Krvavé císařství (2012)

Nudná a táhlá ťamanská pohádka, která nezaujme. Musel jsem se hodně přemáhat abych ji zvládl až do konce.

Kundo: Čas pomsty (2014)

Korejský westernový film, kdy neporazitelný slizký záporák skoro všechny naše kundo přátele pozabíjí a když už nemám skoro komu fandit, přijde nakonec, zezadu zemědělec. Teď si to buď přeberte, nebo se na film raději podívejte. Je to slušná zábava.

Labutí píseň (2015) (TV film)

Film mne bavil od začátku až do konce i přesto že má milovaná žena řekla, že je to film pro malé děti, no tak asi pro to mne ten film tak bavil. Příběh o labutích a lásce je posazen do krásné přírody a jedná se o ryze romantický pohodový příběh ke kávě a výborné brandy.

Labutí princezna 5: Příběh královské rodiny (2013)

Předešlé díly série Labutí princezny jsem neviděl, nemohu je tedy srovnávat s tímto filmem. Hezká pohádka s napínavým příběhem a hezkými písničkami. Jednu hvězdu dolů za animaci, v porovnání s jinými animáky, byl tento slabší. Nedalo mi to a musel jsem ještě něco podotknout. Tento animák je určený pro děti, kterým se zajisté líbí. Jen zvrhlík může takovou pohádku hodnotit jako odpad. Asi tu někdo ještě buď nedospěl, nebo jeho IQ nedosahuje hodnoty tříletého děcka!

Labyrint (2012) (TV film)

Tak jak si pročítám místní pisálky, sleduji, že u některých nebyly splněny jejich představy o tom, jak se měl děj vyvíjet, tak film poslali rovnou do kytek. Mně naopak se film velmi líbil a splnil veškeré mé očekávání. Bylo tam vše, láska, zrada, hnusní zrádní křižáci a tajemno. Uděluji plný počet.

Láska je láska (2012)

Skvělý výkon Anety Krejčíkové, slepou Marušku hrála výborně. Ve filmu jsou vtipné hlášky a narážky a film je romanticky laděný. Ondra Vetchý jako vždy super. Ten kluk je stále lepší.

Láska na zálohu (2019) (TV film)

Vtipné, roztomilé a zábavné. Abbey na mne působila tak trochu mile roztržitě potrhlá a tak si získala mé sympatie. Fandil jsem ji až do konce. Samozřejmě naši vyhráli, jen ten konec mohli trochu dál rozvést. Nikdy se nedozvím jak dál ti dva žijí, co děti, kde bydlí atd. Takové to, byli šťastni až do smrti. Nebo ne. Film doporučuji všem romantickým duším.

Legendy zítřka (2016) (seriál)

Snažím se tomu přijít na chuť. Uvidíme, zatím to s hodnocením nebudu přehánět a časem doladím.

Léto All Exclusive (2015)

Nějak mne to nenadchlo, nedokoukal jsem, asi nemám americký smysl pro nehumor.

Liga nepotřebných (2013) (amatérský film)

Ulítlý akční amatérský film s hrdiny jako Thoř, Sperman, paní Halková, Neviditelný, Multimega univerzalman, Vasil Stopořev a Dvě čiči je skvělá česká parodie na Avengers. Nehledejme zde žádnou logiku, je třeba se nechat vtáhnout do řady blbin, nesmyslných ptákovin, nic neočekávat a bavit se. Jen mne mrzel ten krutý trest na závěr filmu, kdy otec ztrestal svého zlobivého syna Thoře. Zákaz Facebooku na dva dny a domácí vězení.