ProNotor

okres Havlíčkův Brod
student

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 11.12.2017  20:58

O proti prvnímu filmu mi přišel tento slabší, méně humoru, více akce, ale výsledek obstál, že se ještě vmáčkne na 5*. Docela mi to propojení uhlazených anglánů s drsnými cowboji sedělo. Pedro, který se mi hodně líbí v seriálech, tak tu taky neměl chybu jakožto dvojitý agent. Konec dobrý, tak jsem zvědav jestli bude ještě pokračování.

• 27.11.2017  07:31

Trošku zklamání, měl jsem větší očekávání, bohužel děj nebyl úplně dle představ, efekty super, trošku zpackaný flash, ale jinak to docela ušlo, klasika happyend. Slabší 4*.

• 6.11.2017  01:39

Na marvelovky jezdím do kina, avšak tuto jsem vynechal a už vím proč. Malinko slabší kousek z dílny Marvel studios. Sic tam hraje Cumberbatch, tak ani on nezachrání poněkud horší děj, chyběl tam klasický marvelovský humor, toho tam bylo opravdu málo, žádné peprné hlášky na účet záporáků, ikdyž Mads to tam válel, efekty a souboje pecka, na to není co říct. Slabší 4*, dost jsem u toho usínal a to se mi u Marvelu nestává.

• 31.10.2017  06:40

Další kousek od Marvel studios, tentokrát našlehaný hláškami a spoustou akce. Prvotřídní podívaná pro milovníky komiksů, boží efekty a super dějová linie. Ale co tam kurva dělal Met Dement nechápu, ten píčus mi marvelovky kazit nebude, nejradši bych ho vystříhal. Pro mě zatím nejlepší z Thorů, no uvidíme, co bude dál, hrozně se těším. 95%

• 10.10.2017  22:55
    Wind River (2017)

Po dlouhé době na drama, krimi, thriller do kina a byl jsem opravdu nadšený, pomalejší rozjezd o to lepší konec. Hodně mě to zaujalo obsazením herců. Záporák klaďas a naopak. Už ani nevím, kdy naposledy jsem koukal na film s tématem jako bylo tohle a ještě s krásnou zimní krajinou. Bohužel, trošku ponuré téma ztrát a současné indiánské situace v Americe. Přesto vše jsem si film užil a je to za slabších 5*.

• 28.9.2017  20:33
    Baby Driver (2017)

Hodně akce, příjemný děj, hodně záporáků a jeden klaďas, pěkný výběr písní, přestřelky fakt super, závěr mírně překvapivý, ale konec dobrý, všechno dobré.

• 9.9.2017  13:25
    Dárek (studentský film) (2014)

To je tak hezký, až bulim jako želva. Asi nějaká slabší chvíle, prostě pecka, tak málo stačí, aby to člověka dostalo.

• 1.9.2017  01:35

Konečně jsem se dočkal filmu mimo svoje oblíbené žánry, který mě nadchl. Pecka od začátku až dokonce, hodně akce, hodně srandy, peprný slovník, tohle můžu, zase to Samíkovi napsali na tu jeho nevymáchanou hubu. Hudba dokreslovala děj, jako píchnout si ploužák, když to tam nejvíc bouchá a zrovna tam vysolej 10 zásobníků, tomu říkám odvaha, ale zase na druhou stranu to perfektně pobavilo. Jak už to bývá zvykem, když někde hraje Samík, tak to tam lítají hlášky jedna za druhou. Ryan od jeho účinkování v Deadpoolu jde stále nahoru, začínám ho mít víc a víc v oblibě. A v neposlední řadě Salma Hayek u lesa to tam taky pěkně okořenila, taková drzá a drsná milfka, velký respekt.

• 30.8.2017  17:18

To se dalo čekat, že to bude bejkárna, kdekoliv hraje R. Atkinson, tak to opravdu stojí za to. Pobavil jsem se na úkor britské historie. Netušil jsem, co od toho očekávat, ale byl jsem mile překvapen, notná dávka suchého britského humoru. Pro milovníky britského humoru jako stvořené.

