ProNotor

okres Havlíčkův Brod
student

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 14.5.2017  15:32

První pecka, druhý ještě lepší, předčilo má očekávání, děj super, efekty ještě lepší a hlavně precizní humor, Marvel opět nezklamal, těším se na další pokračování.

• 30.4.2017  16:12
    Zpívej (2016)

Pěkná pohádka na nedělní odpoledne, zase něco jiného než byly klasiky poslední doby v animovaných filmech. Člověk si u toho pěkně odpočine, uroní i slzičku a zasměje se. Samozřejmě je to pohádka, takže musí i konec být dobrý a u mě to bylo velmi dobré.

• 22.4.2017  15:32
    Experiment (2010)

Z psychologického hlediska výživný film, bohužel styl natočení a některé ryze americké pohnutky mě docela vadily. Každopádně celkem silný zážitek a téma k zamyšlení.

• 14.4.2017  12:35

Parádní černý humor, který mi v poslední době servíruje převážně severská kinematografie, bavil jsem se od začátku do konce. Mírně předvídatelný konec, nicméně to neubralo na zážitku z filmu. Některé scény ve mě vyvolávaly až záchvaty smíchu a dlouho jsem se takto nepobavil. Moje mírně zvrácená část mého já plesala radostí. Dobrá zápletka s notnou dávkou severského humoru mi vyčarovala nejeden výbuch smíchu, proto u mě si film zaslouží 5*, zase trošku jiný humor než je člověk zvyklý z hollywoodských komedií. Jednoduše řečeno: "Tam na severu jsou opravdu jinde." :D

• 17.2.2017  12:22

Po shlédnutí pokračování jsem teprve dokázal docenit první díl, kdysi v útlém adolescentním věku jsem viděl zábavný film plný smažek, až dnes to s odstupem času přehodnocuji. Proto změna na 5*. Oproti pokračování to má větší šmrnc, víc humoru, víc sjetých scén.

• 17.2.2017  12:16

Očekávání bylo menší. Jsem rád, že se to i na podruhé povedlo, každopádně mi tam trochu chyběly ty scény, jak se sjížděli, kokain je tráva pro bohatý, což mi nepřijde zase tak hrozný, jako když se sjeli herákem a byli total v rauši a dělali ty bejkárny. Na humoru to neztratilo, pro mě to dostalo naopak takovou mírnou "davku" dospělosti, vyzrálosti. Je to na slabších 5*.

• 19.1.2017  23:02
    P.K. (2014)

Většinou bolywoodu nedávám plnou palbu, ale tohle mě jako bezvěrce oslovilo, další film, co mě utvrdil, že náboženství je jen nástroj k ovládání davů, a že to někdo před tisíci lety někam sepsal a davy tomu začali věřit, je jen výmysl člověka k jeho prospěchářství. Kde chybí racionální vysvětlení, tam je víra, ale čemu má dnes člověk věřit, proč je tolik věřících a každý věří něčemu jinému, naučit se vzory našich předků, čemu věřili oni a předali to dál a dál, až se z toho stane fanatizmus. Víra, co to vlastně je? Bytí je jen jedno, tak se snažím víc být než nebýt.

• 16.1.2017  10:05
    Vraní vejce (2014)

Příjemný indický film, jak funguje kastovní systém a jak se dělají rozdíly mezi lidmi z chudiny a bohatými. Když je člověk vynalézavý dokáže téměř cokoliv, ale ne vždy to dopadne podle představ. Pěkná oddychovka, trochu to vede člověka k zamyšlení, že se furt máme dost dobře, i když někteří také žijí z ruky do huby. Pro mě velice pěkné 4*.

• 19.12.2016  11:01
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Po tom, co jsem byl takřka donucen se na tento seriál kouknout, jsem zjistil, že to není zas tak špatný, první série taková rozehřívací, dvojka celkem ušla, málo akce, trojka boží, čtyřka boží, pětka zdlouhavá, šestka boží a uvidíme jak se to vyvrbí dále. Oblíbenci Daryl, Glenn, Michonne a nově Negan, ale taky mě občas pěkně vytáčí.

