Hlas (2013)

Chtěl jsem napsat komentář, ale Wysch to tady tak trefně vše vystihl, že bych už jen mlátil prázdnou slámu.

Hlavní kandidát (2018)

Pozitivní na tomto filmu je to, že nám nevnucuje žádné soudy, která strana je ta špatná. Film je taková příručka pro budoucí kandidáty na presidenta, jak to nezvorat. Jinak slabota.

Hodná a zlá čarodějka (2011) (TV film)

Tento film je o lásce k rodině a jako u každé pohádky dobro vítězí nad zlem. Hodně pohádek bývá přecukrováno a přeslazeno, vždyť mají vychovávat nejenom děti, ale i dospělé. Některé lidi se bohužel nedaří vychovávat, vítězí u nich zlo nad dobrem a proto takový druh žánru nechtějí ani uznat za dobré a tak je i špatně hodnotí, protože tam nenajdou potřebný adrenalin pro své zvrhlé duše. Ve filmu je ukázáno, že i všechno špatné je i k něčemu dobré. Dávám plný počet. Jak jinak.

Hořkých sedmnáct (2016)

Zase jeden nesympatický kinderhazlík, co hledá lásku a pochopení od druhých lidí. Nadine je sice sobecky zahleděná do sebe, ale je tam i chvilka, kdy soucítí se svou matkou i když má vlastní potíže. Dlouho jsem film obcházel, než jsem si jej pustil a nelituji.

Hra s nevěrou (2005)

Charles mne stále nasíral svým přístupem k situaci, do které se dostal, když přemýšlel rozkrokem. Vůbec nejvíc se mi líbil záporák, Vincent Cassel toho hajzlíka zahrál skvěle a perfektně se hodí na takové role.

Charlieho andílci (2019)

Jako nejlepší andílek se mi líbila Ella Balinska. Hezká a řekl bych i pohybově nejnadanější z tria, novicek andělů. Stewartka mi připadala jeko jelito, co si hraje na akčňačku a Naomi, jako iteligentní aiťačka, tak to celkem ušlo. Zato velitel enterprise jako záporák mi moc nesedl, spíš byl takový úlisný slizoňek. Povedený záporák byl Sam a celkem jsem mu to věřil. Jen ten poslední souboj tak nějak pustil, když Ella tvrdila že jej má už přečtenýho. mohlo to být trochu lépe sladěné a tvrdší a propracovanější. Ale jako taková blbina na pobavení se to dalo.

Chronicky metropolitní (2016)

Připadal jsem si, jako bych vyděl reklamu na cigarety. Fenton se vůbec nepokouší Jessie získat zpět, ale hledá cestu jak ji konečně pustit.Tím chci naznačit, že rozchodem ještě vše nekončí, bývalí milenci se musí každý sám v sobě smířit se skutečností, že už k sobě nepatří, i když stále ještě nějaké to pouto mezi nimi panuje.

Inga Lindström - Děti mé sestry (2015) (epizoda)

Hanna měla obrovskou trpělivost a výdrž. Tina byla superkinderhajzlík a dávala to Hanně pěkně sežrat. Já mít takový dítě a podmínky, už by byli děti u babičky a statek prodanej. Asi jsou ty Haničky prostě holky do nepohody.

Inga Lindström - Láska v Sandbergenu (2008) (epizoda)

Dávám plný počet. Lidé by se neměli nechat zatáhnout do osudů, které nechtějí žít, jen pro to, že se to má, nebo je to pravidlem, nebo se to od nich očekává. Líbilo se mi, že Lucie chtěla dělat, co jí baví i přes to, že opustila život v přepychu a šla za svým snem. Jen potřebovala ránu do hlavy, aby se jí v ní rozsvítilo.