poslední Hobit je nejkratší díl ostatní dva díly byli až zbytečně dlouhé a trochu i nudily.Ale to neznamená že nemá stejné chyby jako ostatní díly.Digitálně až moc přehnané boje hlavně u Legolase jako ve Šmakově dračí poušť. Celá bitva mi připadala dobrá a i když byla digitálně velice dobře zpracovaná nedokáže se ani z daleka vyrovnat těm v Pánu prstenů.Nejvíce mě naštvali ty zpomalené části než někdo zemřel.A dále zpomalené zemření kterým se snažily udělat film epický. I když já žádné emoce necítil.A konec byl takový obyčejný takovýhle konec k završení trilogie byl celkem ubohý. Ovšem Bitva pěti armád měli i svá pozitiva. Jako například hlavní hrdina Bilbo Pytlík kterého ztvárnil Martin Freeman což zvládl na jedničku mám ho dokonce radši než Froda. Skvělý hlas Benedicta Cumeberbatcha. Z konce jsem byl hodně smutný čekal jsem více nostalgie, které mě přiměje k tomu si pustit ostatní díly.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Podle mě dost slušné herecké výkony.Nádherný Soundtrack.Hodnocení 1.série : Mě dokázala připoutat k monitoru.Zajímavé zvraty.Plán útěku.Že by to bylo fenomenální zase říci nemohu - 90%.2.série : Pozor Spoilery !!! Po zdárném útěku na konci 1.série . Se ze Scofieldovi bandy stali hledaní psanci, kteří šli každý vlastní cestou.Hledáni FBI nemají jinou možnost než útěk do Mexica.Druhá série se drží stejné úrovně jako první , i když kvalita trochu klesá - 85%.3.série: u té jsem byl zklamaný že měla jenom třináct dílů - 80%

Zmizelá (2014)

Fincher se překonal.Je třeba vyzdvihnout skvělí scénář a vedlejší roli Rosamund Pike skutečně jak píšou ostatní je tento film jejím životním výkonem.První polovině jsem byl napnutý očekával jsem co se bude dít valilo se zamnou jedna záhada za druhou.Po neuvěřitelném zvratu už nešlo odolat a Zmizelá je pro mě favorit hned na několik Oscarů.Zmizelá vyzdvihla laťku neuvěřitelné vysoko takže pochybuji že to nějaký jiný film překoná.Žhavý tip je zatím Nolanův Interstellar, který by měl měl dělat nějakou konkurenci.

Requiem za sen (2000)

Kromě nesympatických herců a nějak záživného příběhu jenom samá chvála.Úžasný soundtrack.A ke konci nemohu co dodat tragičtější konec jsem ještě ve filmu neviděl.

Strážci Galaxie (2014)

Akční komediální pecka,která umí překvapit.Strážci jsou rozhodně originální a je to něco nového.Neuvěřitelné hlášky jako I am Groot ,která mě nikdy neomrzela a podtitulová scéna byl jenom výsměch pro ty co na ní čekali .Konečně nabídl Marvel něco nového.

Flash (2014) (seriál)

Moc se mi líbí jak je v seriálu daleko jiná atmosféra než v Arrow . Není to tak temné je tu pár laciných vtípků,trocha Sherlockovské dedukce.U Flashe jsem měl strach že bude příliš průhledný zatím se tak nestalo což jsem rád.A konec rozhodně stál za to. Teď už jen stačí čekat než se 1.série začne vysílat na CW.

Pod kupolí (2013) (seriál)

Musím říct že Under the Dome je úžasný letní seriál.Největší kvalitu seriálu dává Dean Norris.I když se v seriálu najdou nějaké ty chyby a často nepochopené chování postav.Start 2.série není tak dobrý jako Pilot začíná tam být spousta otázek kvůli čemuž mi Under the Dome připomíná Ztraceni.První série byla hlavně o přežití zatím ale druhá série je spíše Sci-fi žánr.Efekty jsou hrozné.A příběh je ve 2.sérii strašný.Proto se přestanu dívat.Dávám zatím 3 hvězd.Hodnocení : 1.série - 90%, 2.série 75%

Temný případ (2014) (seriál)

Tak rozhodně nejlepší seriál roku 2014. Úžasná temná atmosféra.Skvělý herecký výkon McConaugheyho.Osamělý sociopat Rust a jeho parťák Marty jsou dvojce k nezaplacení. Hodnocení:1.série 100%