• 20.11.2016  10:50

Pro mě zase pěkné zpracování, sice návaznost na Harryho téměř nulová, ale efekty, zvířátka, příběh paráda, zase se ve mě objevil ten malý kluk, co má rád kouzelnický pohádky a film neskutečně utíkal. Redmayne prostě sedí na tyhle podivínský role, to jak se kroutí před kamerou má něco do sebe. Doufám, že brzy bude další pokračování nebo aspoň jiný film s kouzelnickou tématikou.

• 31.10.2016  22:58

Silný příběh se silným dějem, podle skutečné události, trochu mi tam vadilo to křesťanství jakožto totální neznaboh. Celý film jsem se bavil a konečně po delší době objevil pěkný film se sportovní tématikou, který mě dokonce nějak nadchl, trošku chytl za srdíčko, že nějaká ta lidskost existuje, i když to bylo někde támhle za velkou louží.

• 31.10.2016  16:05
    Grimsby (2016)

Sasha se to snaží poslat dál a dál, nicméně požadovaný efekt se u mě nedostavil, ale jo na zasmání dobré, měl jsem větší očekávání.

• 31.10.2016  16:01
    Znovu 17 (2009)

Tak trošku trash, po 5 minutách jsem to chtěl vypnout, ale vzhledem k tomu, že to měla být oddychovka, tak jsem to dokoukal a byl zklamán. Jednu hvězdu víc si to nezaslouží.

• 28.8.2016  15:37
    Black Sails (TV seriál) (2014)

Na můj vkus moc politikaření a málo akce, když jsem chtěl vidět piráty, tak i bitvy a ne půl dílu čekat, až někoho nezabijí, místo toho, aby mu usekli palici na první potkání. Očekávání bylo větší než výsledek, konec třetí série, to trochu zachránil jinak navoněná bída.

• 19.6.2016  17:24
    Orel Eddie (2016)

Překvapivě dobrý snímek, vůbec jsem nečekal, že se mi film bude tak hodně líbit. Mělo to něco do sebe i slzu jsem uronil. Komediální mi to zrovna 2x nepřišlo, jinak to vše ostatní super, hlavně to ustát a nezabít se.

• 7.6.2016  20:06
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Po řadě doporučení jsem se odhodlal podívat a nelituji toho. První dva díly totál bomba, pak trošku slabší, ale čím blíže konci, tím zase lepší a lepší. Komediálnost Toma Ellise famózní jak si to dává, asi lepší herec by se na tuhle roli nehodil. Krásná policistka L. German, trošku mě mrzí, že tam nebyla muchlovačka, mě by se tam i líbila, nu což další série na dohled.

• 22.5.2016  19:41
    Survivor: Kaoh Rong (TV pořad) (2016)

Celkově to nebyla špatná série, ale určitě nebude patřit mezi moje topky. Nevidím zrovna vítěze jakého jsem si představoval, tudíž mírné zklamání na konec, každopádně se těším na další série a doufám, že budou lepší nebo aspoň srovnatelné s touto.

• 15.4.2016  11:36

Na začátku filmu jsem se cítil poněkud trapně, neměl jsem vůbec pocit, že bych měl film vůbec dokoukat. Ale kdysi jsem se zařekl, že když už něco zapnu, tak to dokoukám. 2 hodinky utekly a nakonec jsem i pár slziček uronil. Nicméně měl jsem větší očekávání a mám z toho dost smíšené pocity, ve filmu bylo pár momentů. kdy jsem se za mužské pohlaví styděl.

• 12.4.2016  13:12

Již od začátku filmu mi bylo divné, co se bude asi dít, celkem dlouhá střední pasáž filmu mi přišla poněkud nezáživná, avšak konečná pasáž mě hodně bavila, rozuzlení bylo pro mě šokující, mírně očekávané, ale brutální. Trochu jsem očekával více emocí od hlavní postavy, její reakce mi mnohdy přišly ledově chladné.

