ProNotor

okres Havlíčkův Brod
těžce pracující

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 28.4.2018  08:36

Tento díl byl už poněkud vážnějšího charakteru, nicméně opět plný hlášek, humoru a hlavně akce. Akce tam byla hned od začátku a neustále se to jen gradovalo. Zatím nejlepší marvalacký záporák, hodně mě bavil i ti jeho pohonkové byli přísní. Samozřejmě nesměl chybět dramatický a dojemný konec, který ovšem v tomto díle byl tak boží, že mi málem sjela čelist. Mohl bych toho tentokrát vypsat tunu, ale nechám si to až na 4. část, kde se vše rozsekne, doufám. Malinkaté výtky bych našel, ale jinak plná palba. 5* jinak to nejde.

• 26.3.2018  11:51
    Lajna (TV seriál) (2017)

Na to jak nemám rád Langmajera, tak u tohodle jsem se bavil, občas jsem řval smíchy, uvidíme jak se budou držet dál.

• 22.3.2018  08:56
    Já, Tonya (2017)

Zajímavý snímek plný vulgarit, často až nevymyslitelných situací, prostě sport v 90. letech. Když někdo vyčnívá nad ostatní, ale bohužel nemá peníze, zázemí a není takzvaně z učesané, bohaté rodiny, tak má hold velké problémy se prosadit, protože, co si budeme povídat, peníze a postavení ve společnosti dokáže udělat hodně. U filmu jsem se bavil a mnohdy nevěřil, že něco takového bylo možné. Hezké 4*!

• 17.3.2018  18:21
    Ferdinand (2017)

Hezká pohádka, hodně dojemná, ale i docela pestrý humor. Čekal jsem trošku víc akce, ale dopadlo to jinak. Konec byl tak sladký, že jsem málem dostal cukrovku. Nicméně jsem se bavil i jsem byl hezky na měkko. Pěkné 4*!

• 10.3.2018  15:25
    42 (2013)

Obstojný sportovní dokument, s pomalejší dějovou linkou, spíš než film mě zaujala doba a rasismus v té době, a že jeden negr dokázal přesvědčit a ovlivnit tolik bílých rasistů, že začali některé negry uznávat jako sobě rovné. A o 10 let později, teď myslím dobu ve snímku, už nikdo nebral v potaz jestli hraje bílej nebo černej, sport se stal zdrojem příjmů a bylo jedno jestli ten nebo ten. Každopádně jsem si to celkem užil a byl jsem zvědav, jak film dopadne. Pro mě bohužel žádné dramo nenastalo a tak pěkná 4ka.

• 5.3.2018  11:18

Zase dokument o Naganu trochu jinak, plný dojmů, hrdosti, ale i historie a ne vždy to bylo lehké pro naše borce, jít za svým hokejovým snem. Velice jsem si to užil a musím uznat, že oko opět nezůstalo suché. 20 let je už dlouhá doba, ale vidím to jako dneska, když mě táta budil něco málo po šesté ráno, se slovy: "Už se hraje!" Tak rychle k televizi a už jsme koukali, pak to tam Svoboda poslal a už jsme si jen přáli, aby to Hašan dochytal s nulou, ale posledních 10 vteřin bylo nejvíc, celé město odpočítávalo a bylo to slyšet z každé strany, jak lidi slavili obrovský hokejový úspěch.

• 15.2.2018  22:35

Opět a zase Marvel nezklamal, velice povedený film, sic mírně slabší děj, když porovnám, co v poslední době natočili, ale zase posunuli efekty na další level. Prostě super akční podívaná s trochou klasického marvelovského humoru, film mě držel stále v pozoru, aby mi náhodou něco neuteklo a takové filmy mám nejraději, bohužel tentokrát byl děj krajně předvídatelný, nejen díky hře, ale i komiksu, takže člověk už těžce věděl, co bude dál. Nicméně ve výsledku jsem rád, že jsem na film šel a užil si ho. Krásné 4*!

• 28.1.2018  23:11

Sice to je český film, bavilo mě to překvapivě docela dost, Kohák je prostě frajer. Nebyl to bůhví jaký super scénář, ale jako oddychovka mě to zaujalo a pobavilo. Slabší 4*.

