ProNotor

student

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 4.8.2017  21:59
    Bojovník (2015)

Koukám, že poslední dobou valej filmy s malými holčičkami, co nemají nebo přijdou o mámu. Zase silný příběh jako trám, oko nezůstalo suché, asi jsem už cíťa největší. Mám rád tyhle sportovní a obzvlášť boxerské filmy už z dob Rockyho. Silně mi to v některých momentech tyto filmy připomínalo. Trošku jinak pojatý film, většinou to bývá ze dna na vrchol, tu to bylo trošku jak na houpačce. Začal na topu, pak se dostal totál do hoven, ale díky dcerce se dal do kupy, našel zjeva se zákalem, který mu ukázal nový finty a voila, máme tu super boxera po detoxu, co vyhraje na bodíky, aby to bylo zajímavé. Dojem z filmu výborný, pár věcí mi chybělo a tak nějak předvídatelnost scénáře mi ubrala na finálním efektu. Pěkné 4*.

• 30.7.2017  21:53

V porovnání se severskou verzí, je tato ještě poněkud v plínkách, je zde vidět zásah moderní kinematografie, která celý dojem z filmu dost kazí. Oceňuji obsazení a detail kamery, v některých scénách obzvlášť pečlivé záběry, nemusel bych je tam mít až tak precizně zaznamenány. Ve finále to nebylo vůbec špatné, ale film jsem dokoukal na etapy, nijak mě neudržoval v pozornosti a neměl správné napětí, jako u severské verze, která si mou pozornost držela celou dobu. Lepší 3*.

• 30.7.2017  21:44

Daleko lepší než americký nevkus, ze začátku jsem se místy nudil, ale pak to začalo nabírat na obrátkách. Jak se děj pomalu rozmotával, tak jsem se víc a víc ponořil do zápletky. Každopádně pro mě dost překvapivé, líbilo se mi rozuzlení a následné shledání a celkové objasnění. Stále si říkám, že severská kinematografie má co nabídnout, i když už je to starší film. Krásné 4*, líbila se mi i severská surovost, dost bez servítek a bez okolků.

• 30.7.2017  11:02

Drama napsané pro Omara jak prdel na hrnec, dlouho jsem neposmrkal a neprobulel takovou část filmu jako dnes. Komedie zcela zřídka, ale drama až až. Omar zase excelentně, drama mu prostě sedí a tohle mě opravdu zasáhlo jak jen mohlo, vím, že u každého záleží na rozpoložení mysli a jak se zrovna cítí, dnes to byla trefa do "černého". Gloria Colston je velice talentovaná a doufám, že o téhle půvabné mladé dívence ještě hodně uslyšíme a uvidíme ji v dalších filmech, ať už francouzských nebo anglických (amerických). Dějově naprostá paráda, neshledal jsem žádné nedostatky, příběh silný jako trám, herci famózní, hudba dodávala scénám tu správnou náladu, dost pomáhala těm potokům slz. Nemůžu si pomoci, ale tento snímek si ode mne zaslouží 5* bez diskuze, 95% musíme nechat rezervu i pro nějaká další díla.

• 29.7.2017  23:49

Zdaleka nefunkční příběh, fungoval docela dobře, člověk by nečekal, že sestříháním několika desítek snímku dohromady, vznikne celkem zábavné dílo Maďara, o kterém slyším snad poprvé, kde taky jinde by něco takového mohlo vzniknout. Bavil jsem se ne dějem, který za moc nestál, ale spíš kolik snímků a herců poznám, co by mohlo přijít za další střih, našel jsem si v tom spíš zajímavou hru s filmem. 4* zcela oprávněně, bavil jsem se, zasmál a ještě jsem si procvičil paměť.

