Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

První 2 série mě zcela nadchly, to se bohužel nedá říct o 3. sérii, kde se pro mě zápletka stala mírně nezajímavá a spíš jsem to sledoval z důvodu, že nejsem typ co něco načne a už to nedokouká, 4. série je naopak zase celkem zajímavá, ale už to postrádá ten šmrnc, co jsem viděl v prvních sériích.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Po dlouhém přehodnocování a širokou škálou seriálu jsem se rozhodl zařadit AHS mezi top mých nejoblíbenějších, jedinečnost námětů, herecké výkony, kamera, hudba, jeden z nejpovedenějších seriálů vůbec. Bohužel nejsem úplný fanda hororů a proto neobsazuje horní pozice oblíbenosti, ale i tak si zaslouží být mezi velice oblíbenými.

Californication (2007) (seriál)

Po shlédnutí celého seriálu musím konstatovat, že jsem si na tom ujížděl a přemýšlel, jak můj život by byl fajn být na jeho místě, avšak proplétat se takovými mnohdy "sračkami" bych opravdu nechtěl. I tak David Duchovny pro mě vydal to nejlepší ze sebe a jeho charismatický ksicht na tu roli seděl jak hrnec na prdel. Nespočet hlášek a mouder, každopádně dost lidí by to mohlo inspirovat, že i z totálně vyhořelého stavu v životě se dá odpíchnout a ten život si srovnat. A konečně zakončení seriálu o proti jiným výborné, prostě takovýhle konec byl dokonalý.

Na stojáka (2004) (pořad)

Tohle já můžu, jsou slabší výstupy, ale jsou mnohdy tak dobré, že se jen brutálně směji a nemůžu popadnout dech.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Prostě borec, ten jeho štáb to asi nemá vůbec jednoduchý, byly i horší díly, ale byly díly, kdy jsem nevěřícně kroutil hlavou a říkal si: "To si ze mě dělá prdel"! Asi normálnímu smrtelníkovi je to k ničemu, ale pokud je člověk dobrodruh a cestovatel, tak mnohdy užitečné fígle.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Jak z člověka známého nebo neznámého nebo je v něčem dobrý udělat totálního debila před celým národem, ne vždy se to povede, někdy, když ty lidi nemají v hlavě úplně nasráno to dokáží otočit a pak mě to dost baví, protože pak pan Kraus musí pořádně argumentovat, aby i on nebil za debila. Ze začátku výborné, teď už to dost klopýtá i té zábavné složky ubylo, což mi celkem vadí.

Partička (2011) (pořad)

Někdy excelentní zábava a někdy trošku zoufalost, ale hlavní je, že to pobaví.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Koukám na to protože mě to baví, Zdéňa ukáže fígle a dá rady, do toho pustí nějakou hlášku a má zdravý pohled na věc a podnikatelský myšlení, co vylepšit a za jakou cenu.

Sedm životů (2008)

Některé naše činy lze odčinit snadno, některé zaplatíme životem.