Smrtihlav (1998)

Vynikající namět fantasticky natočen.Banda mimozemštanů dělající si z lidí pokusné králíky.Proti tomu se postaví týpek s amnézií,který si před obchodem nacvičuje své jméno.Blbost?V žádném případě,skvělá podívaná za 85%

Smrti napospas (2006)

No co to ty vole bylo!! Naprosto nudný a špatný rádoby horor ve kterém stojí za zmínku jenom Karel Roden(ale jen občas).Jinak naprosto otřesná hlavní hrdinka v naprosto otřesném a otřepaném příběhu při kterém jsem se bál asi jako u Pokémonů(i když ti mě děsili možná více).Byl to prostě děs a hrůza,ale bohužel jako zážitek a ne jako atmosféra filmu.20%

Sněhulák (2017)

Knižní předlohou nepolíbený jsem se mohl vžít do role nezávislého pozorovatele a vychutnat si tak film bez jakýchkoliv předsudků. I když vychutnat......on to byl totiž kardinální průser. Místy až úmorná, nudná, zdlouhavá ptákovina (mít květnatější vyjadřování, tak použiju výraz píčovina jak mraky). Milion dějových linek, které mi připadaly úplně zbytečné, jelikož si nejsem vědom, že by někam vedly či měly nějaký důležitý význam. Postavy na ránu, místy až tupé a Rebecca Ferguson ztvárnila asi nejblbější vyšetřovatelku co jsem za poslední dobu viděl. Fassbender je můj oblíbenec, ale tady mi bohužel radost neudělal. Na to, že měl být geniální detektiv, působil příliš často jako idiot, kterému je vlastně totálně u prdele co se děje. Zbyla pouze aura alkoholika a jakási karikatura sebe sama, která žila z vlastní slávy a pocitu, že jen díky tomu se může chovat jako totální hovado. Další postavy absolutně nevyužité a u většiny vlastně ani netuším proč tam byly. Finále už je pak opravdovým výsměchem, který by pasoval tak maximálně do kolumbijské telenovely a ne do rádoby seriozního snímku. Zklamání po všech stránkách a tuším, že kasovně to taky nebude žádná sláva a Sněhulák tak zůstane prvním a zároveň i posledním snímkem ze série. A je to tak asi nejlepší.

Snowden (2016)

ať už hrdina či terorista jedno se mu upřít nedá. Měl koule uštědřit Americe solidní kopanec do prdele....i když tím zřejmě ve výsledku nic nezměnil. Z filmového hlediska klasická biografie, která Snowdena značně idealizuje jako takového správného, lidového hrdinu. Že tak učinil až když si sám solidně nahrabal a teď v tom možná pokračuje, akorát pro Putina, je už ta druhá stránka věci (ať už pravdivá či ne). Každopádně lehké mrazení v zádech film určitě vyvolá. Takže pozor. Nikdy nevíte, kdo se právě dívá!!

Souboj Titánů (2010)

Ale jo,jsem celkem spokojen.Heroičtí hrdinové jsou celkem sympatyčtí(až na toho vymydleného dementa),akce je tu celkem dost,všechno to poměrně svižně odsejpalo a Kraken taky docela ušel(i když mě popravdě více zaujala Medusa).BTW vysvětlí mi někdo proč tady byla postava Andromedy?? 70 %

Soudný den (2008)

Nekompromisní výplach mozku!!! Jeden záběr šílenější než druhý,každý ovšem originální se spoustou záběrů,které trhají bránice. Rockový nástup Sola,retard v latexu,templáři,policejní auto a mnoho dalších scén u kterých jsem se řezal přes celé kino a zároveń ječel nadšením. Marshall si z celého filmu dělal vyloženě prdel a je to kurevsky znát,ale proč vlastně ne?? Vždyt' je to náserová zábava!! Ze všech lidí co tu zase píšou jak to bylo hloupé je mi opět blbě. Proboha tady se má jednat o výdechový film plný akce a ne nějáké posrané intelektuální kecy.Každý kdo viděl trailer tak musel vědět do čeho jde tak proč na to ti intelektuálkové chodí?? Nemá cenu se rozčilovat,takoví lidé jsou a vždycky budou,ale asi by si měli lépe vybírat na co čumí. Já jsem se bavil famózně!! 75%

Spider-Man 3 (2007)

