Steamboy (2004)

Tak to byla síla.Po grafické stránce skvělé,po dějové stránce skvělé,hudební doprovod skvělý,celkový dojem fantastický.Tenhle film se mi teda vryl hluboko do paměti.Nedokážu si představit,že tohle by někdy vzniklo jako hraný film,to se asi nedá a je to dobře,protože jako anime to má to správné kouzlo.Těch 10 let poctivé práce co film vznikal i ty vražené prachy jsou tady zatraceně vidět a já dávám zasloužených 95%

Stmívání (2008)

Tak já teda vážně nechápu proč z toho ženské vlhnou.Neřeknu kdyby Pattinson(platí pro téměř všechny postavy) měl alespon trochu zdravou barvu v xichtě,ale vždyt on vypadal celý film jak mrtvola(chápu že je upír a asi to tak má být,ale co je moc to je moc).Čekal sem že se upíři budou alespon trošičku mlátit,bylo jich tu na to dost,ale jeden ubohý fight asi na tři minuty za celý film?Ubohé,debilní,přeslazené.Kristen je celkem dobrá kobra,ale měla by aspon ona něco dělat s tou nezdravou bílou barvou v obličeji.Nesluší ji to.Jo a do dvojky kurva více akce!!!Jinak to bude stejná sračka.40%

Stopař (1986)

Nemůžu si pomoct,ale připadalo mi to úplně stejné jako remake.Rutger Hauer je sice možná trošku lepší John Ryder než Sean Bean,ale jinak jako bych se díval na dva prakticky stejné filmy(akorát nákladák ''rozdělí'' jiné postavy a jiné nechá žít).A vzhledem k tomu,že remake dostal 3* musí se i původní Stopař spokojit se 3*.Jeden film dvakrát,tak trošku,ale opravdu jenom trošku jinak za 60%

Stormbreaker (2006)

James Bond v plenkách.Bohužel i pro diváky v plenkách.Toto je natočeno opravdu pro všechny věkové kategorie.Nesmyslné bizarní postavy,spoustu hloupých vtipů naprosto debilní příběh,ale překvapivě se na to dá dívat.Těch pár slušných scén a hlavně krátkost filmu(mít to více jak hodinu a půl tak by to byl děsný průser)dělají ze Stormbreakera jednoduchou oddychovou zábavu na jedno odpoledne.50%

Sunshine (2007)

Chtěl bych něco napsat,ale nemám slov.To se nedá okecat,to se musí vidět.Slova jako excelentní,perfektní,brilantní tady neznamenají nic.Best I've ever seen!!!!! 95%

Superman se vrací (2006)

Nejvíce z filmu měl Singer protože z 250 milionového rozpočtu si musel odnést asi půlku domů nebo nechápu kde se ty peníze mohly podít.Ve filmu určitě nebyly vidět.Efekty byly celkem vydařené to jo,ale tak drahé se mi to nezdálo.To ale neznamená,že je Superman film špatný.Právě naopak je to film hodně,hodně,hodně dobrý.Když začal celý stadion tleskat nad zachráněným letadlem vyhrkly mi nostalgicky slzy do očí.Dějově se nic moc zásadního neděje,Lex Luthor chce zase ovládnout svět,Superman chce zachránit svět,Lois Lane chce Supermana a Superman je....to už bych prozradil moc.A já chci alespon další díl Supermana protože jestli bude stejně dobrý jako tento tak by to bylo docela fajn.Legenda se vrací za 85%

Superman: Soudný den (2007)

Jak poznamenal M.a.t.t. je skutečně škoda,že takhle svého Supermana nenatočil Singer. To by teprve byl vidět rozpočet.Narozdíl od filmového,se ten komiksový Superman s ničím nesere. Hned ze startu dostane nabušeného soupeře a oba sebou mlátí skrz celé město( co na tom,že se sem tam zřítí nějáká budova ve které jsou zajisté lidi). Oproti filmu prostě Superman není žádný slaboch a jeho soupeři už vůbec. Dokonce tady umírají lidi a to jsem ve filmových verzích snad neviděl. Jistá podobnost je i s filmovým Spider-manem 3. Dva (a půl) protivníci, problémy s identitou,trable s holkou,ale výhodou je,že jako kresloun si může dovolit to,co ve filmu ne. A to je zatraceně dobře,protože bez té půlky zničeného města by to prostě nebylo ono. 80%

Super náhradník (2006)

Od naprosto neznámého filmu jsem nečekal naprosto nic o to větší překvapení bylo když se mi to líbilo.A dokonce hodně.Fajn komedie s mnoha situacemi k zasmání,pěkné slečny prostě skvělá zábava.75%

Super 8 (2011)

Cloverfield pro děcka. Abrams těžce přestřelil. Záhadná mediální kampań, která se kolem filmu rozjela slibovala velké věci aby nakonec naservírovala velké nic. Když se nic nedělo, tak mě ubíjely nudné konverzace hlavních děcek a bohužel i když se něco dělo tak byl vidět jenom ten bordel okolo a při najíždění na hlavní záběr následoval krutý střih. Fungovalo to celkem u nízkorozpočtových Monsters, ale ve filmu na kterém se podílel Spielberg to místy působilo až směšně. Chybí jakýkoliv moment,který by se vryl do paměti,velkolepost nulová, a dostavil se nakonec i obávaný ''E.T.'' moment, kterého jsem se před začátkem velmi bál a to byl poslední hřebíček do rakve. Mírné zklamání, ale v druhém Star treku si Abrams jistojistě spraví reputaci :-) 55%

Svět podle Mallory (2010)

No konečně je Kristen zase jednou fuckable jak cyp. Po Twilightu velice příjemná změna. 80%