Myšlenky zločince (2005) (seriál)

Některé díly pecka,některé méně originální.Původní obsazení bylo lepší,ale snaha o udržení kvality je pořád vidět a to se cení.Tohle je přesně ten seriál, který nepřestanete sledovat ani s přibývajícím věkem.

Cena za lidskost (2011) (seriál)

Anglický originál je super,ale tohle si mi líbí trošku víc.Povedený seriál plný hezkých lidí, při jehož sledování se nechám ráda unést na vlně upíří a vlkodlačí módy

Sopka (1997)

Nejdřív přišla vlna dinosaurů,potom se přihlana tornáda,pak nás zalila láva a zničilo zemětřesení a teď nás žerou upíři a vlkodlaci.Musím říct,že Sopka z toho všeho vybruslila jako kvalitnější podívaná.Asi mám slabost pro Tommyho nebo co..

Megažralok versus crocosaurus (2010) odpad!

Když jsem žila v Kanadě hrála jsem s bratrem po internetu hru-trumfovali jsme se, kdo najde a celý zhlédne co nejhorší film.Ve filmotéce Asylum jsem našla studnici výherních filmů a navíc jsem se výborně pobavila (i když jsem se asi měla bát).Navíc mě to utvrdilo v tom,že ač jsem absolutně spotřební uživatel počítače a umím používat jen základní úrovně programů-mohla bych se uchytit jako hlavní trikař v Asylum..

Pán času (2005) (seriál)

Důkaz že i seriály,které se točí několik dekád nemusí být na úrovni Tak jde čas.A pokaždé když se můj milovaný hlavní hrdina změní na nového (kterého cca půl dílu nenávidím) se seriál změní v dobrém slova smyslu.Osobně doporučuji verze v originálním znění.Jen se připravte,že Doctor vás pohltí,zabaví a nedokážete s ním přestat dokud nebudete mít za sebou i poslední díl.Jdu vyhlížet kluka s modrou budkou.

Láska nebeská (2003)

Skvělé obsazení,skvělá atmosféra a happy end, o kterém nikdo nepochybuje!Tenhle film je přesně ta věc,kterou mám schovanou jako zbraň proti největším krizím.Bez rozmýšlení dávám 5hvězdiček!

Prozíravost (2012) (seriál)

Asi žiju ve špatný zemi.V Americe mají krásný profesory,studenty,agent(k)y a jejich přednášky na univerzitě jsou zábavný!!A ještě o tom všem natočí docela vtipnej seriál.Dávám 3hvězdičky a jdu se zapsat do loterie o Zelenou kartu..