Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 9 bodů
PredY
Tomáš Pospíšil
Přerov, Olomoucký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Sci-Fi
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Kult hákového kříže
(1998)
Sedm
(1995)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Osudový dotek
(2004)
Kontakt
(1997)
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Dobrý Will Hunting
(1997)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Počátek
(2010)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(12)
H34D
bullshid
sierane
Fat'Fatal
ortoncz
Atecko
-EaSy-
StrikerJC
Martincz
Sevin14
Rakin
stepanpaulik