• 28.7.2017  20:48
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Shlédnul jsem znovu poslední 3 díly, protože mi stále asi něco unikalo, ale neunikalo. Pubertální holka si prostě brala všechny sračky světa na sebe až jí z toho ruplo v kouli, namísto toho, aby vyhledala pomoc přátel, někoho si připustila k tělu nebo se svěřila rodině. Pro ní příliš pozdě, ale přeci někdo sebral odvahu to řešit, i když už funěla do hlíny a třeba se dočkáme spravedlivého soudu, ale to je zatím ve hvězdách a když už jsem u těch hvězd, tak jsem nucen snížit hodnocení na 3*.

• 26.7.2017  23:36

Pěkná podívaná z hlediska zpracování opic a efektů, děj už tak závratný nebyl. Hodně zaměřeno na vývoj hlavního hrdiny a jeho postojů ve válce a rozebrání jeho emocí, jak ovlivňovaly jeho úsudky. Konec dobrý, všechno dobré. Očekával jsem hodně bojů a strategií, ale spíš jsem dostal hodně drama, mnohdy slza na krajíčku a k tomu notnou dávku psychoanalýz. Začátek filmu mě dost nudil, naštěstí se to zlepšilo, bohužel nic pro mě závratného, proto slabší 4*.

• 16.7.2017  20:22

Příjemný film s pomalejším tempem, který mě bavil, dědíci to měli zmáklé a tak si přivydělali na penzi. Dobré obsazení, troška špionské hudby a vznikla celkem slušná krimi komedie s ne úplně běžným typem humoru, na jaký jsou možná mnozí zvyklí. Za zápletku, obsazení a důvod proč vyloupit banku v důchodu si film zaslouží pěkné 4*.

• 15.7.2017  15:38
    Wonder Woman (2017)

Překvapivě se DC podařilo dohnat Marvel a to tímto snímkem, dříve DC plnilo úlohu druhořadých komiksových filmů, které se trošku míjeli efektem, díky za to, že dnes už jsou na velice podobné úrovni a tito "rivalové" si budou dost šlapat na paty, kdo vyžene ven lepší dílo. Ale už k filmu, plno akce člověka drží ve střehu, což umocňuje i hudba v pozadí, která ději dodává na dramatičnosti, bohužel i ve velice povedeném snímku jsem našel pro mě hluchá místa, s klidem v duši nad tím mávnu rukou a scénáristům to odpustím, ve zbytku filmu jsem se bavil a opravdu nespustil oči z televize. Gal Gadot je neuvěřitelně krásná a zpomalené scény u mě málem vyvolaly erekci, seděla na tuto roli dokonale, tleskám tomu, kdo jí obsadil do hlavní role. Chrise Pine neuvěřitelný sympaťák, jako druhá polovička splnil na výbornou. Konečně klaďas taky jednou skápnul, ale svět se neposere a jede se dál. Chvíli jsem váhal s hodnocením, ale nakonec si to těch 5* zaslouží.

• 14.7.2017  00:19

Opět parádní marvelovka, plná akce, humoru, bohužel se našlo pár míst, kde bylo vlažnější tempo, ale jinak spokojenost. Dokonce i jedna překvapivá scéna, kterou jsem vůbec nečekal, což u klasického marvelu nebývá zvykem. Hudba dávala ději správný náboj. Mladíček Tom Holland mě velice potěšil a doufám, že se v dalších filmech předvede ještě daleko více, ale jako rozjezd to bylo víc než dobré. Hodně pěkné 4*.

• 4.7.2017  00:25

Velká očekávání a potom docela zklamání, těšil jsem se na film plný efektů, bojů a dostal jsem nudný výzkumný film na principu matrixu, ale o dost horší. Každopádně jsem se vůbec nebavil, jediné, co mě potěšilo byly kostýmy.

• 2.7.2017  23:47

Velice povedené fantasy, super výběr herců, parádní soundtrack. Děj parádní, super efekty, meč z týpka dělal něco jako flashe, čarodějka klasický měnič, malíček opět slizák kluzký, Beckham v jeho super krátké roli, famózní :D. Jude jako vždy úchvatný, v záporné roli překvapil. Spousta herců, co teď frčej v seriálech doplněné o stálice. Povedený fantasy snímek.

