Upír Nosferatu (1922)

Ve své době to asi musel být nářez, stejně jako stavebnice Merkur v mém dětství. Ty časy jsou už ale pryč a vím že se na tenhle film už vícekrát nepodívám.

Žhavé výstřely (1991)

Tak toto je matka všech parodií. Člověk se směje od začátku do konce. Všechny zde parodované filmy jsou tak profláklé, že je musí znát každý..

Generation Kill (2008) (seriál)

Po Bratrstvu neohrožených další záživný pohled do válečné mašinérie, tentokráte z Iráku.

Mizerové (1995)

Nevim nevim, jako akčňák je to dobrý, ale poslouchat dvě hodiny dva černochy, kteří se navzájem překřičujou a melou pátý přes devátý?! Preventivně si dám jednu pilulku růžového štěstí a pak klíďo tenhle filmík skouknu :D

Waterloo po česku (2002) odpad!

Slátanina na n-tou. Že by omyl české kinematografie? Nebo záměr tvůrců přivodit žaludeční potíže?

MacGyver (1985) (seriál)

Tohle je můj oblíbený seriál. Neznám jiného člověka na světě, který dokáže udělat z obyčejného pařezu mikrovlnku s integrovaným mp3 přehrávačem a držáčkem na kafe jen za pomoci lepící pásky (macgyverovky)!!

Smrtelná kořist (1987)

Film, který určitě nepatří mezi skvosty kinematografie. Tohle béčko jsem měl v dětsví na kazetě proto k němu mám vybudovanej určitej citovej vztah :D ra ta ta ta bum ... mrtvol je zde víc než prstů na obou rukách, klaďas vs. stádo záporáků... Jedno mě film přece jen naučil, a to jak si nahodit vykloubene rameno :D

Univerzální voják (1992)

Béčko na druhou aneb jak Claude potkal Dolpha. Zase jeden filmík kde není nutné zapínat mozek, zábava jak se patří!! V kterém jiném filmu uvidíte teplýho Van Damma, když pominu Dvojitý zásah? Léčil se ledem a zabíralo to jen dočasně. Nakonec se uzdravil a našel si nekrofilní roštěnku, Claude byl sice mrtvej ale ještě se nezačal rozkládat :D Dolph zde byl obdařen velice vysokým IQ ostatně jako ve všech jeho filmech..

Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Tomuhle se říká trest pro diváka!! Možná až jednou budu důchodce, dokážu ocenit patetické neherce a nijaký příběh.. Jen mne zajímá která televize s tímhle přišla první? Německo v tvorbě telenovel je kapitola sama o sobě, ale odkud to mají Mexičani? Že by od Amíků??

Slunce, seno a pár facek (1989)

Myslivec myslí, že mydlář mydlí myš mejdlem. Maš tam někde samyci?? TADY!!! :D