• Krátkometrážní

Kameňák 3 (2005) odpad!

Hm, hm, hm. Že by Kameňák 3 mohl konkurovat prvnímu i druhému dílu? Jistěže ano! Další brak přibyl do vrakoviště. Jaképak to překvapení!

On je žena! (2005) (seriál)

Mně na tom vzhledem k tomu, že je to komedie přijde nejvíce vtipný ten název. Jinak žádná sláva na to, že obsazení není úplně katastrofální. Nijak mne to nepobavilo teda.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Prostě nova a jeden z jejich nekončících seriálů. Žádné jiné vyjádření k tomuto seriálů není podle mně tak jasné, stručné a navíc přesné.

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

No, upřímně. Neskutečně obdivuji Ester, že to dává, i když občas pouze jakžtakž a že se na to vůbec dala.

Sugar Rush (2005) (seriál)

Asi po prvních třech dílech první série jsem vzdala sledování tohohle seriálu. Za rok jsem se k němu vrátila a dokoukala jsem za den celou první sérii a musím přiznat, že mně to nakonec vtáhlo do děje. I když celý příběh je dost nepravděpodobný. Tvůrci si s tím pohráli tak, že to nakonec je příjemná a hravá věc, kde ději věříte i tomu, co postavy v něj dělají. Nakonec je to dost realistický seriál a ukazuje, že ne vše lidské je dobré a jak to asi i někde chodí. http://www.youtube.com/watch?v=KXewIR7Y7cc!

Ulice (2005) (seriál)

Hvězdička za frázovitý pozdrav NAZDAR ŽENY!

Kameňák 2 (2004) odpad!

Odpadem jsi, odpadem zůstaneš!

Moje léto lásky (2004) odpad!

Nesympatické herečky a prapodivný děj. Ne, nezaujalo mě to a ani trošičku se mi to nelíbilo a hned po shlédnutí jsem DVD s tímhle filmem zahodila do nejbližšího odpadkového koše.

Prasátko Peppa (2004) (seriál)

Není na světě lepší zábavy, než skákat v kalužích!