Thor: Temný svět (2013)

Ze začátku jsem uvažoval o třech hvězdách. V druhé polovině filmu Thor konečně roztočil kladivo a Loki byl i vtipný. Bratři se sbratřili a naši zase vyhráli. Dám čtyři.

Rec 2 (2009)

Skvělý film, jak jednička tak dvojka. Celkově mi pokazil zážitek z filmu systém natáčení. Systém amatérské kamery nemusím. Smrdí to nízkým rozpočtem.

Advokátní kancelář (2013) odpad!

Studio Stupido. Film jsme se ženou ani nedokoukali. Italský humor je hodně hloupý a jednoduchý a pro náročného českého švejka je těžké tento druh humoru akceptovat. Nerad filmy odstřeluji a dávám alespoň jednu hvězdu, ale tady to prostě nejde. Blbej právník, blbej šéf a ještě blbější nově příchozí pracovník, který si ani nepřečte smlouvu, kterou chystá pro důležité jednání. Ani se nedivím, že jeden z těch bláznů vyskočil z okna. Měli by v tom ústavě mít alespoň mříže, aby nedocházelo ke ztrátám na zřízencích.

Hlas (2013)

Chtěl jsem napsat komentář, ale Wysch to tady tak trefně vše vystihl, že bych už jen mlátil prázdnou slámu.

A dost! (2013)

Jemná a inteligentní komedie. Dal bych plný počet, kdyby se ta Eva tak příšerně nepitvořila.

Tenkrát na severu (2012)

Drsný film o tvrdém životě na severu. Tak bych okomentoval tento snímek. Je jasné, že ve Finsku nebyly pistole a ostrý nůž nemusí být po stylu Krokodýla Dunndeho, aby zabil člověka. Divák zhýčkaný Hollywoodskýma sračkama bude asi naštvaný chováním severských sedláků. Musíme také myslet i na to, že v té době žili dost primitivní lidé. Hezká příroda, hezcí lidé a poutavý, napínavý příběh. Jen tráva byla víc zelená, než bych očekával. Dávám právem čtyři hvězdy.

Z cizího krev neteče (2013)

Dal bych tam odpad, ale myslím si, že každý film má něco do sebe. Jen nechápu, jak může být vtipné, když jeden ubližuje druhému. Je to spíš trapné a hnusné.

Andělé nikdy nespí (2002)

Jo dvojčata ty se mají. Také jsem z dvojčat a užil jsem si tím dost legrace i trápení. Jessi to měl těžké, když musel hrát svého bratra, aby všemu přišel na kloub. Film má dobrou zápletku s hezkou Kelly Rutherford. Trochu jsem tápal, s kým to ta holka vlastně táhne.S policajtem, nebo s oběma bratry?

Inga Lindström - Nová láska (2012) (epizoda)

Další romantický příběh pro romantické duše. Každý film má své pro a proti, jen záleží na tom, co chceme vidět a jak jej vnímáme. Nová láska je příběh pro hezký odpočinkový večer u sklenky vína nebo dobré kávy.

Sága: Prokletí stínů (2013)

Hezká příroda a scenérie, sympatičtí herci, ale na odpad to je zase moc povedené. Jsou horší filmy a dostávají lepší ohodnocení. Myslím si, že za čtyři si tento film zaslouží.