Láska ve vile (2022)

Po navratu z Verony idealni film. 1* za Veronu, 1*za ni - hlavne v Italskych satickach je TOP, 1*za vsudypritomne vino. Musel jsem si k tomu otevrit taky lahev. 1* za super soundtrack. Italske covery jsou super. Jako oddechovka k vareni testovin super

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Asi byla velká chyba začíst číst knižní předlohy Jacka Reachera od Lee Childa. Film už není tak dobrým jako poprvé. Reacher má být skoro dvoumetrové hovádko, které láme nohy v kolenou, sklátí každou, která se kolem něj mihne a je drsnej jak dvacítka šmirgl. To prostě Cruise se svými 175cm nedává. Ale jinak se film drží celkem dost své předlohy. To už mi postava velitelky sedí k popisům autora víc. Ale řemeslně dobře zpracovaný akčňák, který celkem odsejpá, scénky s dcerkou jsou i v předloze, jen ne tak slaďoučký. Takže za mě 4hvězdy, jen kvůli Cruisovi

Dámský gambit - Koncovka (2020) (epizoda)

Grande finale. Atmosfera Moskvy a povaha souperu naprosto luxusni. Bal jsem se, aby dej nesklouzl do Rusko-americkeho klise, ala Amici jsou ty nej a rusaci vcera teprve slezli ze stromu. Coz se nestalo a konec byl opravdu dustojnym zakoncenim cele serie

Bourák (2020)

Trojan, Trojan a pak jeste Trojan. Machacka jsem tam moc nepochopil. Dej taky ne. Ale parkrat jsme se zasmali. To reklama na CD byla ftipnejsi, nez celej film

Barbaři (2020) (seriál)

No doprdele. Tech par dilu jsem sjel za jeden den. Mam rad antiku, Recko, Rim a tady bylo vsechno. Vyprava paradni, barbari barbarsky, hrdinka sukatelna (sorry koukatelna) a posledni dil, mega. Dam si to za par mesicu znovu. Ted musim dokoutat Spartaka a mezitim si pustim Gladiatora. Ten ty Germany sic vypraska, ale zase ty jeho bitky v arene, to me bavi.

Anna (2019)

Presne to, co jsem do tyhle zkurveny karanteny potreboval. Film skvelej. Mam rad tyhle agentsky hratky. Navic se mi vratila i chut. Teda zatim jen na nakou dobrou bloncku, ale i to se pocita. Necekal jsem od toho skoro nic a dostal paradni davku intrik, akce a telicko Sashy Luss jako bonus. Za me 5*

Tiché místo (2018)

Horory nemam rad. Tady jsem udelal vyjimku. Neni to nastesti horor, ale slusna survivalovka. Ono zahrat ticho asi nebude uplne prdel, ale ja se bavil vyborne. Jestli se to teda da u tohohle filmu takhle rict

Roboti (2005)

Animak pro deti. Musel jsem dost sven opravdu pretrpet, ale deti se bavili. Takze ucel splnen