16 bloků (2006)

Willis si opět střihnul(stejně jako v Sin city) roli už prakticky mrtvého policajta,který je na tom velmi špatně se zdravím a ještě k tomu chlastá.A Bruce je dobrý herec a zahrál to taky dobře.Ale v jeho filmech se to začíná objevovat příliš často a doufám,že se to změní v připravované Die hard 4 a John McClane se vrátí v plné síle.Byla by škoda skončit s nej''cool'' hrdinou akčních filmů nějak nedůstojně.Ale do tohohle filmu se to jeho ''loserovství'' hodí.Chvilku jsem si sice musel zvykat na velmi debilní přízvuk Mose Defa,ale jinak se tomu nic moc vytknout nedá.5*ale přece jenom dostávají mnohem kvalitnější kousky tak se 16 blocks musí spokojit se 4*

24 hodin: Vykoupení (2008) (TV film)

Jack Bauer zachrańuje bandu děcek a během celých dvou hodin se kecá o debilních a patetických kecech o .....hovně. Měla to být příprava na sedmou sérii,ale jestli se to ponese v podobném duchu jako tohle,no tak to potěš klobás.Události mimo Afriku jsou divné a už v mnoha filmech ohrané a navíc nová prezidentka je tak neskutečně otravná a nesympatická postava,že pokaždé,kdy se objevila se mi chtělo zvracet.Jack je pořád cool mother fucker(zase ho mučili a zase ho nezlomili),ale měl by se rychle vyhrabat ze sraček a začít nakopávat něčí prdele. A mělo by jich být sakra hodně,jinak 7.serie půjde do riadnej piči. 60%

28 týdnů poté (2007)

Úvodní scéna mě zarazila do sedačky a po celý film jsem z ní nebyl schopen vylézt.Tak takhle nějak si představuju horor s parádní Atmosférou,Hitman_47 at si svoje Abandoned strčí do prdele :-))))),ale tady prostě bylo čeho se bát(nebo možná ne bát,ale mělo to pořádné grády).Po delší době jsou uspokojeny mé zombiechtivé choutky a na delší dobu se film usadí v mé paměti a to až do té doby než se objeví něco lepšího.Jenom škoda,že už asi nebude?? třetí díl.Přece jenom 28 months(nebo dokonce years!!) later už zní docela blbě.80%

300: Bitva u Thermopyl (2006)

První z megahitů tohoto roku dorazil a zcela si získal můj obdiv. 300 Spartských bojovníků jde nakopat prdel milionu bojovníkům z Persie v naprosto úchvatné vizuální stránce pod režijním vedením Zacka Snydera.Vůbec mi tady nevadily ty typické patriotické kecy právě naopak působily neskutečně cool a Leonidas pojídající jablko nad stovkami mrtvých nebo mluvící o ''setkávání kultur'' mě prostě dostal.Pěju jen samou chválu,ale tady se nedá moc vytknout.Snad jen Lena Headey by se měla naučit hrát,protože se svým výstupem by mě do války určitě nedostala.90%

3:15 zemřeš (2005)

Od hororu očekávám že se budu bát,ale tady jsem se teda celkem nudil.Dvě solidní lekačky za celý film to je trošku málo.Atmosféra celkem ušla,ale více než ** si to nezaslouží.Happy end filmu taky moc neprospívá když už tak to mělo skončit stejně jako úvod a ne záchranou všech a návratu do normálního života kam asi rodinka směřovala.Kdyby do mě chtěl někdo vrazit sekeru tak bych to vzal asi trochu osobně a ne s ním žil spokojeně dál.

8MM 2 (2005)

Nevím,kde začít s kritikou.Proč s kritikou?Protože tenhle film je od začátku až do konce úplná kravina.Je to zdlouhavé,je to nudné,má to dlouho dopředu tušenou pointu,je to prostě blbost.Pohybuje se to někde mezi soft-pornem a detektivkou a opravdu netuším proč se to jmenuje 8mm.S původním filmem to společného asi tolik jako Paris Hilton s Matkou Terezou.Asi se ted ptáte proč ty 2*.Tak zaprvé protože jsem chlap a tak ocenuju,že tam hrajou nahé,pěkné ženské(takže pro holky o * méně) a ta druhá je za celkem solidní soundtrack.40%

96 hodin (2008)

Liam Neeson už není pouhý představitel mentorských rolí ( at' už moudrý mistr Jedi nebo Narnijský lvíček Aslan ). Liam Neeson je killer jak cip,který běhá po Francii,láme kosti,střílí a mučí Albánce,mlátí lidi,vykosí lod' plnou Turků,střílí manželky svých kamarádů,hledá unesenou dceru a celé je to zatraceně cool !!! Už z traileru jsem po zlověstném ''GOOD LUCK'' čekal zajímavý filmík,ale výsledek předčil všechna má očekávání. Jsem nadšen. 85%