Bez soucitu (2010)

Třívolta opět zazářil! Vtipný a sympatický akční drsňák v podání Třívolty se mi moc líbil. Jen mi bylo líto Jamesové přítelkyně. Kulku do její hezké gebule, to nebylo moc gentlemantské. No co už, snad Jamesovi v dalším pokračování a už se soucitem, nějakou hezkou přítelkyni zase najdou.

Rosamunde Pilcher: Odstíny lásky (2010) (seriál)

Dobře herecky obsazené, hlavně Charles Dance, Michael Brandon a Eileen Atkins. Už se na to moc těším. Romantika v krásné přírodě Skotska a nesmrtelná Pilcherová.

Domácnost naruby (2008)

K soužití partnerů je nejlepší zlatý střed a hromada kompromisů a hlavně nesobeckost. Tato milá komedie nás poučila o tom, že žena nemůže být mužem a naopak. Skvěle jsem se bavil, Sofinka opět nezklamala.

Rosamunde Pilcher - Otázka cti (2013) (epizoda)

Rivalita mezi rody může zničit mnoho krásných vztahů. Naštěstí láska opět vítězí .Je to vtipný romantický příběh, jen mi tu chyběl nějaký kinderhajzl na převýchovu. K Poutnici: většina odpadníků se na tyto filmy vůbec nedívá. Automaticky to odstřelí, aby měli počty. Většinou jsou to pitomci, co si hrají na zkušené kritiky. Jistota, že jsme inteligentnější než ostatní, je povážlivá už proto, že ji s námi sdílí tolik pitomců.

Nearlyweds (2013) (TV film)

Vtipná romantická komedie o nástrahách v počátcích manželství, jako sobectví, mamánkovství, sebestřednost, žárlivost a hrozná tchýně. Pak je tu i šance nového začátku nebo vytrvat, změnit se a zachovat svou lásku. Film je i pro zabedněné diváky, aby se jim rozsvítilo v té bedně co mají na krku a ne v bedně, co na ni čumí a udělali i něco sami pro sebe a zamysleli se nad svým chování v partnerském životě. No a Těm co se to nezadaří a jejich IQ to nedovolí, odpouštím Vám, když tomuto povedenýmu snímku dáte odpad. A ještě odpouštím milým adolescentům, k Vám ten rozum možná ještě dorazí a také Vám všem, co jste se tam poznali a utrpělo Vaše ego.

Labutí princezna 5: Příběh královské rodiny (2013)

Předešlé díly série Labutí princezny jsem neviděl, nemohu je tedy srovnávat s tímto filmem. Hezká pohádka s napínavým příběhem a hezkými písničkami. Jednu hvězdu dolů za animaci, v porovnání s jinými animáky, byl tento slabší. Nedalo mi to a musel jsem ještě něco podotknout. Tento animák je určený pro děti, kterým se zajisté líbí. Jen zvrhlík může takovou pohádku hodnotit jako odpad. Asi tu někdo ještě buď nedospěl, nebo jeho IQ nedosahuje hodnoty tříletého děcka!

Fighter (2010)

Battman v roli drogově závislého Dickyho. Byl jsem mile překvapen. Christian Bale to skvěle zahrál.

Thor: Temný svět (2013)

Ze začátku jsem uvažoval o třech hvězdách. V druhé polovině filmu Thor konečně roztočil kladivo a Loki byl i vtipný. Bratři se sbratřili a naši zase vyhráli. Dám čtyři.

Hlas (2013)

Chtěl jsem napsat komentář, ale Wysch to tady tak trefně vše vystihl, že bych už jen mlátil prázdnou slámu.

A dost! (2013)

Jemná a inteligentní komedie. Dal bych plný počet, kdyby se ta Eva tak příšerně nepitvořila.