• 14.5.2017  15:32

První pecka, druhý ještě lepší, předčilo má očekávání, děj super, efekty ještě lepší a hlavně precizní humor, Marvel opět nezklamal, těším se na další pokračování.

• 30.4.2017  16:12
    Zpívej (2016)

Pěkná pohádka na nedělní odpoledne, zase něco jiného než byly klasiky poslední doby v animovaných filmech. Člověk si u toho pěkně odpočine, uroní i slzičku a zasměje se. Samozřejmě je to pohádka, takže musí i konec být dobrý a u mě to bylo velmi dobré.

• 22.4.2017  15:32
    Experiment (2010)

Z psychologického hlediska výživný film, bohužel styl natočení a některé ryze americké pohnutky mě docela vadily. Každopádně celkem silný zážitek a téma k zamyšlení.

• 14.4.2017  12:35

Parádní černý humor, který mi v poslední době servíruje převážně severská kinematografie, bavil jsem se od začátku do konce. Mírně předvídatelný konec, nicméně to neubralo na zážitku z filmu. Některé scény ve mě vyvolávaly až záchvaty smíchu a dlouho jsem se takto nepobavil. Moje mírně zvrácená část mého já plesala radostí. Dobrá zápletka s notnou dávkou severského humoru mi vyčarovala nejeden výbuch smíchu, proto u mě si film zaslouží 5*, zase trošku jiný humor než je člověk zvyklý z hollywoodských komedií. Jednoduše řečeno: "Tam na severu jsou opravdu jinde." :D

• 17.2.2017  12:22

Po shlédnutí pokračování jsem teprve dokázal docenit první díl, kdysi v útlém adolescentním věku jsem viděl zábavný film plný smažek, až dnes to s odstupem času přehodnocuji. Proto změna na 5*. Oproti pokračování to má větší šmrnc, víc humoru, víc sjetých scén.

• 17.2.2017  12:16

Očekávání bylo menší. Jsem rád, že se to i na podruhé povedlo, každopádně mi tam trochu chyběly ty scény, jak se sjížděli, kokain je tráva pro bohatý, což mi nepřijde zase tak hrozný, jako když se sjeli herákem a byli total v rauši a dělali ty bejkárny. Na humoru to neztratilo, pro mě to dostalo naopak takovou mírnou "davku" dospělosti, vyzrálosti. Je to na slabších 5*.

• 19.1.2017  23:02
    P.K. (2014)

Většinou bolywoodu nedávám plnou palbu, ale tohle mě jako bezvěrce oslovilo, další film, co mě utvrdil, že náboženství je jen nástroj k ovládání davů, a že to někdo před tisíci lety někam sepsal a davy tomu začali věřit, je jen výmysl člověka k jeho prospěchářství. Kde chybí racionální vysvětlení, tam je víra, ale čemu má dnes člověk věřit, proč je tolik věřících a každý věří něčemu jinému, naučit se vzory našich předků, čemu věřili oni a předali to dál a dál, až se z toho stane fanatizmus. Víra, co to vlastně je? Bytí je jen jedno, tak se snažím víc být než nebýt.

• 16.1.2017  10:05
    Vraní vejce (2014)

Příjemný indický film, jak funguje kastovní systém a jak se dělají rozdíly mezi lidmi z chudiny a bohatými. Když je člověk vynalézavý dokáže téměř cokoliv, ale ne vždy to dopadne podle představ. Pěkná oddychovka, trochu to vede člověka k zamyšlení, že se furt máme dost dobře, i když někteří také žijí z ruky do huby. Pro mě velice pěkné 4*.