• 30.8.2017  16:26

Bohužel mě snímek ani trochu nenadchl, čekal jsem více humorných scén, namísto toho na můj vkus až moc dlouhé dialogy, ve kterých jsem neshledal skoro nic zábavného, mírně absurdno až trapno, ale každý má jiný vkus. Tento film mě bohužel neoslovil a to mám Oscara Wilda celkem v oblibě, divadelní hru jsem neviděl, předlohu nečetl, ale myslím, že by mě asi zaujala více než film.

• 28.8.2017  21:54

Není to úplně nějaká velkolepá čtyřhvězda, ale docela mě to pobavilo, trocha černého humoru, trocha absurdit a vyšla z toho obstojná komedoška. Na to, že to je český, docela jsem se na to vydržel dívat, jen poslední dobou nemůžu vystát Langmajera, za to Vetchý mě od Okresního přeboru baví. 4*, ale jen tak na hraně.

• 21.8.2017  17:53

Vesměs pěkný film, trošku mi to přišlo s tím fašounskem přehnaný, ale budiž, zpracování filmu poněkud netradiční. Dost ponurá hudba. Sportovní filmy mě převážně baví, tento se řadí k lepším, založeno na skutečné události, trošku přibarveno, ale jinak film zaujal. Hlavní hrdina mi přišel mírně neosobní, moc mi v té roli neseděl, proto 4*.

• 4.8.2017  21:59
    Bojovník (2015)

Koukám, že poslední dobou valej filmy s malými holčičkami, co nemají nebo přijdou o mámu. Zase silný příběh jako trám, oko nezůstalo suché, asi jsem už cíťa největší. Mám rád tyhle sportovní a obzvlášť boxerské filmy už z dob Rockyho. Silně mi to v některých momentech tyto filmy připomínalo. Trošku jinak pojatý film, většinou to bývá ze dna na vrchol, tu to bylo trošku jak na houpačce. Začal na topu, pak se dostal totál do hoven, ale díky dcerce se dal do kupy, našel zjeva se zákalem, který mu ukázal nový finty a voila, máme tu super boxera po detoxu, co vyhraje na bodíky, aby to bylo zajímavé. Dojem z filmu výborný, pár věcí mi chybělo a tak nějak předvídatelnost scénáře mi ubrala na finálním efektu. Pěkné 4*.

• 30.7.2017  21:53

V porovnání se severskou verzí, je tato ještě poněkud v plínkách, je zde vidět zásah moderní kinematografie, která celý dojem z filmu dost kazí. Oceňuji obsazení a detail kamery, v některých scénách obzvlášť pečlivé záběry, nemusel bych je tam mít až tak precizně zaznamenány. Ve finále to nebylo vůbec špatné, ale film jsem dokoukal na etapy, nijak mě neudržoval v pozornosti a neměl správné napětí, jako u severské verze, která si mou pozornost držela celou dobu. Lepší 3*.

• 30.7.2017  21:44

Daleko lepší než americký nevkus, ze začátku jsem se místy nudil, ale pak to začalo nabírat na obrátkách. Jak se děj pomalu rozmotával, tak jsem se víc a víc ponořil do zápletky. Každopádně pro mě dost překvapivé, líbilo se mi rozuzlení a následné shledání a celkové objasnění. Stále si říkám, že severská kinematografie má co nabídnout, i když už je to starší film. Krásné 4*, líbila se mi i severská surovost, dost bez servítek a bez okolků.

