Zase ona! (2010)

Film,který je jako celek jednou z dalších romantických komedií. Co z něj (ano stydím se za to) pro mě dělalo nadprůměrnou podívanou,bylo obrovské množství těch malých ( a mnohdy téměř nepostřehnutelných) vtípků,předkládaných v takové intenzitě.že sem se přiblble usmíval celý film.Konec sice sklouzne do typického žánrového klišé (jen tiše se staženýma kalhotama jsem doufal,že v ubulené scéně u ledničky si to dámy rozdají),ale kdo by asi tak čekal něco jiného. Obě hrdinky jsou navíc neuvěřitelně nádherné (pro ty,kdo mají rády starší lze připustit,že ani přítomné MILFky nezůstávají pozadu) a tak jsem zcela spokojen. Mnohokrát viděné,ale prostě jsem měl zrovna náladu přesně na tenhle typ filmu. Na druhý pokus už asi budu kritičtější. 70 %

Zakázaná zóna (2010)

Zajímavý film,ve kterém se v podstatě vůbec nic nestalo. Dva lidi jdou někam a na konci potkají dvě obří šukající chobotnice (fakt nekecám). Věděl sem už před začátkem,že monstra tady moc vidět nebudou a že na nich film nestojí,ale mohl někdo trošku popustit uzdu fantazii a na jejich designu si trochu pohrát. Tak sem měl akorát pocit,že by se pod těma světélkujícíma mrchama dalo dobře zapařit. 55%

Iron Man (2010) (seriál)

Tohle že byl Tony Stark?? V žádném případě. Bohužel seriál vzniknul po filmu s Downeym Jr. a to tomuhle anime sráží vaz nejvíce.Japonský Iron man je prostě obyčejný týpek (navíc neustále dostává strašně na prdel) a na konci ze sebe udělá normální ubrečenou karikaturu. Navíc ti hmyzoidní mamrdi co tam furt lítali stáli za hovno a převzatá (mrtvá?) postava z jedničky byl hloupý scénaristický výplach. Chtělo to vzít postavy,které do tohoto světa padnou mnohem lépe než tupý Zodiac.Snad Wolverine dopadne lépe. 65%

Já, padouch (2010)

Jedním slovem ........ roztomilé :-)

Svět podle Mallory (2010)

No konečně je Kristen zase jednou fuckable jak cyp. Po Twilightu velice příjemná změna. 80%

Legenda o sovích strážcích (2010)

Zack Snyder,tvůrce brutálních fláků jako Dawn of the dead a 300 bude točit pohádku.Pohádku o sovách!!! No to si děláte prdel??!! Přesně tohle sem si myslel,když sem tuto novinku kdysi dávno četl. Pak přišel první trailer a nevypadalo to vůbec špatně. Inu,pustil sem se do toho a zjistil,že kdyby Snyderovi rating povolil natočit to jako animovaný krvák,byl by to klasický Snyder,kde by akorát místo krve lidské stříkala krev soví.A to mám rád! Bitvy jsou doslova na nože,příběh je naivní,ale pořád se něco děje,animace brilantní a při prvních tónech 'The Host of Seraphim' jsem pochopil,že sleduju jeden z nejepičtějších animáků ever!! Největší slabinu pak vidím v dabingu (spíše u mladších sov,záporaci a mentorské postavy byly parádní),který by mohl být podtržen hlasy,které působí trochu hrdinštěji a ne jakoby jim před několika minutami uřízli koule. Jinak spokojenost. 75%

Tomorrow, When the War Began (2010)

Působivý 'malý ' film,který mě v mnohém překvapil.Není postaven na akci,jelikož rozpočet není z největších,ale nakonec se tu pár ran vypálilo.Co na mě zapůsobilo bylo složení hrdinů.Hlavní bad-ass chick,její čerstvě odpaněná kamarádka,řecký polobůh byli celkem fajn,ale ostatní postavy mě dokázaly zaujmout mnohem více.Pominu-li náboženskou fanatičku (ze které se stane Rambo),tak naprosto nejlepší postavy jsou vyhulená smažka a ta tupá blondýna(její scéna s kamenem je opravdu nezapomenutelná).A ano i když je jejich guerilla nápad s mostem celkem pitomost,hloupě naivní a v reálu by asi všichni chcípli,já těm magorům prostě fandil.Otevřeno pro pokračování a pokud někdo sypne větší rozpočet tak sem s tím. 70%

Million Dollar Baby (2004)

Asi jedinkrát v životě,kdy sem v kině upřímně brečel.

Red (2010)

Někteří důchodci dokážou být neskutečně cool :-)