katu147

katu147

Kateřina T

okres Semily
Kupodivu jsem člověk... :)

Skype: tulinda97

<< předchozí 1 2
    • 6.9.2018  12:40
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Seriál, který myšlenkou je nechutně a vážně depresivní. Občas jsou díly snad až zbytečně protáhnuté.. a však možná i díky tomu to působí opravdu realisticky → dostane se pod kůži raz dva.. kdo se chce soucítit s June/Offred bude mít na tuty noční můry!

• 6.9.2018  12:32

Ze začátku jsem paní Waterfordovou litovala.. teď si nejsem jistá, jestli jí náhodou nenávidím :D Dále doufám, že to s tetou Lydií dopadne velmi špatně.. musí!!

• 23.8.2018  20:52

Myšlenka ušlechtilá, film naprosto zbytečný.. Toto, což bych měla asi nazývat filmem, mi bylo doporučeno, ačkoliv se jedná o velkou ztrátu času.. a herecké výkony = "velký špatný"! PS: Jak to může mít vůbec podobné hodnocení jako třeba Troja??

• 30.7.2018  10:10

Tohle se mi opravdu líbilo, je sice pravdou, že by z toho šlo udělat trochu víc, ale i přesto je to něco bezpochyby ohromujícího. Při zamyšlení se nad pouhou myšlenkou, že by něco takového vůbec šlo, je naprosto šílené a věřím, že (i) já bych z toho 100% zcvokla. Úžasná nápad! Jeden hned začne přemýšlet nad tím, co by bylo, kdyby..

• 22.5.2018  16:09

Chápu, že se tento film některým jedincům nemusí úplně zamlouvat, ale pro mě je to jednoznačně jeden z mých nově objevených oblíbených filmů. Je to na mé vlně, úplně se vším všudy.. Zprvu jsem byla zaražená, kvůli bizarním výkonům, ale když jsem se zakoukala, a že zakoukala, přišlo mi to zcela dokonalé! Gwyneth a Johnny si parádně sedli a mě uchvátil celý film! To, co jsem na jednotlivých hercích neměla doposud ráda, tady využili jako svoje přednosti a to tak perfektně, že jenom žasnu! Za mě rozhodně grandiózní. :)

• 27.3.2018  12:39
    Pohádky naruby (TV film) (2016)

Naprosto a bezpochyby úžasné originální vyprávění více pohádek v jedné! Až neuvěřitelné s jakou dávkou humoru, hořké pravdy a částí i morbidity se to odehrává, ale právě to tomu dodává božský nádech pefektnosti. Přeci jenom je to stále na principu pohádek a proto přeci musí zvítězit dobro nad zlem.. nebo to je jinak? :D

• 4.6.2015  22:52
    Smrtící déšť (TV film) (2009)

Pokud hodně ale hodně nebudu brát v potaz zpracování a ohodnoutím základní a hlavní myšlenku celého filmu, tak dokážu dát 1 * celkově.. ale nesmím nad tím přemýšlet, celý film je divný.. zvláštní náhody.. anooo.. hodně moc zvláštních náhod.. konec příšerný.. když bych chtěla shrnout do jedné věty, tak by to bylo asi nějak takhle.. plánovaný unik plynu se šíří a zabíjí lidi kvůli velké koncentraci ( přičemž nevím jak mohla být koncemtrace ve vodě tak veliká - narážím na ph1) a jediná skupinka lidí se snaží podivným způsobem zachránit svět ( a vůbec tím nenarážím na zlaštní a velice rychlou neutralizaci) námět dobrý, zpracování strašlivé.. nejvíc mě dostalo to MAMY... pointa?? mohla bych to tady rozebírat.. každý nesmysl filmu, ale proč.. Tenhle film stačí vidět jednou za život.. Doporučuji být unaven a trochu připit, protože v normálním stavu to je holý nesmysl.. Věřte mi! :D :D

• 10.8.2014  14:49

Vtipný, skvělý, dokonalý... Lepší komedii jsem snad ještě neviděla. Co víc dodat, Je to prostě pecka! a to od začátku až do konce. Dlouho jsem se takhle nezasmála.

• 15.5.2014  23:00
    Hotel Rwanda (2004)

Film je pěkný, ale mě nějak extra nenatchl... Spíš bych i řekla, že je tak úspěšný jen proto, že je podle skutečné události.. Tyto filmy nějak neodsuzuji, ale tenhle mi prostě moc nepadl no noty.. Celý film jsem čekala , že se něco stane a ono nic.. Tak 3 ½ hvězdiček.

• 20.4.2014  14:42

Krásný příběh a podnota přátelství je zde moc hezky vystižena.

• 12.4.2014  18:01
    Dceruška Růže (TV film) (1998)

nic, nic, nic a najednou konec...

• 27.3.2014  20:40
    Vykoupení (amatérský film) (2013)

někdo mi poradil: "Hodnoť to jako amatérský film.." což vlastně je a tak proto, je mé hodnocení takové.. Možnost větších nedostatků? Určitě. Ale když to vezmu s nadhledem.. dost jsem se nasmála, hlavně mě dostávaly herecké výkony a scéna s odstřelovačem.

• 24.3.2014  16:13
    U2: 18 Videos (video kompilace) (2006)

Jsou prostě úžasní... nemají chybu!

