Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Tento film je o trosku kratsi, krvavejsi a strasidelnejsi, nez VAN HELSING (2004) s Hugh Jackmanom a s Kate Beckinsale a ak mate radi podobne filmy, ako trebars ABRAHAM LINCOLN: LOVEC UPIROV (2012) od Timura Bekmambetova, tak by ste mali byt spokojni aj s tymto filmom. Ja som od tohto filmu nic moc neocakaval a 3D v kine splnilo svoj ucel, takze moja spokojnost bola na mieste. __________ Jeremy Renner - (Hansel - Jeníček) +++ Gemma Arterton - (Gretel - Mařenka) +++ Famke Janssen - (Muriel) +++ Pihla Viitala - (Mina) +++ Derek Mears - (Edward) +++ Robin Atkin Downes - (Edward, hlas) +++ Peter Stormare - (Šerif Berringer) +++ Thomas Mann - (Ben) +++ Hudba: Atli Örvarsson +++ Produkcia: Will Ferrell, Adam McKay +++ (Videl v nemeckom 3D kine 25.03.13) +++

Hanna (2011)

Saoirse Ronan - (Hanna) +++ Eric Bana - (Erik Heller) +++ Vicky Krieps - (Johanna Zadek) +++ Cate Blanchett - (Marissa Wiegler) +++ John Macmillan - (Lewis) +++ Tim Beckmann - (Walt) +++ Paul Birchard - (Bob) +++ Tom Hollander - (Isaacs) +++ Produkcia: Marty Adelstein, Leslie Holleran +++

Mocný vládce Oz (2013)

James Franco - (Oz) +++ Mila Kunis - (Theodora) +++ Rachel Weisz - (Evanora) +++ Michelle Williams - (Annie / Glinda) +++ Zach Braff - (Frank / Finley) +++ Bill Cobbs - (Master Tinker) +++ Tony Cox - (Knuck) +++ Abigail Spencer - (May) +++ Bruce Campbell - (Strážca brány) +++ Produkcia: Joe Roth, Grant Curtis +++ (Videl v nemeckom 3D kine 19.03.13) +++

3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové (2013)

Thure Lindhardt - (Wolfgang Priklopil) +++ Antonia Campbell-Hughes - (Natascha Kampusch) +++ Trine Dyrholm - (Brigitta Sirny) +++ Amelia Pidgeon - (Malá Natascha Kampusch) +++ Angelina Noa - (Ruská žena) +++ Hudba: Martin Todsharow +++ Produkcia: Martin Moszkowicz +++ (Videl v nemeckom v kine 19.03.13) +++

Chceš mě, chci tě (2009)

Katherine Heigl - (Abby) +++ Gerard Butler - (Mike) +++ Bree Turner - (Joy) +++ Eric Winter - (Colin) +++ Nick Searcy - (Stuart) +++ Jesse D. Goins - (Cliff) +++ Cheryl Hines - (Georgia) +++ John Michael Higgins - (Larry) +++ Produkcia: Katharine Heigl, Nancy Heigl, Tom Rosenberg, Steven Reuther +++

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Matthew McConaughey - (Connor Mead) +++ Jennifer Garner - (Jenny Perotti) +++ Michael Douglas - (Strýko Wayne) +++ Breckin Meyer - (Paul) +++ Lacey Chabert - (Sandra) +++ Robert Forster - (Seržant Volkom) +++ Anne Archer - (Vonda Volkom) +++ Emma Stone - (Allison Vandermeersh) +++ Produkcia: Mark Waters, Toby Emmerich, Brad Epstein +++

Princezna a žabák (2009)

Film bol nominovany na Oscara za najlepsi animovany film, avsak zvitazil VZHURU DO OBLAK / HORE (2009). _________ Anika Noni Rose - (Tiana) +++ Bruno Campos - (Princ Naveen) +++ Keith David - (Dr. Facilier) +++ Michael-Leon Wooley - (Louis) +++ Jennifer Cody - (Charlotte La Bouff) +++ Jim Cummings - (Ray) +++ Oprah Winfrey - (Eudora) +++ Terrence Howard - (James) +++ John Goodman - ('Big Daddy' La Bouff) +++ Produkcia: John Lasseter +++

Moneyball (2011)

Film bol nominovany na Oscara za najlepsi film roka, avsak zvitazil THE ARTIST (2011). V hereckych kategoriach bol nominovany Brad Pitt za najlepsieho herca v hlavnej ulohe, avsak zvitazil Jean Dujardin za The Artist a vo vedlajsej ulohe bol nominovany Jonah Hill, avsak Oscara ziskal Christopher Plummer za ZACATKY (2011). ________ Brad Pitt - (Billy Beane) +++ Jonah Hill - (Peter Brand) +++ Philip Seymour Hoffman - (Art Howe) +++ Robin Wright - (Sharon) +++ Chris Pratt - (Scott Hatteberg) +++ Stephen Bishop - (David Justice) +++ Reed Diamond - (Mark Shapiro) +++ Brent Jennings - (Ron Washington) +++ Ken Medlock - (Grady Fuson) +++ Produkcia: Brad Pitt, Scott Rudin +++

Addamsova rodina (1991)

Anjelica Huston - (Morticia Addams) +++ Raul Julia - (Gomez Addams) +++ Christopher Lloyd - (Strýko Fester Addams / Gordon Craven) +++ Dan Hedaya - (Tully Alford) +++ Elizabeth Wilson - (Abigail Craven / Dr. Greta Pinder-Schloss) +++ Judith Malina - (Granny) +++ Carel Struycken - (Lurch) +++ Christina Ricci - (Wednesday Addams) +++ Jimmy Workman - (Pugsley Addams) +++ Christopher Hart - (Vec) +++ Produkcia: Scott Rudin, Graham Place, Paul Rosenberg +++

Slepičí úlet (2000)

Hlasy: Phil Daniels - (Fetcher) +++ Lynn Ferguson - (Mac) +++ Mel Gibson - (Rocky) +++ Tony Haygarth - (Pán Tweedy) +++ Jane Horrocks - (Babs) +++ Miranda Richardson - (Pani Tweedyová) +++ Julia Sawalha - (Ginger) +++ Timothy Spall - (Nick) +++ Imelda Staunton - (Bunty) +++ Produkcia: Jeffrey Katzenberg, Nick Park, Peter Lord +++