• 18.1.2018  16:34
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Rick a Morty jsou sprostou verzí seriálů family guy, futurama a doctor who, trochu vykradačství, ale zase na obranu, pojali to trochu jinak a celkem to funguje. Některé záseky opravdu pobaví, to hledání záhad, které většinou přerostou v totální bizár, prostě, člověk neví, co může očekávat a většinou dostane něco úplně jiného. Dotočky po díle jsou nejvíc, ty to vždy rozseknou. Slabších 5*.

• 17.1.2018  02:46

Mírná adaptace na Intouchables, ale nikoliv, tak nabitá humorem, sem tam něco málo, toto celkem úspěšně nahradila romantická složka. Když to vezmu kolem a kolem, film se mi líbil, silný a emoční soundtrack doplňoval vývoj filmu, zápletka celkem jasná, ale stejně mě zajímalo, jestli bude veselka nebo funus, za konec tleskám, šťastných konců je všude habaděj, ale těch ponurých, sic s krásným gestem, už tolik není. Hezké 4*.

• 17.1.2018  00:41

Vzhledem k tomu, že moc na romantické komedie nekoukám, tak tahle byla opravdu zamotaná až moc, začátek těžká nuda, pak o nic moc lepší. No aspoň, že ten happy end. Tohle by se asi u nás stát nemohlo, tady se skoro každá láska ze školky, základky odloučí, a když už se nedej bože vezmou, tak mají asi tak 5%, že to bude do konce života. První láska jo to byly časy, bezstarostný dětský život a nefalšovaná radost. Třeba na mě taky nějaká ta vysněná někde čeká.

• 7.1.2018  17:55

Konečně film na styl muzikálu, který měl hlavu a patu, podle příběhu P. T. Barnuma. Musím uznat, že film se mi velice líbil, Hugh Jackman mě překvapil jeho zpěvem, což asi muselo dát lidem ve studiu pořádně zabrat :D Nicméně krásný příběh z ulice až na vrchol, pád až na dno, ale když je člověk obklopen přáteli, může se opět ze dna vyšvihnout až nahoru. Líbily se mi texty písní, choreografie, vystupující, každý originál. Myslím, že o toto v tomto odvětví jde, aby každý byl individualita sama o sobě. Proto si film zaslouží 5*, i když byl děj předvídatelný a celkem jasný od počátku, ale dnes hodnotím svůj pocit z filmu jako celku a ten mě zaujal maximálně.

• 29.12.2017  14:49
    7 životů (2017)

Trailer ve mě vzbudil zvědavost, bohužel se mi nedostalo toho, co jsem očekával, film měl dobrý rozjezd, střední pasáž nuda a konec jakž takž. Když to tak zvážím vidím tam mírnou podobu jako u Equilibria, které oproti tomuto bylo úplná pecka. Politik udávající příkazy, likvidace nepohodlných, zhrzený agent, rozdíl jen v tom, že 7 bab se vydávalo za jednu, vykosily armádu, co zvládl Christian sám. Všechno se provalí a máme happy end. Shrnuto podtrženo víc jak 3* si to nezaslouží.

• 11.12.2017  20:58

O proti prvnímu filmu mi přišel tento slabší, méně humoru, více akce, ale výsledek obstál, že se ještě vmáčkne na 5*. Docela mi to propojení uhlazených anglánů s drsnými cowboji sedělo. Pedro, který se mi hodně líbí v seriálech, tak tu taky neměl chybu jakožto dvojitý agent. Konec dobrý, tak jsem zvědav jestli bude ještě pokračování.

• 27.11.2017  07:31

Trošku zklamání, měl jsem větší očekávání, bohužel děj nebyl úplně dle představ, efekty super, trošku zpackaný flash, ale jinak to docela ušlo, klasika happyend. Slabší 4*.

