Job (2003) odpad!

Tak tohle byla velká slabota, celý naprosto o ničem. Kdybych tomuhle dal hvězdičku, tak musim automaticky všechny ostatní filmy o jednu nebo dvě zvedat - tak moc mě to nebavilo.

Jak zkrotiti zlého muže (1986) odpad!

V jednoduchosti je síla, ale nesmí se to přehnat. Číst celý film titulky naprosto nezáživných rozhovorů je opravdu bezva! Jak je tu několikrát zmíněno - herecký výkon Vášáryové neni špatnej, ale ani to nezachrání tenhle paskvil Poledňákový od odpadu.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Brainwashing.

Povstání strojů (2006) (TV film) odpad!

Chvíli jsem přemýšlel, že bych tomu dal jen tak z recese hvězdičku, když jsem se u toho párkrát hezky zasmál. Ale mam strach, že nebylo úmyslný... Efekty hrůza, napětí žádný, stupidní rozhovory - přitom podle obsazení to vypadalo jakžtakž slibně.

Starověké megastavby (2007) (seriál)

Názory nebo i animace, jak pravděpodobně přišly na svět největší stavby historie, jsou hodně zajímavý. Ale ve svých výpočtech vědci možná často zapomínají na to (a snaží se najít o něco složitější řešení), že měli masivní biče. Nicméně vtípky stranou, organizace práce, pracovní morálka nebo přesnost byly na takový úrovni, že i dneska bysme s takovým dílem měli velký problémy. Koho zajímá historie, ať se rozhodně podívá.