Pearl Harbor (2001)

americka sracicka o vojne pramalo zato milostnych 248 uholnikov privela

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Vizuálne podmanivé tak ako prvý Votrelec. Dej je však poslabší a prvému votrelcovi a votrelcom sa nevyrovná. Príde mi však o niečo lepší než Votrelec 3

Cesta do fantazie (2001)

dopitchi toto je rozpravka.. kuaa ********************************* ********************************** ********************************* ******************************* ****************************** Joe Hisaishi************************ *********************************** ********************************* ******************

Ztracený svět: Jurský park (1997)

Jeff Goldblum oscar.. ta jeho rola je dobra a zabavna Trochu ma zamrzelo ze dvojka je tak trochu variacia na jednotku trochu zamrzel strih a nedynamicka kamera.. ale bavil som sa dobre..")

Jurský park (1993)

Bůh stvořil dinosaura, Bůh zahubil dinosaura, Bůh stvořil člověka, člověk zabil Boha a stvořil dinosaura.. Asi jediný film ktorý premňa evokuje len jedno slovo HOLLYWOOD...a zostane s ním navždy spojené..žiadny film ma nedokázal tak zaujať ako tento. Film ktorý ma ako 11 ročného chytil, rorušil, rozosmial vystrašil a preto je tak hlboko. Nostalgia ako hovädo.. Už nikdy v živote nebude treba točit o dinosauroch, pretože nebude o čom. John Williams, tak veľa pokory a úcty ktorá ide z tejto hudby a nádeje, sily a niečoho pozitívneho, človek len tak nezažije. A film je mojou srdcovkou splnením snov vidieť dinosaurov. Zaverečná scéna vo vrtulníku je jedna z najfungujúcejších scén v histórií filmu a aj jednou z najsilnejších vôbec. ")

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

kks tak tent ofilm mal taky potencial.. ale nevyuzityy ach preco tam ta postava toh oprofesora nebola viac ukazana sak na konci jasne vysvitlo.. ze otom satniku a narnii veedel do pitchi.. prislom mi to ako Age of Mithology alebo heroes of might and magic ") ale ta zasnezena krajina plus lampa..ppitchi napad..;) bobor faun fajne.. aslan sa ako parafraza KRista moc nepredviedol

Mission: Impossible III (2006)

Nikdy som neinklinoval k Bondovkam. Jediny bond ktory ma kedy zaujal bolo Zlate oko. Bond je premna hlupost. Ulizany agent ktory je * Ale MI3.. je nieco uzastne. WoW. Malokedy dokazem prehltnut akcny thriller z odkazom tak realnym. A velmi zaujimavo podanym tak lahko ako som aml moznost vydiet prave tento. Velmi silny zazitok Podobny ako pri nepriatelovi statu hm

Sunshine (2007)

Dokedy je clovek clovekom? ocom ma pravo rozhodovat a ocom nie? skveli film klobuk dole.. wow danny boyle :) Uzastny zazitok

Vesnice (2004)

Ten chlap je genius.. Film o laske a strachu.. Krasna hudba ktora sa naplno rozvinie az v Lady in the Water tak ako Shyov genius P.s. Jednym slovom katarzia. Uplna ocista. p.s.2 Hlupaci ty, co naleteli reciam tych, ze ide o prekvapenie toho, ze bubaci v cervenom niesu. O to vo filme vobec neslo.. islo o to, ze ty bubaci sme hlavne mi..sami. Mam pocit, ze v dnesnej dobe treba hlavne dobrych divakov. Dobrych reziserov je uz dost ;) Mam pocit ze kazdy, kto sa filmom nenecha uniest resp. doviest az na zaver tak ho odmietne, alebo snim nebude v nejakej casti suhlasit. To vsak zakonite neznamena ze chyba je v spracovani filmu, v deji alebo dokonca v reziserovi. Skutocne velkym problemom moze byt ked pri sledovani filmu zostane divak. POkial je tu len sledovanie je to uspech. Pokial je tu divak...hm :) nazory su rozne. S dámou vo vode najoriginálnejší film aký som kedy videl.

Minority Report (2002)

pista vie asi najlepsie co znamena slovo sci-fi..a zrejme je to on kto vie toto slovne spojenie asi najlepsie natocit