Hunger Games (2012)

Tucciho životní role aneb jak Battle Royale potkal Hollywood.

Vlkodlak (2010)

Ten vlkodlak pořád vypadá jako člověk, kterému někdo nazvracel chlupy po celém těle. No, víceméně. Jinak je to někdy natahovaný, někdy zkratkovitý, do jisté míry zbytečný a předvídatelný horor, v kterém se dá pochválit akorát špičkové obsazení.

Hagane no renkindžucuši: Milos no seinaru hoši (2011)

Fillerový film, tzn. opět generické postavy, odhadnutelný děj a lehké porušování zákonitostí daného univerza. Slabší než seriál, nicméně ostudu nědělá, dokonce baví, animace je jako vždy na špičkové úrovni a dočkal jsem se i pár překvapení. A taky byly zcela vynechány ty debilní SD vsuvky.

Video Game High School (2012) (seriál)

Seriál o nesympatických ukňouráncích a arogantních debílcích, kteří hrají jako mongoloidní opičáci po transplantaci mozku. Náznaky nějakého herectví žádné, jediný, kdo nepřehrával, byl Zachary Levi, který se tam objevil asi tak na pikosekundu. A nezachrání to ani ten buřt z Epic Meal Time ani fakt, že mi obě hlavní hrdinky dělají těsno v rozkroku...

Nepřítel pod ochranou (2012)

Tony Scott bez Tonyho Scotta. Denzel hraje svojí klasiku, Ryan Reynolds hraje svojí klasiku, Vera Farmiga a Brendan Gleeson jsou úplně mimo a Liam Cunningham jako obvykle nedostal prostor, takže 2.5*.

Havran (2012)

Poněkud ponuřejší Lovci pokladů lehce řízlí sérií Saw odehrávající se v 19. století. Nic extra, ale neurazí. Na konci mohli Emily najít mrtvou po vzoru Černého kocoura a natočit pokračování, kde by se Ivan skutečně s Julesem Vernem setkal, nechal by ho dát si 2 roky oraz a nakonec ho spálil v žáru sopky při sestupu do středu Země.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Konečně scifi s uvěřitelnýma postavama! Jo, občas tam byla vata, nadruhou stranu je tam taky Tricia Helfer a Katee Sackhoff, takže těch 4.5* určitě.