Román pro ženy (2004) odpad!

Ha Ha..roman pro zeny? Aky roman? Ake zeny? Ziadny roman a ziadne zeny.. totalna nuda akorat pekna Zuzka a jej prsia. Marek Vasut blee Vieweghr sux

Prázdniny (2006)

slabeeeeeee totalne ziadna laska ziadna romantika len depka a frustracia ludi pred 30 a ich potreba si vrznut a zmenit svoju realitu velmo smutne ze zmenia len miesto vrzania a nie svoj pohlad a postoj. nezmenia samych seba uplne ze zufale na pe..hm

Armageddon (1998)

bay bay.. no tocit to vies... :) ale aby sa raketoplan uhybal letiacim metoritom jak SU-49 heh ideme zachranit zem..banda

Český sen (2004)

waw ludia to pozeram co sa to podarilo natocit skveli napad aspon jedneho oskara plus dalsieho za Orchestrovica Bauera ppitchi..hudba Aj hou nowbodys at home..

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Aj po druhom zhliadnuti som odchadzal z kina velmi spokojny. Skveli scenar. Humor. HUdba. Domyslene dokonale. Vskutku krasne zistit ze ten stary dobry Jack..je vlastne jeden velky dobrak.. Dlzka primerana. Na konci sveta nieje dej az tak linearny sledujeme viacero dejovych linii a jedna nadvazuje na druhu teda kazda musi byt rozpovedana..inak by ta druha pokryvkavala.. Taktiez je skvele zistit ze okrem Jacka sa chyta aj Barbossa..;) A skvelim faktom zostava aj to ze Jack bol o krok nielen pred postavami ale aj pred divakmi..ze choze.. Takze.. skvele.. Urcite hlupost porovnavat tento film z niecim inym.. Nuz niekto ho skratka nepochopil /ze chozee../ P.s. pre mna velmi silny film.. Verbinski podla mna dokaze verne zobrazit tzv. osud..alebo karmu postav.. Kazda postava dostala presne to, co chcela..ale je vskutku..velkolepe sledovat akym sposobom..;)

Černý jestřáb sestřelen (2001)

dobry film krasna kamera akcia..hm iked mi ta kamera moc nesadla /digital/ tento film nema hlbku ako ma napriklad the thin red line

Český fenomén: Taneční (2006) (TV film)

ani tanecna mi zrejme neobjasni oco v tomto dokumente islo..bez pointy a prilis dlhe..