• 30.7.2017  11:02

Drama napsané pro Omara jak prdel na hrnec, dlouho jsem neposmrkal a neprobulel takovou část filmu jako dnes. Komedie zcela zřídka, ale drama až až. Omar zase excelentně, drama mu prostě sedí a tohle mě opravdu zasáhlo jak jen mohlo, vím, že u každého záleží na rozpoložení mysli a jak se zrovna cítí, dnes to byla trefa do "černého". Gloria Colston je velice talentovaná a doufám, že o téhle půvabné mladé dívence ještě hodně uslyšíme a uvidíme ji v dalších filmech, ať už francouzských nebo anglických (amerických). Dějově naprostá paráda, neshledal jsem žádné nedostatky, příběh silný jako trám, herci famózní, hudba dodávala scénám tu správnou náladu, dost pomáhala těm potokům slz. Nemůžu si pomoci, ale tento snímek si ode mne zaslouží 5* bez diskuze, 95% musíme nechat rezervu i pro nějaká další díla.

• 29.7.2017  23:49

Zdaleka nefunkční příběh, fungoval docela dobře, člověk by nečekal, že sestříháním několika desítek snímku dohromady, vznikne celkem zábavné dílo Maďara, o kterém slyším snad poprvé, kde taky jinde by něco takového mohlo vzniknout. Bavil jsem se ne dějem, který za moc nestál, ale spíš kolik snímků a herců poznám, co by mohlo přijít za další střih, našel jsem si v tom spíš zajímavou hru s filmem. 4* zcela oprávněně, bavil jsem se, zasmál a ještě jsem si procvičil paměť.

• 28.7.2017  20:48
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Shlédnul jsem znovu poslední 3 díly, protože mi stále asi něco unikalo, ale neunikalo. Pubertální holka si prostě brala všechny sračky světa na sebe až jí z toho ruplo v kouli, namísto toho, aby vyhledala pomoc přátel, někoho si připustila k tělu nebo se svěřila rodině. Pro ní příliš pozdě, ale přeci někdo sebral odvahu to řešit, i když už funěla do hlíny a třeba se dočkáme spravedlivého soudu, ale to je zatím ve hvězdách a když už jsem u těch hvězd, tak jsem nucen snížit hodnocení na 3*.

• 26.7.2017  23:36

Pěkná podívaná z hlediska zpracování opic a efektů, děj už tak závratný nebyl. Hodně zaměřeno na vývoj hlavního hrdiny a jeho postojů ve válce a rozebrání jeho emocí, jak ovlivňovaly jeho úsudky. Konec dobrý, všechno dobré. Očekával jsem hodně bojů a strategií, ale spíš jsem dostal hodně drama, mnohdy slza na krajíčku a k tomu notnou dávku psychoanalýz. Začátek filmu mě dost nudil, naštěstí se to zlepšilo, bohužel nic pro mě závratného, proto slabší 4*.

• 16.7.2017  20:22

Příjemný film s pomalejším tempem, který mě bavil, dědíci to měli zmáklé a tak si přivydělali na penzi. Dobré obsazení, troška špionské hudby a vznikla celkem slušná krimi komedie s ne úplně běžným typem humoru, na jaký jsou možná mnozí zvyklí. Za zápletku, obsazení a důvod proč vyloupit banku v důchodu si film zaslouží pěkné 4*.

• 15.7.2017  15:38
    Wonder Woman (2017)

Překvapivě se DC podařilo dohnat Marvel a to tímto snímkem, dříve DC plnilo úlohu druhořadých komiksových filmů, které se trošku míjeli efektem, díky za to, že dnes už jsou na velice podobné úrovni a tito "rivalové" si budou dost šlapat na paty, kdo vyžene ven lepší dílo. Ale už k filmu, plno akce člověka drží ve střehu, což umocňuje i hudba v pozadí, která ději dodává na dramatičnosti, bohužel i ve velice povedeném snímku jsem našel pro mě hluchá místa, s klidem v duši nad tím mávnu rukou a scénáristům to odpustím, ve zbytku filmu jsem se bavil a opravdu nespustil oči z televize. Gal Gadot je neuvěřitelně krásná a zpomalené scény u mě málem vyvolaly erekci, seděla na tuto roli dokonale, tleskám tomu, kdo jí obsadil do hlavní role. Chrise Pine neuvěřitelný sympaťák, jako druhá polovička splnil na výbornou. Konečně klaďas taky jednou skápnul, ale svět se neposere a jede se dál. Chvíli jsem váhal s hodnocením, ale nakonec si to těch 5* zaslouží.

