Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

V dnešní době se dá natočit i kvalitnější fantasy, než je tohle. Efekty byly na dobrý úrovni a vůbec technicky zvládnutý skvěle, ale scénář jednoduchej (místy bych se rozhodně nebál použít ani slovo nuda). Nemělo to pro mě potřebnou atmosféru a zažitek jsem si z toho nakonec neodnesl žádnej.

Karcoolka (2005)

Samotnej námět parodie na Karkulku pomocí vyšetřování se mi moc líbí. Linie příběhů se hezky prolínaji, animace mi na rozdíl od ostatních ani nevadila, ale přesto mi to připadá takový jednodušší a vtipy tak nějak nedotažený. Plus dlouho před koncem zřejmej happyend. Váham nad třema, ale v porovnání s jinými animáky by to asi nebylo fér.

Julie Lescautová (1992) (seriál)

Ne že by její možný úspěch byl zabit postavením v programu (i dřív si to mohl člověk nahrát např. na VHS, jestli to byl opravdu takový problém), jen je to zkrátka nezajímavá tuctová kriminálka.

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Tak co je tohle za soutěž? Kam až dospěla televizní "zábava"? To je celý trapnost sama, já jakožto soutěžící bych se tam styděl. Zábavu tam tahaji soutěžící, který jen tak něco řeknou, ne moderátor. A mj. pani Pazderkovou opravdu nemusim (ať už se jednalo o slavnou reklamu s jogurtem, stand-upy v Na stojáka nebo teď), ten její styl hloupý blondýny mi nesedí. No prostě otázky stupidní, úkoly divný, humor minimální... A sice na to nadávam, jak můžu, ale upřímně řeknu, že kvůli tomu, jaký to je, jsem se na to právě asi díval a zasmál se občas. Tak tu jednu?

Drive (2011)

Kdo by to byl řek, že filmu Drive bude chybět drive :) Soundtrack mě příjemně zaujal, atmosféra byla dobrá, to neni žádná novinka. Ale... celý to bylo už po první honičce takový utahaný, o ničem, nudný, pomalý. A upřímně někdy i nereálný, když mi Gosling začal připomínat Terminátora.

Vrtěti psem (1997)

Nuda, nuda, šeď, šeď. Ani jednou jsem se snad nepousmál a jestli mě sem-tam zaujala nějaká myšlenka, tak je to hodně málo. Ukázka manipulace médii byla zajímavá, i když - tři lidi a několik žvástů stačí, aby vám to všichni sežrali? Ale co víme, jak je to v skutečnosti... De Niro a Hoffman dobrý výkony v prázdných rolích, v prázdným filmu.

Zvuk hluku (2010)

Zdejší nadšení rozhodně nesdílim. Originálnost se tomu nedá upřít, ale vás to opravdu bavilo? Pro mě to byla až na pár momentů donebevolající nuda. A několik nelogických věcí by se taky samozřejmě našlo. Hvězdičku asi za myšlenku, nemocnici, banku a pár jakžtakž vydařených vtípků.

Impyho dobrodružství (2008)

Pro nemluvňata to musí bejt úžasná pohádka, ale to je tak asi všechno. Starší nebo jakkoliv náročnější divák to určitě neocení. Děj jak kdyby to psalo pět lidí a pak to poslepovali dohromady. A určitý napětí (kromě úvodní scény s volejbalem :D) nebo nedejbože vtip až na pár pokusů radši úplně pominuli. Ani nevim, jak si odůvodnim tu jednu hvězdičku - tak asi že v každym z nás je kus nemluvněte :)

Našrot (2013)

Tak za nějakých prvních dvacet minut jsem to chtěl vypnout a narvat tomu odpad, potom se úroveň jakžtakž zvedla. Ale přesto v tom bylo minimum vtipu, předvídatelný schéma a hlavně (!!) asi tak bžilion nelogičností a náhod, který k takovym filmum ale patří, nicméně jich bylo ažaž.