• 22.3.2016  17:49

Velice rozporuplný pocit z tohoto filmu. Nevěděl jsem do konce filmu, co si o tom myslet, jestli to je dobře zpracovaná satira a nebo osvětlení národního povědomí a uvedení na pravou míru, kterou nás opravdu nikdo ve škole nemohl a nebo nechtěl naučit. Na toto téma by se dali vést širokosáhlé diskuze.

• 15.3.2016  08:53

Pěkný animák se zápletkou, toto oceňuji, trošku mi tam chybělo více humoru a byla by to pecka, přišlo mi to trošku pochmurné a něco mi tam scházelo.

• 23.2.2016  10:09

Tento druh anime mě nikdy nepřestane bavit, opět neskutečná pecka.

• 22.2.2016  11:36

Poněkud nevšední komedie, spíš bych ji vnímal jako romantickou komedii, která u některých jedinců nenechá oko suché. Nevšední námět, při tom zcela úžasný. Byl jsem celkem mile překvapený, že obyčejné prostředí může takto parádně fungovat ve filmu, nijak složitý děj, jednoduchá kamera a přitom to člověka nadchlo.

• 19.2.2016  17:29
    Stážista (2015)

Z nějakého mě neznámého důvodu mi tento film nehorázně sedl. De Niro v celkem vážné roli, kde se díky zkušenostem nabraným během života snaží s použitím své důchodcovské energie pomoct svému okolí jako stážista. Nevím proč, ale film se mi opravdu líbil. Trošku srandy, trošku vážného téma, je to slabší pětka, ale pořád pětka.

• 16.2.2016  15:18

V pokračování třídního srazu se tentokrát jedná o dost černý humor, ale kdo má oblíbenou severskou tématiku a komedie, tak ví, že to k nim prostě patří. Jak tři kamarádi dokážou udělat z pohřbu tragédii ještě větší než je sama o sobě.

• 16.2.2016  15:14

Dánská komedie, ve které proběhne řada bizarních, občas dost ujetých situací. Tři kamarádi se vydají na cestu na třídní sraz, aby si užili, bohužel se jim situace mírně vymkne z rukou.

• 15.2.2016  00:22
    Deadpool (2016)

Totálně povedená marvelovka, akce, humor, prostě pecička. Marvel začíná pěkně zvyšovat laťku a tak to má být. Doufám, že tempo bude i nadále vzestupné a brzy se dočkáme dalšího filmečku z jejich dílny, mám takové tušení, že kde bude Deadpool, tak to okoření dávkou svérázného humoru.

• 1.2.2016  16:56

Banda narušených bratrů, kteří zjistí, že jsou kříženci lidí a zvířat. Už jsem viděl leccos, ale tohle byla totálně bizarní záležitost v podání A. T. Jensena. Opravdu jsem nevěděl, co si do poslední chvíle myslet. Film mě pobavil v pasážích, kde se prostě řezali hlava nehlava úplně směšnými předměty. Zas na druhou stranu mě i dost nudil v dialozích.

• 30.1.2016  17:05
    Fighter (2010)

Nějakou dobu jsem odkládal filmy se sportovní tématikou a tento mě opravdu překvapil. Parádní výkon od hlavních aktérů, pro mě docela nezvyklý styl kamery, trošku návrat do devadesátek. Film mě pobavil i dojal, podle skutečné události, pokud to bylo přiblížené realitě, tak klobouk dolu. Takové to zadumání z jakých "sraček" se člověk dokáže vyhrabat, i když tomu dost pomohla basa.

• 21.1.2016  20:31

Trošku jsem v tom čekal háček, pak jsem byl ztracený v ději a nakonec mi to došlo, že to bylo celou dobu narafičený. Dobře s nimi vymrdal Jude, a takhle to má být. Na pětihvězdu to neni, ale na solidní 4* je to akorát. Škoda Channinga, jinak docela pěkný snímek.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6