• 14.7.2017  00:19

Opět parádní marvelovka, plná akce, humoru, bohužel se našlo pár míst, kde bylo vlažnější tempo, ale jinak spokojenost. Dokonce i jedna překvapivá scéna, kterou jsem vůbec nečekal, což u klasického marvelu nebývá zvykem. Hudba dávala ději správný náboj. Mladíček Tom Holland mě velice potěšil a doufám, že se v dalších filmech předvede ještě daleko více, ale jako rozjezd to bylo víc než dobré. Hodně pěkné 4*.

• 4.7.2017  00:25

Velká očekávání a potom docela zklamání, těšil jsem se na film plný efektů, bojů a dostal jsem nudný výzkumný film na principu matrixu, ale o dost horší. Každopádně jsem se vůbec nebavil, jediné, co mě potěšilo byly kostýmy.

• 2.7.2017  23:47

Velice povedené fantasy, super výběr herců, parádní soundtrack. Děj parádní, super efekty, meč z týpka dělal něco jako flashe, čarodějka klasický měnič, malíček opět slizák kluzký, Beckham v jeho super krátké roli, famózní :D. Jude jako vždy úchvatný, v záporné roli překvapil. Spousta herců, co teď frčej v seriálech doplněné o stálice. Povedený fantasy snímek.

• 14.5.2017  15:32

První pecka, druhý ještě lepší, předčilo má očekávání, děj super, efekty ještě lepší a hlavně precizní humor, Marvel opět nezklamal, těším se na další pokračování.

• 30.4.2017  16:12
    Zpívej (2016)

Pěkná pohádka na nedělní odpoledne, zase něco jiného než byly klasiky poslední doby v animovaných filmech. Člověk si u toho pěkně odpočine, uroní i slzičku a zasměje se. Samozřejmě je to pohádka, takže musí i konec být dobrý a u mě to bylo velmi dobré.

• 22.4.2017  15:32
    Experiment (2010)

Z psychologického hlediska výživný film, bohužel styl natočení a některé ryze americké pohnutky mě docela vadily. Každopádně celkem silný zážitek a téma k zamyšlení.

• 14.4.2017  12:35

Parádní černý humor, který mi v poslední době servíruje převážně severská kinematografie, bavil jsem se od začátku do konce. Mírně předvídatelný konec, nicméně to neubralo na zážitku z filmu. Některé scény ve mě vyvolávaly až záchvaty smíchu a dlouho jsem se takto nepobavil. Moje mírně zvrácená část mého já plesala radostí. Dobrá zápletka s notnou dávkou severského humoru mi vyčarovala nejeden výbuch smíchu, proto u mě si film zaslouží 5*, zase trošku jiný humor než je člověk zvyklý z hollywoodských komedií. Jednoduše řečeno: "Tam na severu jsou opravdu jinde." :D

• 17.2.2017  12:22

Po shlédnutí pokračování jsem teprve dokázal docenit první díl, kdysi v útlém adolescentním věku jsem viděl zábavný film plný smažek, až dnes to s odstupem času přehodnocuji. Proto změna na 5*. Oproti pokračování to má větší šmrnc, víc humoru, víc sjetých scén.

• 17.2.2017  12:16

Očekávání bylo menší. Jsem rád, že se to i na podruhé povedlo, každopádně mi tam trochu chyběly ty scény, jak se sjížděli, kokain je tráva pro bohatý, což mi nepřijde zase tak hrozný, jako když se sjeli herákem a byli total v rauši a dělali ty bejkárny. Na humoru to neztratilo, pro mě to dostalo naopak takovou mírnou "davku" dospělosti, vyzrálosti. Je to na slabších 5*.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6