• 24.3.2014  16:06
    Miley Cyrus: We Can't Stop (hudební videoklip) (2013)

Opět musím napsat, že píseň je celkem pěkná.. ale příjde mi, že se ta holka před kamerou umí jen vrtět..

• 24.3.2014  16:01
    Miley Cyrus: Wrecking Ball (hudební videoklip) (2013)

Písnička celkem ujde.. ale videoklip, nemužu si pomoc, strašný..

• 16.3.2014  22:10

Zpracování fantastické, ale musím přihlédnout i na obyčejný děj, který není nic moc zpestřený.. Pro děti samozřejmě okouzlující a dostatečně skvělý.

• 14.3.2014  22:12

Pravděpodobnost, že něco podobného se někomu stane je minimální.. ale na tom asi nezáleží.. Hraje zde můj oblíbený herec a kdyby nebylo jeho, tak tento film nedokoukám. Taková ta podprůměrná romantika.. možná se na to někdy ještě v televizi podívám a to když nebudou dávat nic lepšího a ještě když se mi bude chtít..

• 13.1.2014  18:26

když jsem to dokoukala chtěla jsem dát všech 5 hvězdiček.. ale postupně jsem si to rozmyslela. Je to krásný film, smutný a s úžasným dějem, přijde mi strašné s prominutím ,, pěstování" - tak mi to aspoň přišlo - lidí na orgány, bez ohledu na jejich city.. ale to je asi tak vše. Dsot mi to tu kazí herecký výkon Keiry.. ale musím podotknout, že Carey je úžasná herečka! Tudíž to trochu vyrovnává. Proto jen 3 hvězdy, ať mám nutkání dát 4, nedám je... nezlobte se na mě, ale ač krásně natočené.. nedokončené.

• 9.1.2014  13:20
    Forrest Gump (1994)

Srdcovka!! Tom Hanks je skvělý herec a toto je jeden z důkazů.

• 3.1.2014  16:42

Boží film o skvělém námětu a provedení.. Jen ta myšlenka, že bychom platili časem je odrovnávací. Chvíli mi vrtala hlavou jako červ, který pořád žere a žere.. Časem jsem na film přestala tak moc myslet a zůstal mi jen dojem budoucího světa, přičemž nesmím opomenout, že u nás se nebude platit časem, ale penězi.. možná neumřeme tak rychle, ale na bídu a takové ty věci nejspíš určitě.. ještě to tedy chvíli potrvá..a možná tady ani my už nebudem.. Prostě skvostný to film.

• 18.12.2013  18:22
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Jedním slovem brilantní. Teda prvních 5 minut jsem si myslela, že na to koukat radši nebudu, ale překonala jsem se a nelituji toho... Skvěle vymyšlené. Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

• 11.12.2013  18:32
    Přežil jsem (TV seriál) (2009)

Úplně ten seriál žeru.. je skvělý, občas nedokážu uvěřit , že se něco takového mohlo stát. Někdy si prostě vzpomenu na nějaký příběh a uvědomím si jak je najednou život na vlásku, z ničeho nic se ocitnete na hranici a ještě když vám to vyprávějí... úžasné

• 11.12.2013  18:25
    Banán (2010)

Fantazie sama o sobě, roztomilý příběh s dokonalým dějem... no jo žluťásci se nezapřou :D

• 11.12.2013  17:43
    Nejlepší trapasy (TV seriál) (2013)

co Češi nedovedou natočit za blbosti... Děs. A s ohledem na to, kdo tam hraje - tedy myslela jsem si, že tito herci mají nějakou úroveň, ale tohle nešlo... - je to bída..

• 10.12.2013  17:32
    Keith (2008)

Zvláštní film.. musela jsem si ho pouštět vícekrát, abych pořádně pochopila o co tam vlastně jde. Mám z toho smíšené pocity, proto asi dávám průměr... Prostě půl na půl.

• 10.12.2013  17:29

Krásný, bezvadný... Nevím co bych vytkla... Velice příjemný filmeček. Skvěle zahrané role, co víc sem mám napsat? Určitě doporučuji. :D

• 6.11.2013  15:48
    Tlumočnice (2005)

Velice mě zaujal, čekala jsem na bezva konec, ale nakonec z toho nebylo nic... Nemyslím tím film, ale ten konec. Dala bych klidně i pět hvězdiček, jen že ,,skutek utek" a filmeček skončil... Jo, jinak lepší průměr.

• 24.10.2013  13:02
    Konečná (2013)

NEDOMYŠLENÝ... a to to velice, ale opravdu velice ničí celý film

• 15.10.2013  22:01

Knížka musí být zajímavá a hlavně lepší než film, protože ten byl nic moc.... Zvláštně zahrané, děj o ničeho k ničemu... A na to, že se ztratila - či byla unesena... to jsem z toho moc nepochopila - její matka, tak byla docela v pohodě. Nejvíce se mi na tom filmu líbilo to tetování :)).. to asi nemá být účel, nebo?

• 13.10.2013  14:41

Příběh nic moc... čtyři hvězdičky dávám jen za ten konec, který mně přišel bezvadný. Myslím - obecně- že celkově záleží na konci filmu. Mimoni úžasný jako v předchozím díle, další plus ke 4 *.

<< předchozí 1 2