• 19.12.2016  11:01
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Po tom, co jsem byl takřka donucen se na tento seriál kouknout, jsem zjistil, že to není zas tak špatný, první série taková rozehřívací, dvojka celkem ušla, málo akce, trojka boží, čtyřka boží, pětka zdlouhavá, šestka boží a uvidíme jak se to vyvrbí dále. Oblíbenci Daryl, Glenn, Michonne a nově Negan, ale taky mě občas pěkně vytáčí.

• 20.11.2016  10:50

Pro mě zase pěkné zpracování, sice návaznost na Harryho téměř nulová, ale efekty, zvířátka, příběh paráda, zase se ve mě objevil ten malý kluk, co má rád kouzelnický pohádky a film neskutečně utíkal. Redmayne prostě sedí na tyhle podivínský role, to jak se kroutí před kamerou má něco do sebe. Doufám, že brzy bude další pokračování nebo aspoň jiný film s kouzelnickou tématikou.

• 31.10.2016  22:58

Silný příběh se silným dějem, podle skutečné události, trochu mi tam vadilo to křesťanství jakožto totální neznaboh. Celý film jsem se bavil a konečně po delší době objevil pěkný film se sportovní tématikou, který mě dokonce nějak nadchl, trošku chytl za srdíčko, že nějaká ta lidskost existuje, i když to bylo někde támhle za velkou louží.

• 31.10.2016  16:05
    Grimsby (2016)

Sasha se to snaží poslat dál a dál, nicméně požadovaný efekt se u mě nedostavil, ale jo na zasmání dobré, měl jsem větší očekávání.

• 31.10.2016  16:01
    Znovu 17 (2009)

Tak trošku trash, po 5 minutách jsem to chtěl vypnout, ale vzhledem k tomu, že to měla být oddychovka, tak jsem to dokoukal a byl zklamán. Jednu hvězdu víc si to nezaslouží.

• 28.8.2016  15:37
    Black Sails (TV seriál) (2014)

Na můj vkus moc politikaření a málo akce, když jsem chtěl vidět piráty, tak i bitvy a ne půl dílu čekat, až někoho nezabijí, místo toho, aby mu usekli palici na první potkání. Očekávání bylo větší než výsledek, konec třetí série, to trochu zachránil jinak navoněná bída.

• 19.6.2016  17:24
    Orel Eddie (2016)

Překvapivě dobrý snímek, vůbec jsem nečekal, že se mi film bude tak hodně líbit. Mělo to něco do sebe i slzu jsem uronil. Komediální mi to zrovna 2x nepřišlo, jinak to vše ostatní super, hlavně to ustát a nezabít se.

• 7.6.2016  20:06
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Po řadě doporučení jsem se odhodlal podívat a nelituji toho. První dva díly totál bomba, pak trošku slabší, ale čím blíže konci, tím zase lepší a lepší. Komediálnost Toma Ellise famózní jak si to dává, asi lepší herec by se na tuhle roli nehodil. Krásná policistka L. German, trošku mě mrzí, že tam nebyla muchlovačka, mě by se tam i líbila, nu což další série na dohled.

• 22.5.2016  19:41
    Survivor: Kaoh Rong (TV pořad) (2016)

Celkově to nebyla špatná série, ale určitě nebude patřit mezi moje topky. Nevidím zrovna vítěze jakého jsem si představoval, tudíž mírné zklamání na konec, každopádně se těším na další série a doufám, že budou lepší nebo aspoň srovnatelné s touto.

• 15.4.2016  11:36

Na začátku filmu jsem se cítil poněkud trapně, neměl jsem vůbec pocit, že bych měl film vůbec dokoukat. Ale kdysi jsem se zařekl, že když už něco zapnu, tak to dokoukám. 2 hodinky utekly a nakonec jsem i pár slziček uronil. Nicméně měl jsem větší očekávání a mám z toho dost smíšené pocity, ve filmu bylo pár momentů. kdy jsem se za mužské pohlaví styděl.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6