Černé ovce (2006)

Zapomeńte na aligátory,lvy a obří anakondy.Ted je tady nové nebezpečí.OVCE!!! A že s nima opravdu není žádná prdel.Black sheep dobře parodují typické požírací horory,ale celé se to bralo na komedii nějak moc vážně.Chtělo by to více humoru.Pár záběrů je opravdu velmi vtipných,ale když už si někdo dělá srandu tak by měla být pořádná.Jinak celkem solidní a ovce byly zákeřnější než nějáký stupidní krokodýl.60%

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Hypercool záležitost,která principem připomíná Battle royale akorát s bandou největších psychopatů na světě.Všichni mají velké svaly(v případě žen něco jiného),všichni jsou maximálně vyšinutí a všichni se tam mlátí.Super podívaná s největším skvostem filmu a tím byl Vinnie Jones a jeho ukázkový sociopat.Ani Condemned se nevyvarovalo několika debilních morálních diktátů a páru dojemných a nesmyslných scén(i když mučení Rosy bylo fakt docela drsné),ale jinak nic moc nevytýkám.Je to celé show pro psychopaty.Přiznávám se.75%

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Velmi podobný případ jako Smokin aces.Povedený trailer a naprosto jiný film.Death proof není filmem akčním,ale spíše kecacím.Ale stejně jako Smokin aces ani tady mi to příliš nevadilo,protože se na to prostě dobře kouká.Pěkný holky,parádní kecy a troška té akce(když už byla tak stála za to) pod režijním vedením Tarantina.Prostě nebylo to úplně to co jsem si představoval,ale zklamaný rozhodně nejsem.65%

Zrozený k boji (2006)

Nevěděl jsem jestli se dříve smát nebo brečet a tak jsem spojil obojí a zhruba tak po půl hodině jsem začal brečet smíchy.Tony Jaa běhá s ubrusem kolem huby a lítá na petardách.Ano!! Lítá na petardách.Větší nesmysl už si nemohl nikdo vymyslet.Ale to není konec.Celé je to sbírka záběrů z mysli choromyslného scénáristy.Inu nezbývalo než ponechat děj stranou a soustředit se na akční stránku( nesměly tam ovšem být ty prskavky).Kdo viděl alespon jeden z předchozích Jaaových filmů nemusí se vůbec obtěžovat dívat se na toto.Je tu úplně to samé,ale i to by se dalo přežít.Proč byl ale každý druhý posraný záběr neustále zpomalen!! U pár nej vychytávek by se to dalo snést,ale 50 zpomalovaček na 10 minut z toho už se každému musí zákonitě udělat špatně.Omluvte mě.... 35% // To Idaho: je třeba poupravit komentář. Nehraje tu Tony Jaa tudíž upravuji druhou větu. '' Jiný magor běhá s hadrem kolem huby a dělá to samé co Tony Jaa.''Zbytek commentu už platí.

Maximální rychlost (2007)

Když se sračka natočí takhle,nemusí být konečný výsledek totální blbost.Redline mezi ty sračky patří.Je to neskutečně blbé,plné stupidních klišé a očekávaných zvratů a každý záběr se tváří neskutečně cool,ale na druhou stranu je to taky docela zábavné a moc jsem se nenudil.Navíc jsem chlap a co víc si přát než film o nadupaných kárách plných krásných holek.50%

Vlci (2006)

No to byl zase skvost.Nevím jestli si v tom filmu všichni dělali srandu nebo jsem to nějak špatně pochopil,ale tady se někdo musel zbláznit.Přenesl sem přes srdce babičku,která by hravě do kapsy strčila i Johna McLanea,přežil sem vlkodlaky,kteří byli tak neskutečně tupí(vykosí celou hospodu a pak je zabije každá kravina),přežil sem i toho malého haranta,který jak už to u malých harantů bývá na co sáhne,to posere(i když nechápu proč zrovna 13-letý spratek musí být ten,který spasí svět),ale ten naprosto stupidní konec to už na mě bylo moc.Je to prostě sračka!!! Celá vesnice chrání malého chlapce,aby se pak při první přestřelce všichni jakoby někde vypařili. Pak se zbytek obětuje aby se nakonec zjistilo,že je všechno vlastně k hovnu a jenom se tak otevřela cesta k pokračování,které upřímně doufám nikdy nikdo nenatočí.20%

Kořist (2007)

Podívejte se na poslední obrázky v galerii a pokud se vám přesto bude chtít dívat na plyšové lvy tak směle do toho.Více než lvů sem se bál té blond'até teenagerky(není nic nebezpečnějšího než nasraný pubert'ák).V dalších rolích malý ,věčně pochcaný chlapec a nevlastní mamina,která neví co má vlastně dělat.V dalších rolích Robocop tatík,který neví do čeho jde a lovec u kterého je jasné,že jednoznačně chcípne.Ve vedlejších rolích pár postav,které musí zdechnout pouze pro efekt a v nejhlavnější roli kupa nesmyslů u kterých sem se smál jako smyslů zbavený.Zabarikádovat okno sedačkama je možná dobrý nápad,ale když to pak ukážete na kameru a je tam díra jak pro slona tak to klobouk dolů.Je to prostě blbost a nechápu proč se do toho uvrtala jindy celkem slušná Bridget Moynahan.Za ní a za občasné pěkné záběry 40%

Ve spárech yakuzy (2000)

Bývalý člen yakuzy se vydává na ''školení'' do L.A.,kde chce najít svého bratra.Ten je dealer a brácha mu brzy ukáže jak se to dělá u nich v Tokiu.S klidným ksichtem vystřelí mozek prvním pár bouchačům a rázem je z neho šéf vlastního gangu.A američtí sráči se nestačí divit jak funguje skutečný svět podsvětí ve kterém hraje hlavní roli násilí,vydírání,intriky,ale (pro některé) také odvaha,přátelství a čest.A o tom to vlastně celé je podáno ovšem ve strhujícím provedení. 80%

JFK (1991)

Vynikající zpracování atentátu na Kennedyho,které je ale trošku otravné svoji délkou.Ke konci už mi pozornost ujížděla trošku jinam a byl jsem místy dost zmatený,ale jinak teorie spiknutí zpracována na jedničku.Ten pocit zvědavosti co se vlastně stalo a jak to americká vláda všechno nahrála ve mě budoval tu správnou náladu a udržel mě ty tři hodiny sledovat co se děje.A ještě více jsem zvědav co se stane v roce 2029,jestli se najde něco co by objasnilo jak to ve skutečnosti bylo.80%

Sunshine (2007)

Chtěl bych něco napsat,ale nemám slov.To se nedá okecat,to se musí vidět.Slova jako excelentní,perfektní,brilantní tady neznamenají nic.Best I've ever seen!!!!! 95%