Medicopter 117 (1998) (seriál) odpad!

Německý stupidní seriál. Jako většina německých seriálů.

Kids (1995) odpad!

Neuvěřitelně přitažený za vlasy. To snad nemůže nikdo myslet vážně, co se v tom filmu odehrává. Netvrdím, že se něco podobnýho neděje, ale takhle to přehánět? Emocionálně na mě film nezapůsobil ani trochu, rozhodně jsem s nikým z hrdinů nesoucítil, to mi spíš všichni přišli debilní a jednoroměrný. Ty vysledky AIDS testů musel odhadnout snad úplně každý a bylo to dost levný. Co jsem ovšem vůbec nepochopil, byl ten závěr. Ta holka hledala toho kluka, co ji nakazil, aby si to s ním vyřídila nebo co, najde a co udělá? Samo že nic. Zatímco on nakazuje právě další holku. Ta holka je navíc zobrazovaná skoro jako světice z jinýho světa, která měla sex jen jednou za život, v tom případě je dost divný, že ho měla zrovna s tím debílkem a ještě trapněji na mě působilo, jak si v tom baru vzala drogu. Její odpor byl opravdu úžasný. "Já to nechci" "Vem si, no tak" "Tak jo, dík". V tu chvíli jsem byl skoro rád, že ta postava má AIDS, protože někdo tak pitomý si to zaslouží. A dost pochybuji o tom, že zrovna do týhle pozice mě chtěl ten děda rejže dostat. Ale jestli jo, tak se mu to povedlo opravdu skvěle a klobouk dolů. A ten kluk co jí znasilnil na konci, byl taky pekný debílek. Poslední věta filmu, jeho věta "Co se to stalo?" Dost divný závěr, o tom že ta holka ma AIDS nemohl nic vědět a nadrogovaný a ožraný jak prase byl většinu filmu, takže jeho výrok byl hodně mimo. A to se ani nezmiňuji o tom zmlácení černocha v parku, to už mi přišlo jako hodně černá komedie. Slabej konec slabého filmu.

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Neskutečně trapný scénář přehrávají neskutečně dřevění herci. Jestli tohle není odpad, tak pak už nic.

Hero (2007)

Viděl jsem to v Ósace v mulťáků pouze v japonštině, takže jsem tomu nerozuměl ani slovo. Co o filmu vím a jak na mě působil jde o filmovou verzi slavného seriálu, takže se pořád kecá, téměř nic se neděje, řeší se nějaký případ, který detektivy zavede i do Koreje, aby se mohl ukázat slavný Lee Byung-hun. Celé to na mě působilo dlouze, ale Japonci se docela bavili. Kromě žánru drama by tu měla být asi i komedie. Přišlo mi, že se tam občas snaží o humor a diváci se smáli. PS: jde o nejúspěšnější japonský film roku a to zdaleka. Měl skoro dvakrát větší tržby než druzí Pokémoni. I v Ósace bylo narváno.

Vějíř lady Windermerové (2004)

Asi celkem fajn film, ale byl jsem unavený a od patnácté minuty si nic nepamatuji, páč jsem vesele chrupkal v Puppu. Co si pamatuji, tak jsem kolem sebe slyšel docela dost smíchu.