Světová válka Z (2013)

První film o ZOMBIE, který se mi líbil a nebyl zařazený mezi těmi jako je Zombieland nebo Soumrak mrtvých. Námět o epidemii lidstva je často používán jako zápletka, ale konkrétně u tohoto filmu to bylo dobře zpracované. Zakončení už nebylo tak senzační jako celý děj, spíše se dalo předpovídat jak to skončí, ale i přesto po zkombinování určitých témat do sebe, z toho vznikl dobrý film, na který se ráda podívám znovu.

Turbo (2013)

Příběh o šnekovi, který se nadýchal NO2 a stal se doslova Superrychlým. Co k tomu říci, taková menší, ale suprová blbost nebo pohádka pro malé děti.

Univerzita pro příšerky (2013)

Monsters University, podle názvu tak strašidelné. Očekávaný druhý díl Příšerek s otázkou jak to všechno začalo. Celý snímek mě celkově velmi zklamal, protože jsem čekala o hodně více a podle mého očekávání, mě to ani moc nepřekvapilo. Nemělo to takový ten šmrnc, který má většina animovaných komedií. Nechci hodnotit nějak podprůměrně, ale tohle se mi pravdu nelíbilo.

Život Adèle (2013)

Napíšu jen , že jsem prožívala každou minutu.

Hunger Games (2012)

Začátek her o celkově začátek filmu byl vskutku o ničem, ale velmi mě pobavila žena v růžovém, která mi připomínala spíše panenku Barbie s hodně makeupem, která mění barvy. Josh sehrál výbornou roli, ale chvílemi mi ho bylo trochu líto za jeho roli. Byla jsem naprosto unešená tím jak se dokázal zamaskovat k tomu kameni. Úžasné!! Ale pokud to všechno shrneme. Krásný film s nádhernou hudbou, která doprovázela každou napjatou, ale i citovou scénu. Jennifer jako dívka s dobrým srdcem též nezklamala. Jak řekl na začátku ten pán s bílými vousy " Naděje je silnější než strach".

Jump street 21 (2012)

Suprová akční komedie u které se nejenom pobavíte, ale i zabavíte. Jonah Hill stejně jako Channing Tatum opět nezklamali jako věrná policajtská dvojka, která je vždy blízko zločinu. Na začátku filmu bylo nahrnuto hodně vtipných scén, ale ke konci už to vázlo, ale to je problémem každé komedie.

Kontraband (2012)

O něco slabší, ale dalo se na to koukat. Chvílemi jsem to vůbec nevnímala, některé momenty mi přišli nezábavné a zbytečné, ale tento žánr není nic pro mě. Myslela jsem, že na konci aspoň jeho manželka zemře, nebo bude vidět nějaký extra psycho, ale ani to nelze čekat.

Legendární parta (2012)

Zoubková víla, Jack Frost, Velikonoční Zajda, Santa a "Sendmen", který vytváří krásné sny. Tihle všichni tvoří dokonalou pětku. Bez nich by to nešlo. Byla jsem napjatá a ke konci překvapená. Stačí jen věřit.

Muži v černém 3 (2012)

Oproti prvním dvěma dílům, tohle bylo fakt super. Krásný příběh plný napětí a trochu toho adrenalinu. Will Smith a Tommy Lee Jones je perfektní dvojka. Konec úchvatně vymyšlen.

Norman a duchové (2012)

Takový slabší animák o čarodějnici, která dělá zle, ale poté co se vrátí a vše si vyřeší se situace uklidní. Moc mě to neoslovilo, spíše překvapilo. Pobavila mě scéna s jeho strýčkem a knihou, také momenty se zombíky, ale nic více od toho nelze čekat.