Po prvním podívání jsem se bál hodnotit.Bylo to dobré,ale nějáké divné a tak jsem si to nechal na pár měsíců uležet v hlavě a podíval se na Spideyho podruhé.A hodnocení vidíte. Film by potřeboval asi tak o šest hodin prodloužit dělku,protože napálit do dvou hodin dva ( a půl) záporáky a pořádně si s nima pohrát není lehký úkol. A Raimi to prostě neukočíroval. Ze startu tam napálí Goblina aby mu pak způsobil lehké zdravotní potíže (co mám dělat když potřebuju aby Harry na hod'ku dal pokoj.Už to mám,dostane amnesii).Pak tam hodí Sandmana,který si chvilku zařádí aby na konci vyváznul se škatulkou přecitlivělého tatíka. Venom je super jenom by nesměl mít ksicht nesympatického Grace,který působil jako totální kretén. A samotný Peter Parker projde tolika změnami,že by psycholog měl co dělat než by rozebral všechny jeho schizofrení já. Nejdřív hrdina,potom rozmazlená celebrita,zamilovaný pubert'ák,závistivý hajzl a dokonce si zahrál na Hitlera( no fakt,ještě knírek a je to tam) přičemž jako lamač dívčích srdcí působí neskutečně trapně a scénu v jazz klubu považuju za nejhorší co jsem v celé trilogii viděl. Nic moc neuhrajou ani vedlejší postavy. Bryce je sice pěkná,ale úplně blbá,o Gracevi už jsem se zmínil,James Franco byl celkem slušnej a Kirsten zahrála( občas zazpívala,ale to působilo hloupě) nejlépe.Za největší plus považuju úbytek keců ze strany tetičky May.Ty její morální kecy mě ve dvojce značně sraly. Jinak po vizuální a akční stránce je to na hodně slušné úrovni,ale ani to celkovou úroveń nezvedne.Chtělo to prostě více se věnovat jenom jednomu záporákovi a ne dvěma(a půl).60%

Spláchnutej (2006)

Velmi povedený filmík,který v dnešním ''přeanimákovaném'' světě patří mezi ty lepší dílka.A hlavně si sympatické krysy udržely mojí pozornost po celou dobu a to se v poslední době nestává mnoha filmům.Ale hlavně tady byli fantastičtí zpívajíci slimáci:-)))) u jejich Don't worry jsem se málem potrhal smíchy.Skvělá záležitost za 80%

Star Wars: Klonové války (2008)

Star wars se změnily na hloupou pohádku.Ale pohádku narvanou akcí,takže zase je na co se koukat.Animace je ....divná.Dabing je děsný.Ale je tam plno akce.Malá otravná smradlavá hrouda(připomínající hovno,lepší přirovnání mě nenapadá) překonává v otravnosti Jar Jara a nová Padawanka je docela zábavná a má občas dobré hlášky,ale celé to působí tak nějak přihlouple dětsky.Ale je tam hromada akce.Výsledek? Je to prostě jenom o té zasrané akci.65%

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

je to pecka....s velkým ALE. Odpouštět logické díry u blockbusterů je samozřejmost a mít jisté výhrady není také nic špatného. Čeho je ovšem moc, toho je příliš. A mám pocit, že tohle je přesně ten případ. Těch nešťastných momentů bylo totiž už přepříliš. Každá taková chvíle je sice okamžitě vyvážena něčím naprosto kulervoucím, ale nebýt té nostalgie, asi bych byl těžce zklamán. The Last Jedi hodně těží ze vzpomínek minulých trilogií (většinou z té staré) a dost staví na tom, že to ve vás vyvolá nával emocí a husí kůže vyraší i na palci u nohy. A víceméně má pravdu. Klidně si ale dokážu představit diváka, který se se Star Wars setkal až u Force Awakens a nyní je těžce zklamán. On ten stejný pocit totiž mít nebude. A proto ty faily a logické kolapsy asi tak lehce odpouštět také nebude. Je to pořád naprosto parádní přírůstek do SW série, jen prostě není nejlepší. Což se bohužel tak trochu očekávalo. Je to takové hodně dobře řemeslně zvládnuté předkolo, které nás má připravit na závěrečný nášup. A tak je třeba to brát. V rámci letošní produkce jde pořád o to nejlepší co může být, ale čekala se minimálně událost dekády. A ta se nekoná. Nicméně, dokážu si s klidem představit, že závěrečná epizoda se takovou událostí stane. P.S. The Last Jedi ještě více umocní fakt, že Rogue One byla totální sračka a průser na všech frontách. Jenom prostě těžila ze zájmu o SW univerzum a bohužel jí to kasovně vyšlo. SHAME!!