X-Men: Nová generace (2017) (seriál)

Heroes jsem zatím neviděl, tento seriál se mi velice líbí, má napětí a sympatické postavy. Rozhodně bych jej neodstřelil odpadem.

X-Men: Nová generace - Gen X (2017) (epizoda)

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Tento film jsem bral s nadsázkou, jako všechny americké akční kovbojky v posledních letech.

Bohatství chudých (2016)

Asi jsem už dospěl a italské komedie mi už nepřipadají tak vtipné, jako dřív. Nebo tahle byla úplná blbost. Raději to nechám na tom, že jsem dospěl.

Das Geheimnis der Hebamme (2016) (TV film)

Christian byl sice statečný rytíř, ale při souboji s Randolfem byl úplná měkota a vůbec to nedával. Na to jaké měl zkušenosti z boje to byla bída. Jinak příběh velmi poutavý a zajímavý.

Elitní policajtka (2016)

Ta holka byla nejen nešikovná, byla taky i blbá. Kdyby frantíci trochu ubrali na blbosti, mohla z toho být i skvělá komedie.

Hořkých sedmnáct (2016)

Zase jeden nesympatický kinderhazlík, co hledá lásku a pochopení od druhých lidí. Nadine je sice sobecky zahleděná do sebe, ale je tam i chvilka, kdy soucítí se svou matkou i když má vlastní potíže. Dlouho jsem film obcházel, než jsem si jej pustil a nelituji.

Chronicky metropolitní (2016)

Připadal jsem si, jako bych vyděl reklamu na cigarety. Fenton se vůbec nepokouší Jessie získat zpět, ale hledá cestu jak ji konečně pustit.Tím chci naznačit, že rozchodem ještě vše nekončí, bývalí milenci se musí každý sám v sobě smířit se skutečností, že už k sobě nepatří, i když stále ještě nějaké to pouto mezi nimi panuje.

Invaze terordaktylů (2016)

Před třiceti lety bychom u takového filmu slintali blahem. No doba se mění, nároky stoupají a tak i tento snímek není na dnešní dobu už to, co bychom od filmařů očekávali. Celkem pobavilo, dávám troječku.

Legendy zítřka (2016) (seriál)

Snažím se tomu přijít na chuť. Uvidíme, zatím to s hodnocením nebudu přehánět a časem doladím.