Barbar Conan (2011)

Tak Conan alias Jason Momoa - nádhera pro ženské oko pohledět, tak ale to už víme ze STARGATE:ATLANTIS a z Hry o trůny - na tyhle role se prostě hodí. Mé hodnocení je pouze **, sice jsem chvíli chtěla dát ***, ale tak nějak mě to vůbec nepřesvědčilo. Zápletka se ještě dala, co mě zklamalo málo fantasy prvků, bytostí, kouzel. A 3D nestálo za řeč, spíše jako reklamní tah. Byla velmi rychlá kamera a střih. Při bojových scénách člověk chvilkami nevěděl, koho bohové povolali na onen svět . Jinak určitě zaděláno na další pokračování a určitě ho zhlédnu, ale už jen doma.

Spálené vzpomínky (2007)

Del Toro naprosto vynikající. Trochu jsem se bála, že to bude americky dojemné a nakonec sladké,ale nic takového. Volně plynoucí a perfektní kamera a hudba.

Černá labuť (2010)

Ono jako by celý film nic nedělo a přitom jsem celou dobu ani detula a Natalie fakt paráda.

Prostě spolu (2007)

Tak tady se stala ta věc kdy jsem první četla knížku a tu jsme přečetla skoro jedním dechem. Film je takový velmi strohý výcuc. Tři dávám jen kvůli hercům - první jsem se bála obsazení A. Tautou, ale nezklamala mě, ostatní herci taky výborné. Jen prostě tam spoustů věcí nebylo, ale tak určitě to je příjemný film na odpoledne. A doporučuji knihu je od Anna Gavalda.

Nevinná (2008)

Sice pomalý rozjezd, ale od půlky a závěr perfektní napětí.

Sex ve městě 2 (2010)

Já to prostě miluju, ať si každý říká co chce.

Aein (2005)

No,tak tohle mělo velmi daleko do mého milovaného Před úsvitem, ikdyž použili pár stejných momentů, aby asi docílili stejného efektu. Ženská postava mně připadla trochu agresivní a afektovaná, on zas trochu více přehrával.

Nouzový východ (2008)

Skvělě natočeno. Jasně ukázáno jak se lidé ve vztahu přestávají poslouchat a nebo se vlastně,už ani poslouchat nechtějí ( vypnutí naslouchadla - to bylo parádní).Kde se ztratí všechny ty ideály. A hlavně kdo je zbabělec. Kate je opravdu parádní.

Lie with Me (2005)

Tak chtěla jsem dát ***,ale dávám ***a půl a to jen kvůli Ericu Balfourovi. Protože L.L.Smith mně teda zrovna moc sexy a chtivá nepřipadala. Možná jsem od toho čekala víc, ale přišlo mi to takové trochu slátané, no každopádně to neurazí.