Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Pro mě nejlepší a nejtemnější díl, možná způsobené tím že angažovali mistra Oldmana. Konečně se něco děje, a neděje se to nudně a nezáživně.

Ocelová pěst (2011)

Podle neuvěřitelně klišoidního scénáře, ozvláštněného robotickými fighty natočil Levy film, pohybující se na hranici kýče, ale prostě vás dojme :-)

Čistá práce (2008)

Loupež po italsku na britský způsob, kde spojnici v obou filmech hraje Statham, který hraje Stathama. Ale jinak je příběh svěži a dokáže zaujmout na ty necelý dvě hodinky. Jedinou výtkou je pro mne rychlý konec, jako kdyby došly finance, ale jinak velmi dobré.

Chata v horách (2012)

Nadprůměrný horor s výnikajícím příběhem a perfektní atmosférou kde jsou základní hororová klišé pěkně a vtipně vyvrácena a to nepočítám epický konec.

Thor (2011)

Začátek od mistra výprav jako kdyby vypadl z poezie.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Nenáročná komedie na sobotu odpoledne nebo příjemně strávený večer ve dvou bohatě stačí :-) Já se bavil velice dobře.

Smrt jí sluší (1992)

Agitka na téma plastické operace pro mě splnila veškeré obavy, je moc umělá..

Pátý element (1997)

Bruce Willis jako taxikář, Gary Oldman jako Zorg, Milla Jovovich jako pátý element a Chris Tucker jako ve všech svých filmech za idiota? To muže dopadnou jen výborně nebo jako propadák, v mém případě naštěstí první skupina :-)