Smrt jí sluší (1992)

Moja najobľúbenejšia oddychovka s Meryl Streep. Super herci, skvelá komédia ktorá chytí každého aj keď na prvý pohľad to možno tak lákavo nevyzerá. 90%

30 Seconds To Mars: Up in the Air (2013) (hudební videoklip)

Už dlho som nevidela tak skvelý a prepracovaný klip. Zaujal ma po každej stránke bol úžasný ani to neviem poriadne popísať, každý si to musí pozrieť sám a aj si to sám vysvetliť. Ale každopádne 30STM majú vždy perfektné klipy a tento nie je žiadnou výnimkou, ba naopak by som povedala že je jedným z naj. 1000%

Rain Man (1988)

Až neuveriteľne skvelé herecké výkony, ktoré sa spojili so skvelým scenárom a vzniklo niečo úžasné. Dustin Hoffman aj keď ho veľmi nemusím ma naozaj očaril a presvedčil ma o tom že je naozaj prvotriedny herec 90%

Glee (2009) (seriál)

Toto je moja srdcovka <3 . Na škaredé upršané zimné dni ale aj v lete, vždy dokáže zdvihnúť náladu a povzbuďiť. Vtipné, milé , pekné aj smutné a tanečné scény. V GLEE nájdete všetko. Aj si zatancujete, zaspievate si s nimi, zasmejete sa. Je to super. Je tam mnoho rôznych postáv ktoré nie sú jedno tvaré alebo rovnaké, každá je iná a svojim spôsobom zaujímavá. Takže tento seriál sa právom radí k mojim obľúbeným 90%

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Skvelý seriál pri ktorom ste boli vždy v napätí čo je pravda a čo nie a často vás to veľmi zaskočilo a neverili ste. Ako dieťa som to vždy pozerala z úžasom a bola som nadšená všetkými tímy príbehmi vždy som sa tešila na nové a nové časti a je mi asi trochu ľúto že to už nevysielajú rada by som si to znova pozrela. 80%

Příšerky s.r.o. (2001)

Pixar je proste neomylný a perfektný, vždy to tak bolo aj bude nikdy sa nič nezmení s pixarovkami som prežila svoje detstvo a budem s nimi žiť asi až do smrti lebo ma to nikdy neomrzí, už sa teším keď si pozriem pokračovanie tejto krásne rozprávky 95%

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Toto je veľká paródia na Škaredú Betty ktorá maximálne nevyšla celé zle, fuj dávam 0%

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Tento film si právom zaslúži pomenovanie kultový film. Bol skvelý. Po tomto filme som si veľmi zamilovala Umu Thurman bola úžasná ako celý film a pesničky z tade sú tiež skvelé tlieskam a počúvam ich stále do kolečka dokola! 95%

Mlčení jehňátek (1991)

Ešte nikdy sa mi nestalo, že by som si pri filme obhrýzala nechty a naozaj sa bála a bola v obrovskom napätí čo bude ďalej, toto sa im naozaj podarilo. Skvelé výkony hercov Jodie aj Anthony si právom oscara zaslúžia. Mám pocit že tam bolo trochu viac krvi ale vôbec mi to nevadilo lebo film bol perfektný a zaujímal ma od začiatku až do konca čo dokáže len málo filmov. 95%

Tohle je válka! (2012)

Myslím, že jediné pozitívne na filme boli sympatickí, veľmi sympatickí herci....A možno pár vtipných momentov 45%