• 6.11.2017  01:39

Na marvelovky jezdím do kina, avšak tuto jsem vynechal a už vím proč. Malinko slabší kousek z dílny Marvel studios. Sic tam hraje Cumberbatch, tak ani on nezachrání poněkud horší děj, chyběl tam klasický marvelovský humor, toho tam bylo opravdu málo, žádné peprné hlášky na účet záporáků, ikdyž Mads to tam válel, efekty a souboje pecka, na to není co říct. Slabší 4*, dost jsem u toho usínal a to se mi u Marvelu nestává.

• 31.10.2017  06:40

Další kousek od Marvel studios, tentokrát našlehaný hláškami a spoustou akce. Prvotřídní podívaná pro milovníky komiksů, boží efekty a super dějová linie. Ale co tam kurva dělal Met Dement nechápu, ten píčus mi marvelovky kazit nebude, nejradši bych ho vystříhal. Pro mě zatím nejlepší z Thorů, no uvidíme, co bude dál, hrozně se těším. 95%

• 10.10.2017  22:55
    Wind River (2017)

Po dlouhé době na drama, krimi, thriller do kina a byl jsem opravdu nadšený, pomalejší rozjezd o to lepší konec. Hodně mě to zaujalo obsazením herců. Záporák klaďas a naopak. Už ani nevím, kdy naposledy jsem koukal na film s tématem jako bylo tohle a ještě s krásnou zimní krajinou. Bohužel, trošku ponuré téma ztrát a současné indiánské situace v Americe. Přesto vše jsem si film užil a je to za slabších 5*.

• 28.9.2017  20:33
    Baby Driver (2017)

Hodně akce, příjemný děj, hodně záporáků a jeden klaďas, pěkný výběr písní, přestřelky fakt super, závěr mírně překvapivý, ale konec dobrý, všechno dobré.

• 9.9.2017  13:25
    Dárek (studentský film) (2014)

To je tak hezký, až bulim jako želva. Asi nějaká slabší chvíle, prostě pecka, tak málo stačí, aby to člověka dostalo.

• 1.9.2017  01:35

Konečně jsem se dočkal filmu mimo svoje oblíbené žánry, který mě nadchl. Pecka od začátku až dokonce, hodně akce, hodně srandy, peprný slovník, tohle můžu, zase to Samíkovi napsali na tu jeho nevymáchanou hubu. Hudba dokreslovala děj, jako píchnout si ploužák, když to tam nejvíc bouchá a zrovna tam vysolej 10 zásobníků, tomu říkám odvaha, ale zase na druhou stranu to perfektně pobavilo. Jak už to bývá zvykem, když někde hraje Samík, tak to tam lítají hlášky jedna za druhou. Ryan od jeho účinkování v Deadpoolu jde stále nahoru, začínám ho mít víc a víc v oblibě. A v neposlední řadě Salma Hayek u lesa to tam taky pěkně okořenila, taková drzá a drsná milfka, velký respekt.

• 30.8.2017  17:18

To se dalo čekat, že to bude bejkárna, kdekoliv hraje R. Atkinson, tak to opravdu stojí za to. Pobavil jsem se na úkor britské historie. Netušil jsem, co od toho očekávat, ale byl jsem mile překvapen, notná dávka suchého britského humoru. Pro milovníky britského humoru jako stvořené.

• 30.8.2017  16:26

Bohužel mě snímek ani trochu nenadchl, čekal jsem více humorných scén, namísto toho na můj vkus až moc dlouhé dialogy, ve kterých jsem neshledal skoro nic zábavného, mírně absurdno až trapno, ale každý má jiný vkus. Tento film mě bohužel neoslovil a to mám Oscara Wilda celkem v oblibě, divadelní hru jsem neviděl, předlohu nečetl, ale myslím, že by mě asi zaujala více než film.

• 28.8.2017  21:54

Není to úplně nějaká velkolepá čtyřhvězda, ale docela mě to pobavilo, trocha černého humoru, trocha absurdit a vyšla z toho obstojná komedoška. Na to, že to je český, docela jsem se na to vydržel dívat, jen poslední dobou nemůžu vystát Langmajera, za to Vetchý mě od Okresního přeboru baví. 4*, ale jen tak na hraně.

