Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Rodinný
  • Dobrodružný

Poslední recenze (171)

plakát

Ježek Sonic 2 (2022) 

Co jsem vlastně psal na první díl Sonica? Joooo, už vím. Dám čtvrtou hvězdu jen pokud se udělá dvojka a bude tam Tails, Knuckles atd. Takže slib dodržím. Jenže tohle pokračování mě donutilo sežrat nejen obrovský popcorn, ale i nedodělané kuličky a klidně bych zakousl i krabičku. Jako COŽE?!!! Lidi, tohle pokračování je manifique. Jasně ta svadba byla trošku přepálená, ale v tomhle filmu vše fungovalo jak mělo. Spousta napětí, spousta akčních scének, spousta momentů, kdy jsem si uhlodal nehty, vtipná scéna v hospodě, kde se to pořádně rozparádilo, a hlavní je to, že jsem měl možnost vidět film v původním znění. Eggman v podání Carryho vůbec nezklamal, jede si to své a dokonce se zlepšil. Jasný, český dabing je supr, ale slyšet původní hlasy a Idrise Elbu, smlsl bych si na jejich provedení. A to nejlepší je to, že bude i pokračování a je tam i postava na kterou se strašně těším!!! Takže to co chci napsat je to, že se omlouvám, co jsem napsal ohledně prvního dílu, že Sonic vypadal blbě. Režiséři opravili to co po**ali a jede se odznova. Píšu tedy k vám dospěláci. Jsem taky dospělák, je mi přes 20 a myslíte si, že tenhle film je jen pro děcka? Já se třeba bavil daleko víc, než kdokoliv v sále. 😁 PS: Po asi půl hodině se nakonec ale rozhodnu pro 4 hvězdy, jen kvůli tomu, že už věřím autorům, že trojka zakončí trilogii tím nejlepším a nejepičtějším způsobem, jaký jsem kdy zažil. Už teď mám pátou hvězdičku v oku, na trojku. Tak prosím... jestli to bude slabé, tak to bude obrovské zklamání pro mě a mé city!

plakát

Americký ocásek (1986) 

Americký ocásek je taková roztomiloučká pohádka, která zas až tak moc nechce od lidí, aby přemýšleli, spíše jim přikládá takovou pomůcku do kapsičky "Nikdy neříkej nikdy". Pro někoho může být tento film i hořký, když si vzpomene, jaké tu kdysi byly kruté podmínky plné válek a imigrace a to se stalo i myším, kteří si řekli ''a dost, frčíme tam, kde nejsou kočky. Jenže se myšička Fievel ztratí z Hamburské lodi, když ho unese proud moře, a on se celou dobu snaží najít zpátky svojí rodinu. Do toho ho čeká plno nástrah, především kočky, které ho po celou dobu prudí... až na výjimku, ale to bych moc spoileroval. Celou dobu jsem přemýšlel o tom, jak myšky plánovaly cestu za svobodou, a není to nic jednoduchého... protože mě hned trklo, že něco podobného teď trápí i lidi jako takové z covidové situace. Třeba já osobně bych už se nejradši zbavil těch otravných respirátorů a konečně si začal víc užívat bez starostí, testování a očkování. Ale to jsem se zase ztratil s Fievelem i já. Přiznám se, že jako dítě jsem o tomhle filmečku nic moc nevěděl, ale pamatuji si, když mi bylo o něco více, že jsem se zamiloval do písničky Somewhere Out There, která tak nějak mě připoutala k tomu, abych se odhodlal podívat na tohle myší dobrodružství. Jasně, čekal jsem od tohoto filmu trošičku více, nicméně skladby již zesnulého pana mistra Hornera jsou prostě nenahraditelné, a bez nich si myslím, že by to byl pouze průměrný animovaný film bez citu. Tady jde hned vidět, že s hudbou, kde člověk chce projevit takové vlastní soukromí k uronění slzy, je jednoznačně to nejlepší, co může člověku dát. Taky jsem si zde oblíbil skvělého italského myšáka Tonyho, který pomáhal jako takový brácha Filimu, a možná bych mu dal více šance být s jeho "snoubenkou". Takže za mě, když jste třeba nemocní a nevíte co dělat, myslím, že tenhle kousek vám rozehřeje srdíčko. Věřím, že ti lidé, kteří tenhle animák sledovali jako děti, z toho určitě mají krásné vzpomínky a jednoznačně věřím, že si ho uchovají s plným počtem hodnocení. Jen bych možná dodal, že ve světě se může třeba žít lépe, ale doma je doma. PS: Člověk, který namluvil Fievela Phillip Glasser tu postavu stále miluje a kolikrát ho v Americe můžete potkat, když prezentuje svojí postavu, což se mi u něj dost líbí!

plakát

100% Vlk (2020) 

Je to možná neuvěřitelný, ale byl jsem na tomto filmu sám v kině, což obvykle nemám takové štěstí. Nicméně o to víc jsem si užíval film, hltal i ty nejkreténštější vtipy až dvojsmysly, a film s postavami jsem si do písmene zamiloval. Suďte mě jak chcete, ale tento druh animáku můžu :)

Poslední hodnocení (777)

DC Liga supermazlíčků (2022)

31.07.2022

Černý telefon (2021)

16.07.2022

Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

02.07.2022

Whiplash (2014)

19.06.2022

Top Gun: Maverick (2022)

14.06.2022

Jurský svět: Nadvláda (2022)

11.06.2022

Rychlá rota (2022)

31.05.2022

Malý toaster (1987)

19.05.2022

Ušák Chicky a Zlokřeček (2022)

15.05.2022

Reklama

Poslední deníček (28)

Vlčí děti

Nedavno jsem sledoval tohle anime a dlouho jsem přemýšlel o tom... tyvole! Jaký by to bylo, kdybych aspoň na chvíli teď neřešil covid a zkusil si život jako vlk v divočině, a zároveň se přeměnil z vlka na člověka. Kdo to neviděl, určitě se podívejte

Vlčí děti

Reklama

Reklama