Paradox (2016)

Paradni filmecek s tematikou cestovani casem - tentokrat paradoxne bez paradoxu ci paralelniho vesmiru. Spokojenost.

Ave, Caesar! (2016)

Tak si zase herci natocili neco pro sebe o sobe :-) Podobne jako Birdman... tentokrat vymenili zanr a je to komedie, opet nepovedena a trapna. Nicmene se an to dalo precijen trochu koukat, takze jedna hvezda.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016) odpad!

Tlachani 2 hodiny a dohromady tak 20 minut akce ala vykradacka X-men. Do toho klasicke klise, pro lasku zdechnu a mame tu dalsiho viteze odpadu roku. Fuj.

Pád Londýna (2016)

Je to asi takto - kvuli akci se nikdo nepiplal s tim, jestli neco z toho deje dava smysl, jestli je to realny nebo ne. Nastesti je to tak naslapane akci, ze se tam moc blbe nezvani, nevysvetluje, me to na pobaveni stacilo. Je to takova smrtonosna past soucasnosti, tak proc ne ;-)

Grimsby (2016)

Cohen jen proste neuveritelnej prasak a hovado, ten proste nema tabu. Kdyby se ve filmu vrtal v hovnech tak by to bylo rekneme ocekavatelne ale vlastne uz i ohrane. Verim, ze si drtiva vetsina lidi nedokaze predstavit nic nechutnejsiho nez co nam zde bylo naservirovane. Jo, urcite to neni pro kazdeho a verim, ze mi rodice by odesli z kina, ale pro ty co se neboji a nemaji tzv Korektni zabrany se ze srdce zasmeji, Je to poprve za posledni roky, co jsem se v kine hlasite smal

Táta je doma (2015)

Umi ten Will Ferrell hrat take neco jinyho nez troubu, ktery ztropi nekde povyk (v kazdem filmu prakticky ten samej)? Tak aspon ze to ma jakz takz dej a slusny spad..

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Jako kratkometrazni by se tento snimek mohl ujmout. Jinak je to roztahany, bez nejakeho bohateho deje, vetsi akce nebo aspon poradne ukazky jak prezit. Jenze namisto toho mate pocit, ze je DiCaprio proste nesmrtelnej, coz samozrejme funguje pri agentovi 007, ale tady ej to proste nuda a vy navic vite, jak to cele dopadneuz na zacatku filmu, a to je proste spatne, moc spatne.

Creed (2015)

Vezmete si veskere klise z predchozich dilu Rocky, vyberete z nich co se do 2 hodin vejde a sup, mate dalsi film Rocky-Creed. V podstate neni ani moc co vymejslet, to je pravda, ale mackat uz stokrat vystavenej citron nema smysl, nebo snad chcete dalsi dil, jak Sly ze zahrobi bude promlouvat do hlavy dalsimu magorovi at jej provazi sila? Dete s tim do haje a nechte Rockyho spat.

Marťan (2015)

Dej predpokladate uz s predstihem diky traileru, takze v tomto zadne zklamani ani udiv. Samozrejme ze se jedna o dalsi americkou osvedcenou sablonu, ktera proste vydelava a vydelavat bude. Nicmene si musime priznat, ze se nejedna o zadny artovni kousek ba ani o sebemensi naznak priblizeni se k realite postav ci fyzikalnich zakonu a an to nemusim byt expert. Dle meho nazoru neni nutne tomuto filmu davat vic nez tri hvezdy.

Na návštěvě (2015)

Je v tom strasne videt sablona Paranormal activity, jen se upravil dej a strasidelny veci se nedelaji sami od sebe. Pravda je, ze to celkem slape a nenudi, ale precijen se neubranim pocitu, ze jde o horor pro deti, na ktery by se ale deti samozrejme koukat nemeli.