Ledové království (2013)

Po dlouhé době mě tento film donutil napsat komentář, který si zaslouží. Opravdu krásná animovaná pohádka od tvůrců podobného filmu "Na Vlásku".Scéna se sněhulákem Olafem nebo sobem Svenem, to jsou nezapomenutelné vtipné momenty. Let It Go od Demi Lovato, kterou do filmu nazpívala Idina Menzel ani nemluvím. Tato písnička mi hodně dlouho zůstane v hlavě je krásná, originální a plná energie, stejně jako celý film.

Lesní duch (2013)

Jediný co lze napsat, že Mia ze začátku je na umření a nakonec to všechno přežije a její přátelé zahynou. Film na hlavu.

Miley: The Movement (2013) (TV film)

Konečně nějaký normální dokument. Něco z jejího života. I pro mě je to dobrá zpěvačka, má jiný názor na všechno a to se mi na ní líbí. Každý chce být originál, ale v jejím případě jí to jde bezvadně. Ve 20 letech toho už hodně dokázala a celou kariéru má před sebou. Těším se na všechno co si pro nás připraví !!!!

Millerovi na tripu (2013)

Rodinka "Milerových" pašuje drogy v luxusním karavanu. Jennifer Aniston předvedla opět svůj půvab v této opravdu vtipné komedii. Dětičky se také povedly a ze začátku jsem si říkala, kde je proboha sebrali. Nelze k tomu něco psát, nebo vytýkat. Jen, že je to hodně povedený film plný vtipných scén.

Mládeži nepřístupno (2013)

Toto je opravdu moc, i na mě. V první polovině filmu jsem se docela bavila a dalo se na to koukat, ale v té druhé sem si říkala "Co to doprdele je". Nevím proč film skončí na 1 hodině a 20 minut, pak jsou titulky a snímky z natáčení a potom nějaká kočka Beezel, kterýho umlátí přítelkyně jejího páníčka. Co dodat, je to blbost.

Mocný vládce Oz (2013)

Začátek byla skoro dokonalý. Zprvu černobílý úvod a potom to přešlo v zpestření do všech barev. Překvapila mě role Mili Kunis s dvěma tvářemi, tou dobrou a nakonec tou zlou v podobě zelené čarodějky. James Franco se docela i hodil na čaroděje s frakem, cylindrem a samozřejmě jako správný čaroděj i knírkem. Efekty v celém filmu byly také moc pěkné. Fantasy film, který mě moc neoslovil.

Mrtví a neklidní (2013)

Romantická hororová komedie, která na mě velmi zapůsobila.Viděla jsem to 2x, ale i přesto je to nádherný film, vypravující o Zombie klukovi jménem "R", který zachrání dívku jménem " Julie " a učí jí způsobům Zombie. Oba dva zjistí, že jsou do sebe zamilovaní a že se R mění zpět v člověka. Závěr filmu byl vzrušující, hlavně scéna když je honí "košťáci" a oni skočí z výšky do vody. Při dopadu ho Julie vytáhne z vody a políbí se. Tehdy se stane člověkem. Pravá láska si najde cestu všude proto dávám jednoznačně 5*

One Direction 3D: This Is Us (2013)

Je to neskutečné a neuvěřitelné co tato pětka za 3 roky dokázala. Vyhoupnout se během chvíle na samotný vrchol, dá hodně práce, ale největší dík patří jejím fanouškům, kteří v ně věřili i poté co prohráli v soutěži a skončili jako druzí. V roce 2010 se každý z nich, sám za sebe zúčastnil soutěže X faktor, kde se dostali dál, ale všech se zhostilo zklamání, když dále nepostoupili. Když je daly dohromady jako skupinu, udělali to nejlepší co mohli a jejich radost se nedá popsat. Tenhle dokument je vtipný, hlavně konkrétní scénky. Nasoukat všechnu jejich slávu, soukromí, přátelství od samého začátku do 92 minut je docela málo. Ty davy fanoušků. Nechápu ty ubohý lamy, který proti nim mají kecy a neustále se do nich naváží s orientací. Jen závidí, že něco dokázali. Harry, Zayn, Liam, Niall a Louis budou mít fanoušky ještě hodně dlouho !! Velký obdiv ! Píseň Best song ever se na konec krásně hodila !

Pařba na třetí (2013)

Oproti prvním dvěma dílům, to bylo o hodně slabší. Nebyla to pařba ve Vegas, ani v Bangkoku. Sice Vegas navštívili, ale nezlili, nezfetovali a nekalili tak jako v předchozích dílech. Za celou dobu filmu, jsem se zasmála snad jen 3x a to je na komedii dost málo. Konečný snímek zabírající žirafu s useknutou hlavou, samopal, motorku ve zdi a Stuiho s kozama.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Tohle je jeden z lepších dílů Fast & Furious. Místy se nějaké scény nehodí nebo jsou zbytečné jako třeba scéna s mostem. Zdálo se mi, že ta RUNWAY byla extrémně dlouhá na normální vzletovou dráhu, ale to je maličkost. Jsem zvědavá na 7. díl. Dokončí se? A jak to bude? Tuhle otázku si klade asi většina fanoušku F&F.