Bláznivá střela (1988)

Film tak našpikovaný fórky, že by mu většina současných komedií mohla závidět. Tolik humoru si neužijete při některých sitcomech ani po 150ti dílech. Klasika.

Lepší zítřek (1986)

Takovouhle akci v hollywooodu nikdy nenatočí. Krvavý balet.

Kulka v hlavě (1990)

Klasický film Johna Woo o hodnotě přátelství. Není to taková akční jízda jako ostatní hongkongské filmy. Ale stále je to o několik tříd výše než jeho hollywoodské filmy. Především scény ze zajateckého tábora jsem naturalistické a působivé.

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Coenové jsou prostě borci. Nádherná kamera, barevné retro ladění příběhu s úžasnými písníčkami a pomádou Clooneyho vytváří úžasnou stylovou podívanou.

Pátý element (1997)

Tenhle film prostě miluji, Bruce je naprosto okouzlující, Milla sexy, Chris vtipný a Gary ďábelský. Takové množství vtipů a vizuálních nápadů se jen tak nevidí.

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Kouzelný film o černém samuraji sloužícím svému mafiánskému šéfovi za to že mu zachránil život. Jeho nejlepší kámoš je francouzský prodavač zmrzliny, kterému nerozumí ani slovo. Stará se o holubi a auta krade zásadně v rukavicích a s pomocí nejmodernější tehcniky. Jeho metody někdy složité, jindy přímočaré ale vždy efektivní a efektní. Nejlepší scény jsou vražedné zrovnoprávnění policistky a scéna s lovci medvědů.

Tenkrát na Západě (1968)

Herecké hvězdy pod taktovkou starýho mazáka Leoneoh vytvořili nezapomenutelný kousek, který má jisté místo v dějinách kinematografie. No a Cludia je počertech sexy ženská. A ta hudba! To je balzám.

Sedm (1995)

Nádherně depresivní kousek. Ta atmosféra by se dala krájet a krájet se tam taky bude. Některý mrtvoly jsou fakt nechutný. Vynikající je především závěr. Říkal jsem si, to ne, to určitě nebude to co si myslím a bylo!

Příšerky s.r.o. (2001)

Skvělý animák. Když jsem ho viděl poprvé tak se mi strašně líbil. Nevím proč,ale od té doby jsem už neviděl. To městečko příšerek je úžasný a když vlítne ta zásahová jednotka, přišlo mi to SWAT.