• 21.8.2017  17:53

Vesměs pěkný film, trošku mi to přišlo s tím fašounskem přehnaný, ale budiž, zpracování filmu poněkud netradiční. Dost ponurá hudba. Sportovní filmy mě převážně baví, tento se řadí k lepším, založeno na skutečné události, trošku přibarveno, ale jinak film zaujal. Hlavní hrdina mi přišel mírně neosobní, moc mi v té roli neseděl, proto 4*.

• 4.8.2017  21:59
    Bojovník (2015)

Koukám, že poslední dobou valej filmy s malými holčičkami, co nemají nebo přijdou o mámu. Zase silný příběh jako trám, oko nezůstalo suché, asi jsem už cíťa největší. Mám rád tyhle sportovní a obzvlášť boxerské filmy už z dob Rockyho. Silně mi to v některých momentech tyto filmy připomínalo. Trošku jinak pojatý film, většinou to bývá ze dna na vrchol, tu to bylo trošku jak na houpačce. Začal na topu, pak se dostal totál do hoven, ale díky dcerce se dal do kupy, našel zjeva se zákalem, který mu ukázal nový finty a voila, máme tu super boxera po detoxu, co vyhraje na bodíky, aby to bylo zajímavé. Dojem z filmu výborný, pár věcí mi chybělo a tak nějak předvídatelnost scénáře mi ubrala na finálním efektu. Pěkné 4*.

• 30.7.2017  21:53

V porovnání se severskou verzí, je tato ještě poněkud v plínkách, je zde vidět zásah moderní kinematografie, která celý dojem z filmu dost kazí. Oceňuji obsazení a detail kamery, v některých scénách obzvlášť pečlivé záběry, nemusel bych je tam mít až tak precizně zaznamenány. Ve finále to nebylo vůbec špatné, ale film jsem dokoukal na etapy, nijak mě neudržoval v pozornosti a neměl správné napětí, jako u severské verze, která si mou pozornost držela celou dobu. Lepší 3*.

• 30.7.2017  21:44

Daleko lepší než americký nevkus, ze začátku jsem se místy nudil, ale pak to začalo nabírat na obrátkách. Jak se děj pomalu rozmotával, tak jsem se víc a víc ponořil do zápletky. Každopádně pro mě dost překvapivé, líbilo se mi rozuzlení a následné shledání a celkové objasnění. Stále si říkám, že severská kinematografie má co nabídnout, i když už je to starší film. Krásné 4*, líbila se mi i severská surovost, dost bez servítek a bez okolků.

• 30.7.2017  11:02

Drama napsané pro Omara jak prdel na hrnec, dlouho jsem neposmrkal a neprobulel takovou část filmu jako dnes. Komedie zcela zřídka, ale drama až až. Omar zase excelentně, drama mu prostě sedí a tohle mě opravdu zasáhlo jak jen mohlo, vím, že u každého záleží na rozpoložení mysli a jak se zrovna cítí, dnes to byla trefa do "černého". Gloria Colston je velice talentovaná a doufám, že o téhle půvabné mladé dívence ještě hodně uslyšíme a uvidíme ji v dalších filmech, ať už francouzských nebo anglických (amerických). Dějově naprostá paráda, neshledal jsem žádné nedostatky, příběh silný jako trám, herci famózní, hudba dodávala scénám tu správnou náladu, dost pomáhala těm potokům slz. Nemůžu si pomoci, ale tento snímek si ode mne zaslouží 5* bez diskuze, 95% musíme nechat rezervu i pro nějaká další díla.

• 29.7.2017  23:49

Zdaleka nefunkční příběh, fungoval docela dobře, člověk by nečekal, že sestříháním několika desítek snímku dohromady, vznikne celkem zábavné dílo Maďara, o kterém slyším snad poprvé, kde taky jinde by něco takového mohlo vzniknout. Bavil jsem se ne dějem, který za moc nestál, ale spíš kolik snímků a herců poznám, co by mohlo přijít za další střih, našel jsem si v tom spíš zajímavou hru s filmem. 4* zcela oprávněně, bavil jsem se, zasmál a ještě jsem si procvičil paměť.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7