Killer (1989)

O trochu lepší příběh a o trochu slabší akce než v Hard boiled. Oba filmy patří k tomu nejlepšímu, co bylo v akčním žánru natočeno.

Ztraceni (2004) (seriál)

Do tohohle seriálu jsem se opravdu "lostnul".

Maljukgeori janhoksa (2004)

Už je to sice pár měsíců, co jsem film viděl, ale tenkrát jsem nic nenapsal, což si nedovedu vysvětlit, tak těch pár pochvalných slov hodím teď, když poslouchám soundtrack:-) Ano, film se mi líbil. Mám psát ještě něco? Raději ne:-)

Ahobsal insaeng (2004)

Možná bych se měl hned na úvod přiznat, že jsem se u tohoto filmu asi třikrát rozbrečel....:-) Jsem holt měkota. Láska a romantické situace v podání těchto malých dětí na mě působili o to víc, že z nich vyjadřovala úpřimnost, čistota a bezprostřednost, jaké jsou schopny snad jen ještě nezkažené děti. Co psát, abych nebyl nařčen ze zaujatosti? Film ve mě zanechal podobně silný pocit jako A moment to remember, na který taky do smrti nezapomenu. Jako bonus je to všechno zasazeno do základní školy, takže si do toho každý nejspíše promítne své vlastní vzpomínky na školní léta, první lásky, první rvačky, jaké měl průšvihy ve škole, jak ho doma zbili a těžko ubrání nádherně nostalgické náladě. Aspoň já jsem se neubránil. Vlastně jsem se o to vůbec nesnažil a filmu jsem se totálně poddal. Prostě nádherný film, pokud nejste chronický cynik, tak se vám uričtě bude líbit. Těžko říct, jestli tolik jako mě, ale to už je konec konců vaše věc:-) Kdyby to šlo, dal bych mu šest hvězdiček:-)

4 inyong shiktak (2003)

Pomalé tempo, hodně tíživá atmosféra, bezchybné herecké výkony, příběh na pomezí thrilleru, hororu a dramatu o tom, jak těžké je uvěřit v něco, v co nechceme.

Howlův kráčející hrad (2004)

Přestože se dá ději mnohé vyčíst, hlavně je nekomplexnost, tak sem byl celkem rychle unešen nádhernou animací a fantazijní atmosférou a tenhle výlet do světa magie jsem užil. 9/10

Chingoo (2001)

Vynikající film o přátelství čtyř kamarádů, které je vystaveno celé řadě zkoušek. Úžasná kamera, neopakovatelná atmosféra, spousta nezapomentulných scén, minimum patosu a klišé, úchvatní herci = mimořádný zážitek.

Perfect Blue (1997)

Skutečný život zpěvačky začínající hereckou kariéru se prolíná s jejími sny, s natáčením jejích filmů, s dějovými liniemi jejich filmů, jejíma halicinacemi a bůhvíčímještě. Po pomalém a celkem normálním začátku se atmosféra stále zahušťuje až je tak hustá, že by se dala krájet:-)