Pan (2015)

Nebylo to špatný, ale čekal jsem od toho víc. Naštěstí situaci docela zachraňoval Hugh Jackman v roli hlavního záporáka. Podle mě naprosto průměrný a místy občas vtipný film, který nijak neurazí. Spíš bych dal 3.5 hvězdy

SuperStar 2015 (2015) (pořad)

Vím, že pro většinu lidí to je naprostá blbost, ale mě se tahle blbost prostě líbí a vždy se na ní v neděli večer těším. Další vysvětlování asi ani není potřeba. Každý ví o co se jedná.

Tajemný Černobyl (2015) (TV film)

Docela dobrý, zajímavý a na TV Barrandov si myslím, že dost dobrý dokument.

V hlavě (2015)

Neskutečný film. Už dlouho jsem neviděl snímek, který by mě zaujal od začátku a nepustil až do samého konce. Podobně povedených animovaných filmů jsem viděl opravdu málo. Nádhera.

Neutečeš (2014)

Film jsem sice viděl už před delší dobou, ale vím jistě, že se na něj už nikdy dívat nebudu. Možná tak kdybych se hlavou praštil o futra. Popravdě nevím přesně, proč to má docela dobré hodnocení. Přišlo mi, že polovina filmu byly jen divné a melancholické záběry auta projíždějícího ulicemi a do toho hrála otřesná hudba, která by se tak hodila do céčkového filmu z minulého století. Ani nevím, proč jsem tomu dal jednu hvězdičku. Možná kvůli tomu, že tam bylo pár záběrů, které vypadali alespoň trochu zajímavě, když je jakási neviditelná zrůda mlátila. Nápad filmu byl sice zajímavý, ale u mě to prostě vážně nefungovalo.

Očista (2013)

Poměrně slušný film, který by dostal klidně 4 hvězdy, ale kvůli nelogičnosti jednání postav srážím na 3. Chápu, že bez té jedné klíčové situace by nevznikla ta situace, která tam byla, ale mohli to scénáristé vymyslet jinak. Chci tím říct, že nikdo by se nezachoval tak jako ten jeden kluk z filmu. Ale Cersei potahala.

U Konce světa (2013)

Film mi doporučil kámoš a tak jsem vůbec nevěděl do čeho jdu. Ale když jsem se podíval na herecké obsazení a viděl jsem ty lidi, kteří tam hrají, včetně hobita, tak jsem si řekl, že to nemůže být tak špatné. A vážně nebylo. Naopak. Ze začátku to bylo docela fajn, zajímavé. Potom následovala chvilku, kdy jsem se až skoro nudil, ale když se to začalo rozjíždět, a to každý pozná, co myslím, tak jsem se začal vážně bavit. Spojili takové dvě věci, které na první pohled nejdou do sebe, ale ono to vážně fungovalo a já jsem se moc a moc bavil a smál. Komedii o ožralech a k tomu akční sci-fi nádech. Nebo spíš pořádnou porci akce a sci-fi! Klidně bych se hned šel podívat znovu.

Vánoční hvězda (2012) (TV film)

Podle mě film, který nemá žádný příběh. Fakt nuda a odpad nedávám jen protože tam občas byli strašné a vtipné blbosti. Pochopí jen ti, kdo znají místa, kde se to natáčelo.

Fracek (2011)

Na film jsem se chtěl původně podívat jen kvůli Chloe, protože jsem doufal, že to bude fajn komedie a podle popisu to taky vypadalo docela dobře. Bohužel jsem tam ale žádné vtipné momenty nezaznamenal. Film neměl skoro žádný příběh, herecké výkony kromě Chloe na nic, sama to neutáhne. Nutil jsem se na to koukat jen protože jsem doufal, že se to zlepší, ale nezlepšilo. Normálně bych dal 1 hvězdu, protože jsem viděl i horší filmy ještě, ale za Chloe přidám ještě jednu.

Karate Kid (2010)

Suprový film, který se mi strašně moc líbí. Hrajou tam moji dva oblíbení herci, film je vtipný (místy až trapně vtipný, ale to mi vůbec nevadí), akční, no prostě skvělý. Za mě vážně skvělý tým. Hlavně ten konec a část, kdy Jackie Chan mluví v rozbitém autě o své minulosti