Sousedská hlídka (2012)

Vaughn a Stiller + Hill + Ayoade dohromady ani náhodou nefungují, stejně jako nefunguje kombinace komedie (která by mimochodem byla slabá i sama o sobě) a scifi. Prostě je to slabota, v poslední době pro Stillera tak typická.

Temný rytíř povstal (2012)

Oproti jedničce a dvojce je to tak trochu děravá, utahaná sračka. Dobré dvě hodiny z celého filmu jsem si říkal, jestli opravdu sleduju Batmana. A proč Banea daboval Leonard Nimoy? Nebo to byl Yoda na steroidech? Zhulený generál Greivous? Darth Vader s irským přízvukem? Sean Connery ve studně? No... Nolan svými předchozími filmy nastavil laťku moc vysoko a TDKR prostě nemohl splnit očekávání. A ještě bych dal facku distributorovi za ten název.

H+ (2011) (seriál)

Nůůdá! Jsem u 22. dílu a pořád se skoro nic neděje, ale hlavně chybí nějaké pojítko mezi jednotlivými linkami. Jinak technicky je to jeden z nejlepších webseriálů, je vidět, že to dělají profíci.

Méďa (2012)

Jak námětem tak obsazením to vypadalo na pěkný fekál, ale nakonec to je výborná komedie, snad jen ta linka s Ribisim je trochu mimo...

Firefly (2002) (seriál)

Tahle role udělala ze Summer Glau nerdskou bohyni? Bitch please. Ale samotný seriál je na míle vzdálen výpotkům jako Buffy a Angel, prostě to vůbec není sračka a Rupert Murdoch by zasloužil stáhnout z kůže, sežrat zaživa a rozmrdat k smrti, protože 14 dílu je zoufale málo.

Movie: The Movie (2012)

Kimmel dělá jedny z nejvtipnějších scének, ale ne vždy se povede. 9 minut je fakt moc.

Total Recall (2012)

Remake je v dnešní době průser nebo sterilní nuda, tady je to "naštěstí" ten druhý případ a i když je celé obsazení lepší, je to prostě jen rutinní a uhlazené béčko, nic víc.

The Beauty Inside (2012) (seriál)

Sice skvěle natočené, ale je to definice předvídatelnosti...

Čarodějky (2006) odpad!

Ještě mnohem horší, než ty Bollovi zhovadilosti. Cítil jsem se jak po lobotomii.

Časové pásmo bylo změněno