Zabiják (2023)

Forma totalne predcila obsah. Je to fak pekne natoceny a ta bitka - nadhera, formou mi to docela pripomnelo povestnou bitku v pare ve filmu Vychodni prisliby, akorat tady nelital sulin🙂

Sandman - Naděje v pekle (2022) (epizoda)

První zajímavější díl, ale ta jakože epická bitva se Satanem ve stylu kdo má většího pindíka, to jako fakt? :-D

Dům na konci ulice (2012)

Přiznám se, že jednu hvězdu navíc jsem tam hodil za Jennifer. Byla ve většině záběrů, a někdy celkem zajímavejch záběrů, takže já jsem byl spokojenej. A film nakonec taky nebyl špatnej.

Outsider (2020) (seriál)

Výborný seriál s fakt hutnou atmosférou. A ten poslední díl zase tak hroznej nebyl :-)

Klér (2018)

Vzdyt knezi jsou taky lidi.

Kalvárie (2004)

Neskutečně úchylnej a velice znepokojující film, u kterého jsem vyloženě trpěl a proto ho už nikdy nemusím vidět znovu. Každopádně na něj ale jen tak nezapomenu.

Perverzáci (2011)

hlavně za tu poslední - ta byla ze života:-)

Česká RAPublika (2008)

Hodnotim dokument - ne ty lidi v něm - to bych musel dát odpad! Proč se v tomto dokumentu neobjevili např. Prago Union, WWW a apod? To jsou dle mého názoru "přední čeští rappeři". Tyhle nevyzrálé postavičky, které se snaží být za každou cenu cool a přitom si neuvědomujou jak jsou vlastně směšný, já za elitu rapu v ČR teda nepovažuju. Abych nekřivdil všem - DJové a ORION vypadali, že to mají v hlavě srovnaný.